Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék olyan hölgyre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan hölgyre, aki becsüli egy férfi intelligenciáját?

Figyelt kérdés

26 múltam a nyáron, intelligens vagyok és művelt, az egyik legjobbnak számítok a szakmámban, hamarosan befejezem a doktori képzésemet. Ami a külsőmet illeti, helyes vagyok és igényes, emellett figyelmes és udvarias a nőkhöz.


Bár ez nem az elkeseredés helye, de hol találhatnék olyan hölgyet, aki megbecsül és értékel? A általam ismert és ismeretlen nők többsége foglalt, rengeteg a bulizós liba, általában valamennyien a sötét tahókra mozdulnak rá.


2013. nov. 28. 19:12
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló: köszönöm a választ, örülök, hogy más velem egy véleményen van, egyedüli probléma az, hogy az egyetemista lányok többsége foglalt.


Talán említettem, hogy 26 múltam, az egyetemeken pedig jobbára nálam fiatalabbak találhatóak, jelentős részük felszínes és komolytalan. Ha ez nem is lenne probléma, nehéz olyan lányt találni, aki nem jár kézen fogva vagy csókolózik valakivel.

2013. nov. 28. 20:58
 22/36 anonim ***** válasza:

Oké, ez szép dolog, hogy így megértitek egymást (és csak a veled egyetértő választ köszönöd meg...intelligencia?), de attól még a valóság nem ilyen. :)

És majd úgyis rájöttök, ha igazán szerelmesek lesztek, hogy ez számít legkevésbé, hogy ki mit tanult, és könnyen meg lehet, hogy rájössz, hogy sokkal nagyobb boldogságot és lelki békét tud adni pl egy műkörömépítő, mint egy díjakat elnyerő professzor. :)

(félre ne érts, nem magamra vettem a dolgot, mérnöknek tanulok).

Szóval a kérdésedre válasz: bárhol találhatsz olyan lányt, aki értékel téged, mint embert, egészében, és nem csak bizonyos dolog miatt néz fel rád (tehát nem csak pl az okosságod imponál neki, hanem az egész személyiségedért rajong).

És persze sok sikert hozzá, csak legyél kicsit nyitottabb, ne abban mérd, hogy valaki hozzád való-e, hogy éppen milyen területem dolgozik és mihez ért.. bár ez csak egy tipp. :)

15-ös válaszoló voltam

2013. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
54%

Habár ez erős spekuláció de szerintem Ghandi soha nem azzal kezdte a beszélgetést, hogy ő miben jobb/több mint mások. Én ezt tudom, sőt ezt is tudom, ebben is jó vagyok, abban is jó vagyok, ezt tanulom, én ennyit tudok, nekem 2 diplomám van, sokat keresek, ecetera.

De persze, nektek van hatalmas intelligenciátok...

2013. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Kedves 22-es válaszoló!


Értékes gondolataid vannak, csakhogy nem én válogatom meg a nőket (intellektuális vagy egyéb alapon), hanem a nők jelentés része nem fogad el engem.

2013. nov. 28. 21:51
 25/36 anonim ***** válasza:
es a nok mert nem fogadnak el teged?
2013. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Igen amúgy célravezetőbb, ha elkezdesz a hibáidon gondolkozni, és hogy vajon mi lehet benned a jó tulajdonságaid ellenére "taszító" a nők számára, mert valami hiba tuti van, ha amúgy minden tökéletes. És ha erre rájössz, akkor ezt könnyebb lesz kiküszöbölni, úgyhogy leltározd kicsit a rossz tulajdonságaidat is, gondold át, hogy melyik az a pontja az ismerkedésnek, amikor látod egy nőn, hogy elveszti az érdeklődését, na és azon javíts.
2013. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Vannak hibáim, de inkább a nők egy részének ízlésvilágával van probléma, akik nem vevők bizonyos értékekre és pozitív tulajdonságokra.
2013. nov. 29. 10:52
 28/36 anonim ***** válasza:

Mennyire intelligens dolog elítélni másokat akik nem úgy élnek ahogy te? Aláírom, hogy sok a buta ember, de ennek nincs köze a képzettséghez, szakmai sikerekhez.

22N

2013. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Kedves 28-as!


Talán már leírtam, de nem a képzettségemre, iskolai végzettségemre vagyok büszke, hanem az autodidakta módon szerzett tudásomra és úgy általában a belső értékeimre.

2013. dec. 5. 20:24
 30/36 anonim ***** válasza:
Szerintem túl merev vagy és ez hat a kapcsolataidra. Humorérzéked milyen? Sokkal jobb olyan emberek társaságában lenni akik felszabadultak, könnyen kommunikálnak, nem csak a teljesítményt helyezik előtérbe.
2013. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!