Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a párotokkal való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a párotokkal való együttélés során milyen kapcsolati problémáitok voltak? Ezeket hogyan kezeltétek? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy mondjuk egy idő után jött egy kicsi megszokás, már nem figyeltetek annyira a másikra, kevesebbett beszélgettetek, nem igazán segített be a párotok a házimunkába, esetleg sokat ült a számítógép előtt.

Mi már fél éve lakunk együtt, párom elég sokat játszik a számítógépen, van, hogy hazajön csak puszi, vacsi és már ül is a gép elé játszani. Én meg szólok neki este fél 11-kor, hogy már ideje lenne elmenni fürödni, de akkor is csak gépezik tovább, majd 3/4 11 köröl elmegy fürödni és azután lefekszünk aludni kb. negyed 12-kor, reggel meg fáradt. Sajnos kevesebbet beszélgetünk, pedig én ezt igényleném, már beszéltem is erről vele is.

Csak szerintem neki ez a kikapcsolódás a munka után.

Tudom, már sokaktól hallottam, hogy ilyenek a férfiak és hogy ezen nem kell meglepődni, csak én nem tapasztaltam ezt még, mert nekem csak húgom van. ha lett volna fiútesóm is, akkor biztos nem lepődnék meg ezen.


2013. dec. 5. 12:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 9-es. :)Igazából én sem szeretnék addig várni, amíg elfajulnak a dolgok, azért szeretnék már most cselekedni. Amúgy minden héten elmegyünk 1x valahova... pl. mozi, teaház vagy most már itt van a karácsonyi vásár is. Csak ennél többször meg anyagilag nem férne bele egyenlőre, amíg nekem nincs munkám és csak ő dolgozik. Itthon is van, hogy romantikázunk vagy szokott ő is vacsit készíteni és az is magától jut eszébe.

Lehet valami ebben a neveltetés dologban, mert anyumék is azt mondták régebben, hogy majd nem lesz vele könnyű az együttlakás, mert anno mikor otthon lakott kb. semmire nem fogták be. Szeretem a szüleit, mert tényleg nagyon aranyosak és jó emberek,csak az biztos, hogy most nem könnyítik meg azzal a dolgom, hogy így nevelték a páromat. Én otthon mindig be voltam fogva. Persze nagyon büszkék a gyerekeikre, mint minden szülő, mert a párom tényleg normális srác, nem iszik, nem dohányzik, csak abba nem gondoltak bele, hogy majd ha egyszer felnő és lesz párja akkor ezt hogyan fogja tolerálni. Amikr még nem laktunk együtt, akkor is otthon gépezett egy csomót, anyukája mondta, de ahelyett, hogy rászólt volna, mikor még fiatalabb volt, ezt így hagyta.

2013. dec. 5. 20:17
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy az igénye neki is megvan, hogy eljárjunk, mert van mikor ő mondja, hogy nem megyünk-e el teázóba stb, csak neki nyílván ritkábban jut eszébe. A programok többségét szerintem a nők találják ki. :)
2013. dec. 5. 20:21
 13/15 Költőnő? ***** válasza:
lehet, h hülyén fog hangzani és gyerekesen, de társason pl nem gondolkoztatok?
2013. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Amúgy szoktunk néha társasozni, de azt akkor többen. :)

Ez egy jó ötlet lenne szerinted? :D

2013. dec. 6. 10:42
 15/15 Költőnő? ***** válasza:

persze.

mi szerettünk.

ha nem áll tőletek úgy unblock távol, akkor persze.

meg mi játszottunk online közösen is pl.

2013. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!