Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti szoktatok pukizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok pukizni a párotok előtt? Cikinek tartjátok? Vagy tök természetes?

Figyelt kérdés
Nekem 2 év kellett mire eljutottam odáig h én is merek előtte pukizni, persze ő már jóval előbb kezdte a dolgot.
2009. nov. 23. 21:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Én az első hónapban még vissza tudtam fogni, azóta igen. Valamiért elég sokat szoktam (hál' istennek szagtalanokat), és mindenhol vissza kell fognom, ha otthon (azóta lakom ott) sem tudnék, folyton fájna a hasam. Ő már hozzászokott.
2009. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
38%
sztem nemm szép dolgo.én nem süllyednék le erre a szintre,bárki bármit ond,h már 2 éve..
2009. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%

Mi szoktunk egymás előtt...

Én röhögök, amikor a barátnőm csinálja, amikor meg Én, akkor hallgatom, hogy mekkora paraszt vagyok!

Aki bent tartja annak bélcsavarodása lesz és ezáltal székrekedése...

Én szeretem a barátnőm belső "értékeit" nem baj, ha néha kienged belőle valamicskét!!!

2009. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Én nem akartam előtte de amikor ő már eléggé elengedte magát úgy voltam vele h akkor nem szenvedek a visszatartással. Ha neki szabad akkor nekem is. Amúgy általában röhögés a vége a dolognak.
2009. nov. 23. 21:31
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
mi simán nyomkodjuk egymás előtt! Az első hónapban voltak visszatartások de nem éri meg h emiatt fájjon a hasunk!:) Ez egy természetes dolog és egy bensőséges kapcsolatban ez is tök elfogadott dolog, abszolut nem ciki, hisz ez mindenkinek kell, elfojtani nem érdemes!24/L
2009. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan. Ez természetes emberi folyamat, és aki azt írta hogy nem alacsonyodik le idáig.. annak meg no comment. A pasik is tudják, hogy mi is pukizunk és még wc-re is járunk. Téééényleg tiszta égő wc-re járni, ilyet lányok nem csinálhatnak...
2009. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem egy nő legyen nőies és akkor ne pukizon előttem érted de nekünk férfiaknak alap lehet :)
2009. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom ha neki szabad akkor nekem is. Hülyeség h maradjon a nő nőies és ne pukizzon, mert akkor ennyi erővel maradhatna a férfi is férfias, ő se pukizzon előttem.

Persze az más tészta h ha a pasi nem pukizik a barátnője előtt, akkor alap h a csaj is tartja magát. De ritka az olyan pasi aki hosszú kapcsolatban nem ereszti el magát:)

2009. nov. 23. 23:19
 9/42 anonim válasza:
100%
Simán pukizok előtte:) és ő is előttem:) sztem nem gáz!
2009. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam. Attól,hogy nő vagyok, nekem is vannak szükségleteim. És valóban bélcsavarodást lehet kapni ha tartogatjuk. A barátom teljesen egyenrangú partnerként kezel, és nem egy finnyás kisfiú, aki szerint a nő "nem fingik". Szóval nálunk ez természetes. Olyannal nem is lennék együtt, aki emiatt vinnyogna.

21/l

2009. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!