Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti szoktatok pukizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok pukizni a párotok előtt? Cikinek tartjátok? Vagy tök természetes?

Figyelt kérdés
Nekem 2 év kellett mire eljutottam odáig h én is merek előtte pukizni, persze ő már jóval előbb kezdte a dolgot.
2009. nov. 23. 21:11
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Látom a többségnek nem ciki a dolog:)

És sztem nem attól nőies egy nő h nem pukizik. Mióta én is merek a pasim előtt, sokkal felszabadultabb vagyok, és nem fáj a hasam a folytonos visszatartástól. Jobb a közérzetem ha vele vagyok.

2009. nov. 25. 20:58
 22/42 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen attól,hogy nők vagyunk,nekünk is ugyanolyan szükségleteink vannak,mint a férfiaknak,tehát mi is pukizunk...De ettől függetlenül egyáltalán nem tartom nőies dolognak.Én lassan 6 éve vagyok együtt a párommal,de ha nem muszáj,akkor nem pukizom előtte...
2009. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Utolsó! De ha érzed h nagyon nagyon kell és már nem bírod tovább?

Jól van, nem egy guszta dolog, sem a nőtől sem a pasitól, de azért én nem mérném ebben a nőiességem. És a párod sem pukizik? Mert akkor megértem h te sem szoktál előtte.

2009. nov. 25. 21:03
 24/42 anonim ***** válasza:
28%

Nem csak a nőiességen meg a férfiasságon van a hangsúly szerintem,hanem az,hogy mit illik és mit nem.

Ezzel minden "felnőtt"embernek tisztába kell lennie.

A másik,hogy ha az ingert érzi az ember ugyanúgy ki tud menni a wc-re mintha pisilni vagy kakilni kéne,ezzel megadja a tiszteletet a másiknak,hogy nem durrog az orra alá.

2009. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
91%

Ha két ember együtt él, akkor semmi illetlenség nincs abban, hogy a természetes szükségleteiket egymás előtt végzik...

A párkapcsolatban tolerálni KELL ezeket a dolgokat...

Illetlenség...Otthon kettesben az ember végre elengedheti magát...Egész nap meg kell felelni, a munkában, az utcán, az étteremben és a tömegközlekedésben az illemeknek...

Otthon már nem. Az mindkettőtök privát szférája, ahol végre átadhatjátok magatokat a szükségleteiteknek nyugalomban...Nem fingok a párom előtt, mert illetlenség!

Mekkora duma... Képzelem milyen erkölcsös lány lehetsz...

Ez már nagyon gáz!!! Nem is gáz, inkább szomorú...

Szomorú, hogy otthon sem tudod elengedni magad...Képzelem milyen belső feszültséggel telnek a napjaid és most már nem a pukiról beszélek... Az erkölcs normák, mint az illem, útmutatás! Nem kell mindent illendő-nem illendő szemszögből vizsgálni!!! Ha holnap valaki kitalálja, hogy nem illendő az utcán sálat viselni, akkor gondolod, hogy senki nem fog sálat viselni és hagyja, hogy megfázzon a torka?! Illem... Te még saját magadnak is korlátokat szabsz...

2009. nov. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
89%

illetlenség evés közben, étteremben, tömegközlekedésen, mások előtt az utcán, munkahelyen és liftben stb...

De otthon a párod előtt már nem illetlenség...

Hanem egészségügyi szükséglet!!!

Szabadulj meg az ócska gátlásaidtól!

2009. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
88%
17 hónap után én simán megtenném előtte, de valamiért ő az aki irtózik a dologtól, nem szokott előttem, inkább kimegy még a lakásból is. Gondoltam, ha neki ez ilyen kényes téma akkor legyen inkább így
2009. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
55%

Tegnap 20:59-es vagyok...

Kedves Kérdező!

Természetesen ha nagyon kell,akkor nem tartogatom,de ezt le is írtam: "ha nem muszáj,akkor nem pukizok előtte"...

Mindenkinem megvan erről a saját véleménye,és szerintem ez nem feltétlenül erkölcs kérdése...A párom sem pukizik előttem túl gyakran,és még ő is belepirul,ha kicsit hangosabbra sikerül...Szerintem elég kiábrándító dolog,ha mondjuk egy nő állandóan ereget a másik előtt...És ahogy valaki írta:ugyanúgy,amikor pisilnie kell valakinek,pukizáskor is megtehetjük,hogy elmegyünk a WC-re,és megtiszteljük a párunkat azzal,hogy nem büdösítünk be az orra alá...

2009. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van persze. De vegyük az én esetemet, a párom nem igazán türtőzteti magát, akkor én miért fogjam vissza, ha ő meg folyton elengedi, nem törődve azzal h épp büdös-e vagy sem... Úgy gondolom ilyen esetben nekem sem kell visszafognom magam. Írtam már előzőleg, h olyan kapcsolatban ahol a férfi nem pukizik a nő előtt, úgy azt a nőnek sem kéne. Mert hát a másikat zavarhatja. De nálunk másképpen van mint nálatok.

Meg írták páran h mindenhol meg kell felelni az illemnek, otthon azért jó h az ember el tud lazulni sztem is.

2009. nov. 26. 13:01
 30/42 A kérdező kommentje:

Jah azt elfelejtettem h én régen próbálkoztam azzal h kimegyek wc-re mintha pisilni mennék és ott elengedem, de 5 percenként csak nem járhatok ki, ha úgy kellene, értitek:S

Így maradt az h fáj a hasam. Jobb így h ki tudom engedni.

2009. nov. 26. 13:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!