Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti szoktatok pukizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok pukizni a párotok előtt? Cikinek tartjátok? Vagy tök természetes?

Figyelt kérdés
Nekem 2 év kellett mire eljutottam odáig h én is merek előtte pukizni, persze ő már jóval előbb kezdte a dolgot.
2009. nov. 23. 21:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerű: akinek kényelmes elengedi, akinek nem, tartogatja, vagy rohangál ajtó elé, wc-re, erkélyre, stb. Nem a válaszadóknak kell megfelelni. Értem?
2009. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
35%

A 7.58-asnak üzenem,hogy én nem azért járok haza,hogy egy fingó férfival legyek és "toleráljam"őt!

Itt nem egy-egy alkalomról beszéltünk hanem az mindennapi fingózásról.

Fúj!

Talán neked is kellene egy kis illemórára járni....

Nekem mást jelent az otthon,meg a társ is.

És igenis tiszteletlen és gusztustalan.

2009. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
84%
Akkor add be a válópert XD
2009. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
35%
minek nincs férjem.Élettársam van akivel jól megvagyunk fingó háború nélkül is.
2009. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

A 16:49-esnek üzenem, hogy akkor Te semmit ne tolerálj, járj haza abban a tudatban, hogy boldogan élsz, mert még arra sem vagy hajlandó, hogy egy-egy fingást elnézz neki.

Remélem neked sem néznek el semmit...

Csak, hogy tudd Én sem fingok egész nap, de egyszer kétszer elengedem magam, és nem rohanok a wc-re, mert azt ugyanúgy hallja a párom és még a szagát is érezni fogja...A kertbe nem megyek, mert a szomszéd meghallja az sokkal gázosabb, mintha a párom hallaná!!!

És különben meg Éljen A PISI-KAKI SZEX!!!

:DDD

2009. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy lehet egy apró pukiból ilyen véres harcot kreálni!

Nekem jól esik fingani és pont lesz@rom, hogy ki milyen véleménnyel van ez iránt...Ha a páromnak nem tetszik, akkor húzzon a p*csába. Ha azt sem tudja elfogadni, hogy néha finganom kell akkor keressen olyan pasit, akinek soha életében nem kell fingania...

Majd kíváncsi leszek azt hogyan tolerálod, amikor a 80 éves férjed (élettársad) után a sz@rt kell takarítanod, mert maga alá csinált, azért mert jártányi ereje sincs, hogy kimenjen a wc-re...És akinek nem tetszik sz@rja össze magát!

2009. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
8%
Utolsónak gratulálok..süt rólad az értelem
2009. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Pedig intelligensebb vagyok, mint gondolnád...(142)

;)

Nem azért írtam trágár pocskondiázó stílusban, mert unintelligens vagyok, hanem azért, mert meguntam az olyan hozzászólásokat, hogy undorító, meg nem tolerálom és az ehhez hasonló okos benyögéseket...

Ha egy kis pukitól kikészülnek, mi lesz velük akkor, amikor, majd valóban az történik amit leírtam?!

Ott fognak finnyáskodni?! Ugyan már...

Ott fogják pucolni.És nem csak a párjukét, de a szüleikét is pucolhatják és még após-anyósról nem is beszéltem...

Nevetségesek és szánalmasak is egyben, a hozzáállásukkal együtt...

2009. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

tegnap 22:07

hát rólad is haver/nő

akit simán lehülyézel,pont annak van igaza,mert tarmészetesen él,nem pedig müéletet.

2009. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként biztos sokan tudjátok és legalább annyian nem, hogy a protokoll szerint egy pukit, vagy egy böfit észre se szabad venni, pont azért mert emberi szükséglet, mint az hogy iszol vagy eszel. Az én barátom rendszeresen durrogtat előttem, és egy fikarcnyit sem zavar. Sőt kifejezetten aranyosnak találom mert ilyenkor mindig néz rám, mint egy kisgyerek aki vmi rossz fát tett a tűzre:D Persze félre értés ne essék, nyílván ha épp a hasán van a fejem és úgy fekszem, nem fog az orrom alá pukizni. És én mint 21 éves nő sem zavartatom magam, és sőt az elsőnél kifejezetten örült, mert h még soha nem volt olyan bnője aki mert volna pukizni előtte. Hozzá teszem, hogy az előző barátnőjével három évig voltak együtt, szerintem már azért szakított vele a lány mert bélcsavarodást kapott:D
2009. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!