Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti szoktatok pukizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok pukizni a párotok előtt? Cikinek tartjátok? Vagy tök természetes?

Figyelt kérdés
Nekem 2 év kellett mire eljutottam odáig h én is merek előtte pukizni, persze ő már jóval előbb kezdte a dolgot.
2009. nov. 23. 21:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
aki szerint ciki az lelki nyomorék
2009. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

a pasik szerint a nő egy szellemlény? nem eszik, nem böfög, nem fingik, persze mivel nem eszik ezért nincs bélrendszere, ezért nem hízik és nem is szarik! Pisilni sem szokott.

Egy szellemlény nem kap el semmilyen vírust, tehát nem okádik és fosik egyszerre...ja és alkoholt sem iszik....tehát részeg sem lehet és hányni sem fog az utca közepére.

Ja és örök életük van:)


Tudom én, hogy nagyon tökéletesek a nők...:D

Ja még csúnyán sem beszélnek, mert nem idegesek soha, ugyanis nincs idegrendszerük sem......csak átlátszó halovány karcsú testükön a mosoly....


Nem tudom, hogy miért, de szerintem a pasik szellemeknek gondolják a nőket, akiknek nincsenek szükségleteik?

2009. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
85%
én pasi vagyok,és én írtam ezt: aki szerint ciki az lelki nyomorék
2009. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

mi simán nyomkodjuk egymás előtt!


LOL XD tetszik a megfogalmazás XD


Fater szokott itthon jó nagyokat durrantani. Muter mondta, hogy amikor még csak udvarolt neki apa, akkor egyszer megkérdezte, hogy szabad-e és anya rábólintott, mire fater akkorát rottyantott, hogy recsegett. Azóta már megszoktuk muter meg csak emlegeti, hogy már akkor sejtenie kellett volna valamit XD LOL

2009. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
nem szép dolog ez, de igen!
2009. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
mi is szoktunk, sőt én már a 3.héten pukiztam legelőször. Lehet oltani amiért lány vagyok, de álmomban pukkantottam, és megébredtünk rá mindketten. Próbáltam visszatartani a röhögést, ő ugyanúgy de nemsikerült. :D aztán röhögtünk 10percig. Azóta ő is pukkant nagyokat, meg aztán énis kezdtem egyre többet, amikor rám jött. Bélcsavarodást kapnánk ha visszatartanánk, és amikor legelőször találkoztunk akkor is kellett, de egész nap vissza kellett tartanom, mert azért mégis.. első randi. De meg is volt az eredménye, fájt a hasam egész nap emiatt. Úgyhogy erről ennyit. Azóta rotyogunk összevissza jó nagyokat egymás előtt is ha kell.
2009. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
(remltem h nem hallotta..)előző
2009. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom cikinek. Ha kell akkor kell, nincs mit tenni. Nem éri meg visszatartani. Nyilván az ember kicsit moderálja és próbálja minél hangtalanabbul elintézni. Mi ebből nem csinálunk problémát.


21/L

2009. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
36%
Egy nő legyen nő!Én sem szoktam férfi létemre a barátnőm előtt!Majd ha esetleg együtt lezsünk úgy 20 éve!
2009. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
24%
én nem szoktam.szerintem sem túl nőies dolog de ha ő csinálja nem szólok érte
2009. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!