Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság kérdés fiúk, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság kérdés fiúk, lányok?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után mennétek a másikhoz, ha olyan 25 évesen taliztok valami igazinak hittel? Simán és együttéléssel külön-külön is lehet válaszolni, mert voltak vitáim csajokkal ez ügyben, s nem vagyok elég érett a házassághoz szerintük, sztem meg ők akarnak beleugrani akármibe, legyen az akármi.

Fiúk nehogy az itteni csajok miatt azt írjátok, amit akarnak, csajok ti meg ne legyetek buták, s ne higgyétek el a hihetetleneket, ok?

Előre is köszi a normális válaszokat.



#fiú #házasság #lány #hány év után #nem itt kell csajozni fiúk a szuper válaszotokkal
2013. dec. 18. 00:51
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
akkor van még remény.
2013. dec. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
11: Miért és mire?:)
2013. dec. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Nem vok házasságellenes, de ezt nem bírtam elviselni, h két csaj is engem néz éretlennek azért, mert azt mondom, h 5-6 év kell, h vkit megismerjen az ember, s elvegye. Ez egy komoly döntés, s sztem pont én nem vagyok éretlen ebben (másban lehet amúgy, de ebben nem érzem annak magam), amikor ők ugranának sokkal hamarabb bele, ahogy lejött. S győzzön meg az ember egy csajt, hát kösz.
2013. dec. 18. 01:27
 14/51 anonim ***** válasza:
stabil kapcsolatra :D
2013. dec. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
Miért?:)
2013. dec. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Azért azzal is vitatkoznék, h külön lakjanak fullosan, ha ezért írtad a van még reményt. Lakva meglehet ismerni a másikat, s jól ellehet sztem lenni. S, ha az megy, akkor mehet idővel a házasság sztem.


De jó, h engem nem tud lepontozni senki itt most, mert nem tudom, lehet, h csökkenne a százalékom. :D

2013. dec. 18. 01:38
 17/51 anonim ***** válasza:
szerintem már a külön szoba külön ágy is sok házasságot megmentene. vonzóbbnak találnák egymást
2013. dec. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

17: Hát egyetértünk. Te férfi vagy?

És mit is válaszoltál a főkérdésre a Kérdezőnek?

2013. dec. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Én az.


"Mennyi idő után mennétek a másikhoz, ha olyan 25 évesen taliztok valami igazinak hittel?" - 4-5 év


De már rég elmúltam 25, 30 is rég.

2013. dec. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

18-as:


Azt válaszolta 17-es, h szereti a 69-et. Menjetek szobára, s legyetek boldogok, minden rossz szándék nélkül mondom. Ja, és köszönjétek meg a szuper kérdezőnek, h összehozott benneteket.


Mondjátok ki a boldogító igent!

2013. dec. 18. 01:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!