Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság kérdés fiúk, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság kérdés fiúk, lányok?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után mennétek a másikhoz, ha olyan 25 évesen taliztok valami igazinak hittel? Simán és együttéléssel külön-külön is lehet válaszolni, mert voltak vitáim csajokkal ez ügyben, s nem vagyok elég érett a házassághoz szerintük, sztem meg ők akarnak beleugrani akármibe, legyen az akármi.

Fiúk nehogy az itteni csajok miatt azt írjátok, amit akarnak, csajok ti meg ne legyetek buták, s ne higgyétek el a hihetetleneket, ok?

Előre is köszi a normális válaszokat.



#fiú #házasság #lány #hány év után #nem itt kell csajozni fiúk a szuper válaszotokkal
2013. dec. 18. 00:51
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Egy év együttélés után már éreztem, hogy hozzá akarok majd menni a páromhoz (ő volt 26, én csak 21, mikor megismerkedtünk), és benne is felmerültek hasonló gondolatok. Szerintem ha a megfelelő emberrel vagy együtt, azért nem kell 5-6 év ahhoz, hogy ezt el tudd dönteni, főleg 25 éves korod körül. Jobb esetben rendelkezik ekkor már mindenki kellő önismerettel. Baj meg aztán 10 év múlva is történhet, kb. a halálos ágyadon lehetsz csak abban biztos, hogy az igazi volt melletted.

Mi már másfél év együttélés után eljegyeztük egymást, és nem éreztük elkapkodottnak cseppet sem. Más kérdés, hogy most lesz csak az esküvőnk, a negyedik évfordulónk előtt nem sokkal (főként anyagi okok miatt), és végül is örülünk, hogy nem előbb házasodtunk, mert még inkább késznek érezzük magunkat a házasságra. De nem ilyen "jobban megismertük egymást" okból, egyszerűen csak azóta sok minden történt, átvészeltünk néhány nehezebb időszakot együtt. De ugyanígy megoldottuk volna ezeket a szituációkat házasként is, nyilván.

2013. dec. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

Hát elég sok ember hiszi azt, h a család boldogságot ad, s jogosan is sztem. Én is szeretnék majd egyszer egy ilyen szép életet, de keveseknek adatik ez meg sajna a mai világban.

A házasság sztem tönkretehet sok családot, ha nem gondolja át az ember, s nem győződik meg róla, h jó emberhez ment hozzá, akkor lehet, h egy élet el van rontva.

2013. dec. 18. 02:10
 33/51 anonim ***** válasza:
Hadd ne tartsak már itt nyelvtanórát! Azt 6 EFt-ért tartok - fejenként!
2013. dec. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

32: De mi alapján hiszik azt? Mert hogy a saját családjuk nem boldog, az hétszentség!

Ha még valaki csak nyomorúságot kapott a családi életformától, akkor honnét jön az az ötlete, hogy ő is folytassa a szart??

2013. dec. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

31-es vagyok

Én pl. nagyon rossz családban nőttem fel, a szüleim kb. sosem szerették egymást, volt minden, verés, féltékenykedés, elköltözés, visszaköltözés, válás, zsarolás stb.

De ez a múltam, és attól, hogy két ember ostobán viselkedett, és elszarta az életét, nekem miért kellene negatívan hozzáállnom az ilyen kérdésekhez?

Az elmúlt négy évem bizonyította, hogy a mai világban is lehet normális életet élni, csak azért tenni is kell - kezdve azzal, hogy tudsz másokban hinni és másokat szeretni. Enélkül a büdös életben nem lesz boldog családod, ilyen egyszerű. Minden más csak szájtépés, a lényeg ennyi.

2013. dec. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

31-es:


Az a 4 év azért csak jobb, s nem azt mondom, h feltétlen rossz lesz a kapcsolat, hanem, h benne van a pakliban, ha nem ismeri meg a másikat az ember. Azt meg nem tudhatod, h házasságban mi lett volna veletek, tudod jól, h ott több mindent megenged az ember magának, mert nagyobb a biztonság elméletileg. Ott nem tudni, h át tudtátok volna vészelni a dolgot, csak majd évek múlva tudsz erről nyilatkozni.


Sok boldogságot azért! :)

2013. dec. 18. 02:26
 37/51 A kérdező kommentje:

34-es:


Nem mindenki előtt van rossz példa, s ha igen, akkor is valaki hisz abban, h ő nem követi el azokat a hibákat.

S egyébként attól, h sok családban sok a balhé, van biztos, h sok helyen amellett azért van egy kis szeretet, törődés, boldogság is. S ezért kell a család, h meglehessen ez az embernek. Ne magányosan pusztuljon meg, s vkinek tudjon adni a szeretetéből, tudjon vkit szeretni. Ennyi sztem az egész.

2013. dec. 18. 02:30
 38/51 anonim ***** válasza:

Értem én, csak azt nem, hogy honnét jön az ötlet, hogy pont két ember, pont együtt lakva és pont házasságot kötve.

Mert nekem eszembe nem jutna pont ez a verzió arról a szóról, hogy boldogság.

Mondjuk nekem az is furcsa, hogy miért pont 2 kezünk van, 1 fejünk, stb., még nem tudtam megszokni.

2013. dec. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Részben igazad van kérdező, de ez a "házasságban jobban elengedjük magunkat" felvetés is részigazság csupán.

Nem egy ismerősöm van, aki már együttélés előtt is így viselkedett, vagy épp összeköltözés után kezdett el uralkodni a párján, mert már úgyis az övé :) Pont erre jó pár év együttélés, aki annyira hajlamos az ilyesmire, az szerintem kimutatja a foga fehérjét házasság előtt is.


A házasság meg együttélés meg úgy jön a boldogsághoz, hogy a kérdés ebben a témakörben lett feltéve :D Senki nem mondta, hogy enélkül nem lehet valaki boldog...

2013. dec. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
39: Igen, én menet közben feltettem egy viszontkérdést, és abban vagyunk...:)
2013. dec. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!