Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság kérdés fiúk, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság kérdés fiúk, lányok?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után mennétek a másikhoz, ha olyan 25 évesen taliztok valami igazinak hittel? Simán és együttéléssel külön-külön is lehet válaszolni, mert voltak vitáim csajokkal ez ügyben, s nem vagyok elég érett a házassághoz szerintük, sztem meg ők akarnak beleugrani akármibe, legyen az akármi.

Fiúk nehogy az itteni csajok miatt azt írjátok, amit akarnak, csajok ti meg ne legyetek buták, s ne higgyétek el a hihetetleneket, ok?

Előre is köszi a normális válaszokat.



#fiú #házasság #lány #hány év után #nem itt kell csajozni fiúk a szuper válaszotokkal
2013. dec. 18. 00:51
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

19-es:


Akkor emlékezz vissza vazze, de összehoztam egy csajt neked, ne ezen rágódj! :)

2013. dec. 18. 01:47
 22/51 anonim ***** válasza:
majd holnap. előbb az ágyamnak mondok igent.
2013. dec. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
köszi kérdező :D
2013. dec. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
20: Komolytalan, nem tud helyesen írni. Egy egyezés még nem elég!
2013. dec. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Amúgy visszakérdezhetek? Hogy jut valakinek olyan az eszébe, hogy házasodni fog valaha? Meg miért gondolkodik valaki ezen, mikor még nincs is kapcsolatban?....:-o
2013. dec. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

24-es:


Ne szórakozz, semmi helyesírási hiba nincs. Ne keresd a hibákat, benned is van biztos bőven!!! Ha, van hiba, akkor majd Te megtanítod, h hogy kell írni helyesen egy jó 69 közben leírod neki a nyelveddel a szavakat. Tuti, h úgy megjegyzi. :DDDDD

2013. dec. 18. 01:58
 27/51 A kérdező kommentje:

Miért ne gondolkozhatna ilyenen az ember?

Miért gondolkozik olyanon az ember, h elveszti egyszer a szüzességét, amikor még ki se jött az első szőrszál a kukiján?

Miért gondolkozik sok csaj azon, h gyereke lesz egyszer, meg háza, meg egy szép kertje?

Azért mert azt hiszi, h abban van a boldogság, mármint a házasságban. A többiben tényleg van, s ebben is lehet, sokaknak bejött úgy hallottam.

2013. dec. 18. 02:02
 28/51 anonim ***** válasza:
kösz sznob nőci, szellemi munkából élek (nem büfészakos) és tudok írni. csak ennek nem ez a helye. előítéletes nők kiszűrésére remek
2013. dec. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

"Miért gondolkozik olyanon az ember, h elveszti egyszer a szüzességét, amikor még ki se jött az első szőrszál a kukiján?"

Én nekem már 4 éve szőrös volt és menstruáltam is, mire megtudtam, hogy van a dugás, szóval én nem gondolkodtam előtte ilyenen.


"Miért gondolkozik sok csaj azon, h gyereke lesz egyszer, meg háza, meg egy szép kertje?"


Hát ez a kérdésem nekem is.

Soha az életben nem gondolkodtam ilyenen.



"Azért mert azt hiszi, h abban van a boldogság, mármint a házasságban."


De ez az ötlet honnét jön egyáltalán?

Ki hiszi azt, hogy a boldogság a házasságban van?:-o

Most hallom ezt életemben először.

2013. dec. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg nőci, mi volt a baj a helyesírással, átfutottam, de nem találtam. Kisbetűvel kezdi a mondatot, vagy mi???
2013. dec. 18. 02:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!