Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság kérdés fiúk, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság kérdés fiúk, lányok?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után mennétek a másikhoz, ha olyan 25 évesen taliztok valami igazinak hittel? Simán és együttéléssel külön-külön is lehet válaszolni, mert voltak vitáim csajokkal ez ügyben, s nem vagyok elég érett a házassághoz szerintük, sztem meg ők akarnak beleugrani akármibe, legyen az akármi.

Fiúk nehogy az itteni csajok miatt azt írjátok, amit akarnak, csajok ti meg ne legyetek buták, s ne higgyétek el a hihetetleneket, ok?

Előre is köszi a normális válaszokat.



#fiú #házasság #lány #hány év után #nem itt kell csajozni fiúk a szuper válaszotokkal
2013. dec. 18. 00:51
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Ja, jó, nem olvastam korábbi kommenteket :)
2013. dec. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

38-as:


Kérdésedre a válasz: csak.

Fogalmam nincs a dologról, meg arról sem, h hogy tud az ember szeretni egy másikat, meg hogy miért kerek a Föld. Fogalmam nincs az ilyenekről. Ez csak úgy jön az emberekben, ez az élet rendje, így marad fenn a faj, mert két ember kell hozzá, h jöjjön egy harmadik, bár manapság ez se feltétlen igaz.


De lenne egy visszakérdésem. Miért vagy ilyen ellenséges ezzel az egész párkapcsolattal, meg házassággal kapcsolatban, mi benned ez az utálat, vagy mi ez, magyarázd már el pls.! Azt gondolom, h rossz volt a családi életed, mert említetted ezt, bár nem sajátként, de ezt szűrtem le. Kicsit beszéljük már ki a te problémádat is, ha már ilyen nehéz kérdéseket tettél fel. Az én témakörömre egyszerűbb válaszolni, csak kis háttérinfót szeretnék. Lehet privátban is, ha gondolod, de így a többiek is megértenék ezt a dolgot veled kapcsolatban.

2013. dec. 18. 03:04
 43/51 anonim ***** válasza:

Hadd ne tartsak már itt nyelvtanórát! Azt 6 EFt-ért tartok - fejenként!


A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.

# 33/42



Ne tarts nyelvtanórát, erre való a helyesírás ellenőrző és a szerkesztőm. A tudásod mára értéktelen. Viszont hozzá segít, hogy maradj a nyomorodban. :D

2013. dec. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

6 EFt


Majd magyarázd meg, hogy ez mitől helyes alak. Adok érte kétszázat.

2013. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Tapasztalattól függ. Az első komolyabb kapcsolatomnál 5 év kellett (4 év együttéléssel), hogy el tudjam dönteni, hogy ezt bizony nem akarom. A másodiknál egy év együttélés után már pontosan tudtam, hogy nem akarom.

Mi változott? A tapasztalat. Rengeteget tanultam az első kapcsolatból, ami hibát ott elkövettem, elnéztem, a másodiknál már nem.


Most a harmadik komoly kapcsolatban élek 4 hónapja (kezdettől fogva együtt élünk). Ha megkérne a párom, azonnal igent mondanék. Ismerem már magam, tudom hogy mi az, amit figyelnem kell a másikban, nem kell éveket várnom, hogy el tudjam dönteni, hogy ő kell-e.

Ő persze meggondoltabb, de bízom benne, hogy egy-két éven belül megkér. Ez körülbelül reális időtartam is.

25N

2013. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Nem olvastam kommenteket


Ha 25 évesen talizunk, akkor 2 év...ebből 1 év együttélés...ekkor kb a lánykérés

többet nem várnék, ah egyforma a jövőképünk, ha nem egyforma, akkor meg minek vagyunk együtt?


/amúgy nálam nem aktuális, mert mar ferjnél vagyok, 21,5 voltam a megismerkedéskor, lánykérés 4,5 évre volt, és 3 éve éltünk együtt, 5 évre házasodtunk.

Viszont 25 évesen vagy még később ismerkedésnél nem érzem reálisnak már az ilyen hosszú várakozást/

2013. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Miért is nem érzed reálisnak az 5 éves várakozást? Mintha már túl öreg lennék hozzá úgy beszélsz. A két csaj is kb. ezt mondta, s ez a baj sztem. Mert sokan azt érzik, h futnak ki az időből, s olyankor lehet a legnagyobb hülyeséget elkövetni. Ha 35 lenne a csaj, akkor megérteném, h beijed, h nem lesz gyereke, meg minden, de így huszonévesen ne már!!!

2013. dec. 18. 11:28
 48/51 anonim ***** válasza:
3 év a minimum várakozás, addigra elmúlik náluk a nagy szerelem
2013. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Azért mert én nem szeretnék 30 év felett gyereket szülni,vagy akkor elkezdeni ezen gonolkodni...

Mert 25 évesen már nincsenek anyagi kérdések olyan jellegűen, mint alatta, a suli miatt az élet elkezdése miatt...

5 év rengeteg idő(ha gyorsan elszáll akkor is)

Jogos, hogy egy féfi enm érzi a szorítást, de egy nő, ha akar családot igen...


Azt hisszük annyira fiatalok vagyunk még, én is ezt érzem 26 évesen, de latoma környezetemben, hogy a 37 éves ismerőseim közül 2 már nem menstruál, a 30 eves unokatesómnak nem jön össze a gyerek, az édesanyám 41 évesen klimaxolt, a nagymamám is, a keresztanyám 45 évesen...

Látom azt, hogy a szüleim 50 évesek és van 2 felnőtt gyerekük, még fittek, egészségesek, most élnek igazán.

Van hozzá egészségük, míg látom a volt osztálytársamat és a szüleit, hogy azon retteg mikor veszíti el őket, már neki kell gondoskodnia róluk..stb..

És hogy mennyire szenvedett attól, hogy neki amikor gimisek voltunk már otthonülő szülei voltak, és irigykedett, hogy ki x fele együnk kirándulni, programokat csinálni a szüleinkkel...

Én nem szeretnék 60 éves lenni, amikor a gyerekemet útnak indítom az életben...



Ez csak a gyerekvállalás oldaláról.


Mint írtam én tudtam, hogy hozzámennék a férjemhez, már akkor amikor összeköltöztünk, de bem voltak meg rá a keretek, az egzitenciális, és az anyagi sem. Emiatt reális volt az 5 év... De 25 felett nem így van, addigra nem iskolába já az ember...


Ha valaki 22 évesen már dolgozik egy ideje, ott is soknak tartom az 5 évet...


Amúgy a "nagy öregek" azt vallják,mhogy akit nem vesznek el 3 év után, azt mar nem is fogják, vagy aki enm szánja el magát 3 év után, az már nem is akar...


Nem értek vele egyet ilyen fehéren feketén, de sajnos a tapasztalat igazolni látszik és így majdhogynem ténnyé válik...a kivételek pedig a szabályt erősítik, :)



Természetesen vannak, akik egyáltalán nem akarnak házasságt, ezzel nincs baj, ha ténylegesen egyik fél sem házasságpárti...az előbbi szösszenet kizárólag a házasságpártiakra vonatkozott...

2013. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
tilos elvenni egy nőt 3-4 év előtt. minden férfinak ezt javaslom. nagyon hamar megjárhatják.
2013. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!