Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, vagy hárpia vagyok?

Figyelt kérdés

Páromról van szó, akivel 3 éve együtt vagyunk. (Még külön élünk). Anyagilag annyit kell tudni, hogy ő jobban keres nálam. Nemrégiben voltunk vásárolni, és kinézett magának egy ruhát, én pedig mondtam, hogy ha szeretné, akkor azt megveszem neki karácsonyra. Igaz, nem a legjobb, hogy nincs így meglepetés, de legalább olyat kap, ami tetszik neki és méretben is megfelelő. Nagyon örült neki. Aztán még úgy voltam vele, hogy azért csak legyen meglepetés is a dologban és mivel imádom őt, vettem neki egy kis ajándékcsomagot. Azt tudta, hogy milyen értékű a ruhanemű, és azt is, hogy van még mellette egy kis meglepetés. Nemrégiben rákérdeztem, kapok-e tőle valamit karácsonyra, erre azt felelte, hogy nem vett semmit még, és hogy ez milyen kínos neki. Akkor nekiindult és vett valamit. Most pedig megkaptam és szégyen vagy sem, de teljesen kettős érzéseim vannak. Egyrészről nagyon örülök neki, hogy kaptam ajándékot és tetszik is, másrészről viszont ez kb. 1500 ft lehetett maximum, pedig tudta, hogy a kis keresetemből mennyit költöttem rá. Pénze még volt pedig. Nem vagyok anyagias, csak valahogy úgy gondolom közel azonos értékben illik ajándékozni, pláne ha tudod az értékét. Ettől függetlenül szeretem őt, csak kissé csalódott vagyok. Jogos vagy csak felfújom a dolgokat?

L/22


2013. dec. 25. 16:48
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy xy dolgot akart venni nekem, de azt pont elvitték, ami tetszett volna, a többi nem volt nőies. Így nem vett.
2013. dec. 25. 17:59
 22/29 anonim ***** válasza:
És ha nem kérdezel rá, akkor ő inkább nem is ad semmit?
2013. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%
Te is minek nyújtózol tovább, ameddig a takaród ér, a pasid meg egy paraszt, aki pont lesz.arja, mit vesz neked, röviden ennyi a történet.
2013. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
akkor mondd neki, hogy na akkor ha xy dolog lesz újra, vagy van máshol, akkor vegye meg :) vagy nézel egy xyhoz hasonlót
2013. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
42%

A kérdezőnek igaza van, és nem a pénz miatt, hanem mert az ő kicsi pénzéből tényleg olyant akart adni, aminek a párja örül, cserébe meg kapott egy uccsó pillanatban beszerzett "legyen már valami" ajándékot.


Valóban nem a pénz számít, és az ajándékozás nem csereakció, de a konkrét történetet olvasva nekem is mélységesen rosszul esett volna.

2013. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

miért a pénz számít ???

ezt nagyon felfújod. meg hogy lehet azt megkérdezni hogy kapok e valamit ? ha tudod h szeret mért ne kapnál..jóIsten..

2013. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
utolsó: pont ez az, hogy rákérdezett, mert SEJTETTE, hogy nem vett semmit a pasija, és tényleg nem vett... ha rá se kérdez, lehet semmit nem ad.
2013. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
37%

" kb. 1500 ft lehetett maximum "

" nem vagyok anyagias "

én úgy tudtam, hogy adni is öröm és KAPNI IS, nem pedig felháborodni azon,hogy mekkora értékű ajándékot kaptam !

ha nem lennél anyagias, ezt le se lett volna pofád irni, nem pedig hisztizni, azon h kaptál ajándékot.. te se becsülsz sokmindent az életben ezek szerint. undoritó :)

2013. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
55%

utolsónál a pont!!

ha meg ilyen gyökér h nem vesz semmit, te minek veszel..

2013. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!