Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én látom úgy, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy ez szakítóok?

Figyelt kérdés
A párom délben kel, éjjelig fennt van (minden este sörözik vagy borozik egyedül), éjszaka filmeket néz, zenéket hallgat félrészegen, és nagyon jól elvan. kb 23.00-23.30-kor akar vacsorázni. Ez normális? Olyan eltérö az életritmusunk, hogy nem hiszem, hogy ezt bírni fogom.

2013. dec. 28. 13:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%

én sem értem minek kell egyből lealkoholistázni valakit


itt mindenki full okosnak hiszi magát

2013. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat. ìgy is úgy is gáz ez a helyzet és szerintem csak rosszabb lesz.
2013. dec. 29. 14:39
 23/25 A kérdező kommentje:

Gondoltam leírom mi történt azóta. A felkelés kitolódott délután fél 2-2-re, az elfogyasztott piamennyiség nött. A lefekvés is kitolódott hajnal 3-ra.

Eddig bírtam.

2014. febr. 18. 10:59
 24/25 anonim ***** válasza:
Érthető a döntésed. Kívánom, hogy találj egy jobb partnert és legyél boldog! :)
2014. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi, bár még gondolni se bírok új pasira. Elvagyok egyedül, magammal foglalkozom aztán lesz ami lesz.
2014. febr. 20. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!