Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele? Jogosan húzta fel magát a barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon haspók lett. Mindig azt csinálja, hogy ha van nálam csoki vagy bármilyen nasi, kérdezi hogy ehet-e belőle, én meg azt mondom hogy persze, igen. Aztán az egész tábla csokiból meghagy egy kockát nekem.


Most összevesztünk, népnapomra kaptam bonbont, ugyan ez, kérdezte, hogy vehet-e belőle, én ettem 1 darabot, de nem nagyon jött be, így félretettem. Aztán most kérdezte, hogy kérem-e az utolsó darabot? Én meg csak nézek, hogy már csak 1 darab van?? Hát mondom egyed... Ő meg ezen felkapta a vizet, hogy most miért vágom a fejeket, mi bajom van? Kérdeztem tőle, hogy nem veszed észre magad? Ő meg csak néz értetlenül hogy mi van, mire én elmondtam ezt neki hogy ez zavar hogy ilyen haspók lett, megeszik mindent.

Na ő ezt úgy vette le, hogy én irigy vagyok, megsértődött és hozzám vágta a bonbont dobozostul, hogy "tessék itt van te irigy köcsög". Csak néztem, hogy mi van ezzel, aztán azt mondtam neki hogy "szerintem most inkább menj haza". Ő meg nagy sértetten összepakolt és elment, el se köszönt.


2014. jan. 2. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jajj, megint...

Ezt a kérdést így vagy úgy hányszor teszed fel?

Ha ennyire gusztustalannak atrtod a barátodat, akkor miért vagytok még együtt.


/ pl a múltkori eset, hogy egész nem nem ettél,,mert nem akartál annyit költeni, aztán már éhes voltál, és kaptaá hambit, amiből a barátod kért, de közben ő már előtte is evett, meg a saját ételét is.../

2014. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

??

Én ezt most kérdezem először.

Amúgy nem tartom gusztustalannak, csak hát nekem ehhez nem lenne pofám amit ő csinál...

Meg amúgy nem macsó egyáltalán.

2014. jan. 2. 13:21
 13/17 anonim ***** válasza:

Megmondtad már neki HIGGADTAN, hogy szereted, nem sajnálod, csak nem esik jól, ha mindent eleszik előled?!

Mert ha te feltűnően nem vagy oda az édességért (a bonbonra te magad mondtad, hogy nem jött be...), és hagyod, hogy ő falatozzon (márpedig hagyod, mert fel sem tűnt, hogy mind megette), akkor ne csodálkozz, hogy nem áll le. Utólag számon kérni már felesleges vérszívás, ha nem akarod, hogy megegye, ne kínáld meg, tedd el előle, vagy adj egy szemet, és hangsúlyosan tedd félre stb.

2014. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És ha ennyire idegesít, akkor mondjuk nem is muszáj vele lenned...Elég lenézően írsz arról az emberről, akivel együtt vagy.
2014. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor calami barátnőd , vagy ismerősöd volt...ugynezt írta le..

Hamburger, tátogás mint egy madárfióka...

Pedig ezt a kifejezést mától sosme hallottam még, ezért jegyeztem meg...

2014. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

13#

Igen, mondtam neki, én direkt igyekeztem is nyugodt maradni a szituban. Pedig amikor hozzám vágta a dobozt akkor nagyon dühös lettem, de tudtam türtőztetni magamon.


Itt igazából nem a bonbonon van a hangsúly, mint írtam, nem sajnálom tőle, hanem ez a viselkedés a baj, hogy ha már nem figyelek oda, akkor már megeszi az egész dobozzal? Most ez bármilyen kaja vagy nasi lehet. És erre hívtam fel én is a figyelmét - vagy legalábbis próbáltam csak ő félreértette.


14#

Nem vagyok lenéző, szeretem, de ezt a viselkedést hogy dobálózik meg így viselkedik nagyon gyerekesnek tartom. Meg kicsit mérges is vagyok, ezért írok úgy ahogy.


15#

Értem, hát engem arra emlékeztetett, azért írtam ezt.

2014. jan. 2. 13:42
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
Hány évesek vagytok, hogy még ilyen gyerekes? Szerintem egy férfi, aki korrekt egyenlő félként tekint a barátnőjére, ilyet nem csinál!
2014. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!