Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végiggondolva az elmúlt évet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végiggondolva az elmúlt évet, nem emlékszem 1 olyan napra sem, amikor együtt lettünk volna. Mit csináljak? Idén már cselekednem kéne ezügyben.

Figyelt kérdés

Tehát gondolkozom,de nem hiszem,hogy lett volna egy folyamatos 24 órás együttlét. Természetesen igényeltem,de hiába. Vagy ez dolgozó embereknél egy házasságban néha előfordul,hogy ilyen évet zárnak? Mondjuk ezt kétlem. Párom mindig is sokat dolgozott,ment,de azért ilyen évünk mégsem volt még.

Szenvedélyes a szerelmünk több év együttélés után is.Fiatal-középkorúak vagyunk.Én vagyok a női fél.Nem tudom mit írjak ezeken kívül,milyen információra lenne még szükségetek,ami alapján tudnátok segíteni!? Köszi!


2014. jan. 2. 13:32
1 2
 1/17 gömbicica ***** válasza:
41%

testi kapcsolat nem volt egy éve?

vagy egy éve nincs otthon párod munkából kifolyólag?

2014. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont attól olyan szenvedélyes a szerelmetek, mert nem vagytok annyit együtt. Ez még mindig jobb, mintha egymás agyára mennétek.
2014. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 intrepid ***** válasza:
Szólj neki, hogy lassítson, mert rámegy az egészsége is, meg a házassága is. Meg nincs is akkora szükség arra a pénzre, amit a pluszmunkával szerez, legfeljebb a kiadásaitokat csökkentitek.
2014. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Most nem egészen értem mi a problémád. Az, hogy nem tartózkodtatok egy légtérben minimum 24 órán át mind a ketten?

Tehát pl nem volt egy teljes hétvégétek, sem néhány nap közös szabadság, esetleg nyaralás?

De ettől függetlenül jó a kapcsolatotok?

Jól értelemezem?


Mert ha igen...:

Akkor nem tudom mit vagy kiakadva. Igyekezzetek idén jobban összeszervezni a szabadságot azonos dátumokra.

Amúgy meg örüljetek és áldjátok a sorsot, hogy van munkátok! Sajnos mindig ez van. Akinek van munkája és dogozhat, az sosem becsüli ezt a lehetőséget, és csak nyafog... Mondj fel a munkahelyeden, mondjon fel a párod is, lesz sok közös időtök, a munkát pedig elfogja végezni más, aki örül majd neki...

2014. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Na utolsó, te jó nagy b.rom vagy. Nyilván örülnek, hogy dolgozhatnak, csak jobban össze kellene hangolniuk a magánélettel... Nincs az embernek elég ideje a másikra és akkor mondjon fel? Jó tanács.
2014. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem picit jobban szervezzétek meg a dolgaitokat idén! Valami közös kirándulást,egy vagy kétéjszakával együtt tölthetnétek valahol! Beszélj erről a pároddal, hogy nagyon hiányzik neked,és kezdesz aggódni miatta...Természetesen légy támogató és megértő vele...vezesd rá, hogy szükséged van kikapcsolódásra..
2014. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4-es értelmezi jól a kérdést.Viszont:

Én becsülöm a munkám,pláne,hogy 8 hónapig munkanélküli voltam tavaly,mert nem sikerült elhelyezkednem (bár akkor is dolgoztam itthon).Páromat is becsülöm,amiért ennyit dolgozik.Csakhogy szerintem ha akar valamit az ember,akkor azt megoldja.Pont ez a "bajom",hogy úgy látom nincs meg erre az igyekezete.

Engem egyébként most ez a kérdés és az itteni válaszok ihlettek meg: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

Ki ne forgassátok! Meg is halnék,ha el kéne válnunk,elképzelhetetlennek tartom. Csak emiatt a kérdés miatt gondolkodtam el azon,hogy valamilyen módon felhívhatnám a figyelmét.Mert őszintén szólva tipikusan az a biztos pont vagyok,aki mindig itthon várja,aki mindig kiszámítható.S talán már nem talál érdekesnek.:(

Köszi,hogy próbáltok segíteni!:)

2014. jan. 2. 13:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez csak annyi, hogy ilyen az igazi énje. Szerintem az a jó kapcsolat, ahol a felek egyformán önmagukat adhatják, mert az mutatja azt, hogy összepasszolnak. Persze ez nem azt jelenti, hogy ne legyenek szabályok, csak azért érted...
2014. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ja és azt se értsétek félre,nem akarok olyan 180 fokos fordulatot venni,mint amiről az ominózus kérdésben írnak!:) Olyat nem is tudnék,de legfőképp nem akarnék.:)

Csak például tegnap,megkérdeztem mit szólna,ha frufrut vágatnék és felfogtam úgy a hajam.És kapásból rávágta,hogy OKÉ!De látnotok kellett volna,ahogyan felcsillant a szeme.Majd ezután félve megkérdeztem,pár pirosas tincshez mit szólna és legnagyobb meglepődésemre azt mondta,hogy az ilyet mindig is tetszetősnek találta amit most akarok.Én meg eddig azt hittem így szereti a hajam,amilyen eddig is volt (merthogy ez eddig így is volt).Szóval ez a tegnapi piszlicsáré hajas dolog is közrejátszik ebben a mostani filózásomban,szerintem nem alaptalanul. Köszönöm!

2014. jan. 2. 14:11
 10/17 anonim ***** válasza:

"Nincs az embernek elég ideje a másikra és akkor mondjon fel? Jó tanács."


Szenvedélyes a szerelmük, ergo a kapcsolatuk tökéletes, a kérdésből kiolvasható, hogy csak az idő kevés.

Nyilván ha annyira szeretik egymást, akkor már régesrég megpróbáltak mindent, hogy minél többet legyenek otthon vagy ha nem otthon, de együtt.

Gondolhatod, hogy a kérdést felvető nő is megtett mindent a munkahelyén, hogy több szabadideje legyen, ha igényelte a férjénél ugyanezt, akkor ha valóban olyan szenvedélyes a szerelmük, és nem a pénzhajhászás az elsődleges, akkor bizonyára a férfi is megtett mindent a munkahelyén, hogy eljöhessen többet... Valószínűleg nem tudnak többet elszakadni a munkahelyről, vagy a főnökük határozza meg a szabadság nagy részét, ez sokaknál így van manapság. Ha nem tetszik nekik, kirúgják őket, ezért gyakorlatilag nincs más megoldás.


Vagy megelégednek ezzel az idővel, vagy lépnek a munkahelyen, mi felmondással vagy kirugással jár. Ez van. Te is nagy b.rom.llat vagy, ha még ilyenről nem hallottál.


Nálunk hasonló a szitu, kevés az idő, de ez van. Pár évig csináljuk, megbeszéltük, aztán ha lesz megtakarítás, akkor váltunk lazább melóra. Az együtt töltött időt pedig kihasználjuk a legjobban, majd később lesz több is.

2014. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!