Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végiggondolva az elmúlt évet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végiggondolva az elmúlt évet, nem emlékszem 1 olyan napra sem, amikor együtt lettünk volna. Mit csináljak? Idén már cselekednem kéne ezügyben.

Figyelt kérdés

Tehát gondolkozom,de nem hiszem,hogy lett volna egy folyamatos 24 órás együttlét. Természetesen igényeltem,de hiába. Vagy ez dolgozó embereknél egy házasságban néha előfordul,hogy ilyen évet zárnak? Mondjuk ezt kétlem. Párom mindig is sokat dolgozott,ment,de azért ilyen évünk mégsem volt még.

Szenvedélyes a szerelmünk több év együttélés után is.Fiatal-középkorúak vagyunk.Én vagyok a női fél.Nem tudom mit írjak ezeken kívül,milyen információra lenne még szükségetek,ami alapján tudnátok segíteni!? Köszi!


2014. jan. 2. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy megint keverjük a szezont a fazonnal... a két dolog, amit a kérdező felvetett köszönő viszonyban sincs egymással.

Az egyik, hogy alig vannak együtt, a másik, hogy úgy érzi, hogy nem ismeri a párját, mert nem tudta, hogy más kinézet (más stílus) is tetszene neki, és gondolom emiatt felmerült benne, hogy esetleg más nő is tetszhet neki (más miatt nem tudom miért lenne ennyire rémült).

Ha csak annyi lenne a baj, hogy nincsenek elég időt együtt, akkor azon nyilván könnyebb lenne segíteni - valahogyan időt kéne találni. Megjegyzem attól, hogy szenvedélyes a kapcsolatuk egyáltalán nem biztos, hogy "tökéletes" is, ahogy valaki írta. Nem csak a szex számít egy kapcsolatban. Hanem pontosan az, amit másodikként felvet a kérdező: a másik ismerete, az összhang. Abból viszont, amit leír a kérdező, nem derül ki, hogy ilyen téren komoly baj lenne. Más frizura is tetszik neki? na és? az én páromnak is sokminden tetszik, nem csak egy ruhám, egy hajviseletem, egy sminkem tetszik neki. Jól is néznénk ki :) Mindebből én arra következtetek, hogy valami más, mélyebb probléma lehet, ami kiváltotta a kérdező bizonytalanságát... csak egyenlőre nem tudja másként megfogalmazni, mint úgy, hogy kevés az idő, és más haj is tetszik a párjának... kérdező, szerintem először magadban gondolkodj el alaposan erről a kapcsolatról, aztán üljetek le és beszélgessetek!

2014. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy nem tudtam egyértelműen kifejezni ezt a dolgot.Hátha most:

Nálam jobban max. az Anyja ismeri,ezt tisztázzuk."Csak" mint a tenyerem.Pont,hogy azt írtam,hogy "eddig így is volt".Tehát ilyesmiben nem ingtam meg egyáltalán,hogy ne ismerném.Pont,hogy azt ismertem föl,hogy valószínűleg szüksége van némi változásra.Ez olyan,hogy mondjuk egy ember imádja,odáig s vissza van mondjuk a túró-rudiért.De ha egy ilyen embernek állandóan tele van a hűtője túró-rudival,akkor egy idő után már nem fogja érdekelni. Értitek? Erről lehet itt szó. Szerintem egy teljesen érthető folyamat ez.Lehetne úgy is mondani,hogy "jó dolgában nem tudja,hogy mit csinál",viszont ha belegondolok akárki megunná a túró-rudit.

Sikerült már értelmesebbé tennem 11-es az összefüggést az érdektelenség és a kevés igény közt? Remélem. Mellesleg a szenvedélyes szerelemmel kapcsolatos meglátásod is igaz,nem a tökéletességet szokták így kifejezni,bár nem is a szexuális életet jelenti.Mondjuk akkor úgy,hogy érzelemdús. Köszönöm.

2014. jan. 2. 15:42
 13/17 A kérdező kommentje:

"Sikerült már értelmesebbé tennem 11-es az összefüggést az érdektelenség és a kevés igény közt?" -> Tehát hogy szerintem nem vagyok már annyira érdekes,s ezért lett kevesebb igénye.Ezért van összefüggés azok közt,amit írtam.

Mert a hajtémát nagyon félreértetted (de mint írtam,lehet nem jól fogalmaztam).

Egyébként elég empatikus vagyok és elképzeltem azt a hűtőt....szerintem jó gondolatmenetben haladok.Talán tényleg nem kell,csak egy kis változás.Mondjuk málnatöltelékes rudi.Értitek?:) Köszi!

2014. jan. 2. 15:55
 14/17 anonim ***** válasza:
De akkor meg nem értem, hogy miért parázol! Csináltass új frizurát és kész. Mit kell ezen akkor ennyire túlkomplikálni?! Ha szerinted a túrórudi helyett málnakrémes túrórudit szeretne, akkor ez pont jó lesz...
2014. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni szeretnék, de nézz utána annak, hogy mit jelent a szenvedély (és ez alapján a szenvedélyes szerelem)... a szenvedély a vággyal van összefüggésben, nem az érzelemmel. Az már más kérdés, hogy általában (főként nőknél) a vágy (jó esetben) együtt jár az érzelmekkel.

Az meg szerintem mérhetetlen elbizakodottság (vagy csak sima tagadás), hogy úgy ismersz valakit, mint a tenyeredet. A legtöbb ember önmagát sem ismeri, nem hogy a másikat :)

2014. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy egyetértesz végül és köszönöm.:) Én ilyen túlkomplikálós vagyok amúgy.Ja és ez egy dolog,hogy új frizkóm lesz,hisz ezt már meg is tárgyaltuk,de szívesen hallgatnék még ilyesmi jellegű figyelemfelkeltő dolgokat.


15-ös inkább Te nézz utána,itt egy kis segítség: [link]

2014. jan. 2. 17:11
 17/17 A kérdező kommentje:
És a "Nem kötekedni szeretnék" kezdet volt inkább tagadás,hiszen a "válaszod" semmi másról nem szólt,csak belekötöttél a szenvedélyes szó értelmezésébe teljesen alaptalanul,plusz az szúrta még a szemed,hogy ki mertem jelenteni,hogy mennyire ismerem és ebből kifolyólag nincsenek kételyeim.Tehát választ azt nem írtál,csak belekötöttél ebbe-abba.:)
2014. jan. 2. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!