Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így bánik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így bánik velem? Egy igazi férfi csinál ilyeneket egy terhes nővel, vagy talán pont neki van igaza?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok.Igazából nem szerettem volna még babát, mert fiatalok vagyunk( Én 21, párom 23 ). A barátom viszont nem egyezett bele az abortuszba, de azóta nagyon csúnyán viselkedik velem. Pl.: egyszer se jött velem az orvoshoz, sose segít itthon semmibe pedig nagyon kimerült vagyok délutánra, de Ő csak ül a Tv előtt. Ha kérek valamit még Ő van megsértődve és fejeket vág! Sajnos nagyon megnőtt az étvagyam is és mindig rám szól, hogy vegyek vissza belőle, mert nem szüli a pénzt. Ma pedig nagyon megbántott. Este fele megkivántam egy kis virslit, volt még 3 darab. Előtte csináltam neki tojásosan, mivel én tojást nem ehetek. Erre elkezdett kötekedni, hogy azt Ő akarta később megenni. Mondtam, hogy nagyon megkívántam erre a fejemhez vágta, hogy Ő dolgozik és minden ami a hűtőbe van az övé.

Persze, az nem számít, hogy a szüleim fizették hónapokig az albérletünket. Igaz, hogy azért, mert még tanultam, de dolgozni nem tudok, mert a baba miatt nem vesznek fel sehova, pedig nyár óta több állásra is jelentkeztem.

Nagyon bunkó velem és egyre inkább érzem, hogy nem szeretem. Elhagynám szivem szerint, mert egy darab rongyot többe néz, de félek, hisz se munkám, se pénzem, se lakásom.Ráadásul lesz még egy gyerekem, akiről gondoskodnom kell. A szüleimmel megromlott a kapcsolatom, mert abba hagytam a tanulást. Mikor megtudták, hogy terhes vagyok apu kijelentette, hogy haza többett nem mehetek. Nincs senkim és semmim. Nem tudom mit kezdjek magammal és a kicsivel. Néha már az öngyilkosság jár a fejembe.

Probáltam már megbeszélni a párommal, de szerinte minden jó és ha kitakarítok, ki mossom a szennyesét, meg főzök mire haza ér nincs vita.Közben mindenért leordít, lehülyéz.

Bocsánat a regényért, de még így se írtam le mindent.


2014. jan. 3. 22:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia! Valaki irta h add oda a gyereket szerető párnak hat ezt NE TEDD SOHA! Nehezebb lenne késöbb elviselni mint a mostani helyzetedet! Meg is verne a párod?
2014. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta már nem vagytok együtt
2018. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia! Nagyon sajnálom a helyzetet. Mindenképpen próbálj meg kivékülni a szüleiddel és otthagyni ezt a barmot. Hidd el minden rossz elmúlik egyszer és szívből kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok a babával.
2019. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!