Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklatnak facen (életveszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatnak facen (életveszélyes fenyegetésekről van szó, arrol h megkínoz engem és a 7 honapos lányom), tehetek valamit? (aki azt hiszi kamuzok, szivesen elküldöm a profilt és a beszélgetést, aki megtalálja fizetek neki!

Figyelt kérdés
A dolog igy indult:volt egy nő,felvett(svédnek irta magát),majd a férje is...nagyon nagy kamu az egész..irta h microbiologus mmeg h milliárdosok az AHG tagjai stb...egy ideig nevettem aztán eldurvult a dolog:fenyegetett h megöli a lányom,megkínozza,velem együtt.feljelentettem a rendőrség tehetetelen,mert a fb elvileg nem is foglalkozik ilyenekkel,csak pl ha emberölés történt a profil miatt,nemzetközi prostitucio stb..azota is zaklat,millo profilt készített.Tudja hol lakom,mert tudakozón lekérte a z adatokat.letiltottam rengetegszer,de mindig uj profilz csinál és az egyebekbe ir.kitette a számom,mint szextelefon hirdetést..Nem változtattam meg hátha felhív és a nyomára bukkanok,v hagy vmi nyomot...komolyan félek hisz tudja hol lakunk,kérlek segítsetek..nem ingyen kérem

2014. jan. 14. 00:26
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Kisse ironikusak a válaszaid,de ha ettől jobb neked csak nyugodtaan
2014. jan. 17. 11:19
 52/54 anonim ***** válasza:

Eszem ágában sincs egy elesett embert bántani. A vádtól csak azért nem sértődöm meg, mert amúgy is mindent feketén látsz.

Bocsáss meg, hogy vidámabb természetű vagyok, de azért átérzem mások bánatát, másként nem bátorítottalak volna.

Nekem is vannak nyomasztó problémáim, ám mégsem engedem meg, hogy ezek letargiába taszítsanak.

Valóban, hogy így tehessek, egy icipicit cinikusnak kell lennem.

2014. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Kicsit változtasd meg a neved fb-n,cserélj telefonszámot.Ennyit tehetsz.
2014. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Na,kiderult ki volt a zaklato?
2016. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!