Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklatnak facen (életveszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatnak facen (életveszélyes fenyegetésekről van szó, arrol h megkínoz engem és a 7 honapos lányom), tehetek valamit? (aki azt hiszi kamuzok, szivesen elküldöm a profilt és a beszélgetést, aki megtalálja fizetek neki!

Figyelt kérdés
A dolog igy indult:volt egy nő,felvett(svédnek irta magát),majd a férje is...nagyon nagy kamu az egész..irta h microbiologus mmeg h milliárdosok az AHG tagjai stb...egy ideig nevettem aztán eldurvult a dolog:fenyegetett h megöli a lányom,megkínozza,velem együtt.feljelentettem a rendőrség tehetetelen,mert a fb elvileg nem is foglalkozik ilyenekkel,csak pl ha emberölés történt a profil miatt,nemzetközi prostitucio stb..azota is zaklat,millo profilt készített.Tudja hol lakom,mert tudakozón lekérte a z adatokat.letiltottam rengetegszer,de mindig uj profilz csinál és az egyebekbe ir.kitette a számom,mint szextelefon hirdetést..Nem változtattam meg hátha felhív és a nyomára bukkanok,v hagy vmi nyomot...komolyan félek hisz tudja hol lakunk,kérlek segítsetek..nem ingyen kérem

2014. jan. 14. 00:26
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Jer kebelemre, hadd öleljelek meg.

Szeretem az őszinte embereket.

2014. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy ismerős csinálja.Töröld magad facebookról és telefonszámcsere.Nézd a fenyegetések általában azok is maradnak...tapasztalatból mondom engem más körülmények közt de életveszélyesen zsaroltak és fenyegetek és a családomat is.számot cseréltem és lekopogom azóta semmi és senkit nem ért bántódás.Rendőrség az én ügyemben feljetést javasolt és meg is tettem de védelmet nem tudtak adni pedig privát emberként is megmondta a nyomozó,hogy valóban egy elmebetegről van szó és életveszélyes de a magyar törvények....és csak megjegyzem ő sem kapna érte semmit pedig velem történtek is dolgok...tudakozóban címet nem adnak ki max ha mondja a telefonszámod ami nincs letitkosit a akkor..de ugysem biztos.És most a kioktatás idegeneket nem jelölgetünk vissza facebookon hisz elvileg családos felnőtt anya vagy és nem csitri.
2014. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Még valami ha kitette a számod,mint szex telefon akkor ezerrel csörögnél...nem hinném,hogy ne cserélnéd le a számod mert csak igen irritáló az ilyesmi.Szóval hiszem is történeted meg nem is.
2014. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Az ügyben kissé változott a helyzet:az illető feltörte a facebooko(2x nem engedett belépni,uj ismerosok hada akit be sem jelöltem,hozzászolásai eltuntek..(még szerencse h mentettem napokkal ezelott az irományokat)a tel.számom pedig(lehet félreértheo voltam)a sajáz uzenofalára tette ki "telefonsex"cimmel...és voltak is akik hivogattak.mondjuk nem tömkelege a hivásoknak kb.15-20.(gondolomnem sokan vették be)a sztori 100%ig igaz,mondtam akin nem hiszi szivesen elküldöm a dolgokat neki...egyébként kb.két ora mulva beléptem a fb re8elszo nem változott)véglegesen töröltem magamat(ugye 2 hétig hibernálva van csak)a férjem is ezt tette...nem mintha félne mert igazábol kics.szett ideges erre az emberre csak azért h ne legyen semmi támadási felulete...
2014. jan. 15. 15:08
 45/54 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező olvass utána a viktimológia (áldozattan) címszónak a Wikipédián!
2014. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,tisztában vagyok vele...de tudod,kicsit más az élet mint a leírtak
2014. jan. 15. 20:49
 47/54 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, akkor azt magyarázd meg a fejemnek, hogy miért nem változtatod meg az elérhetőségeidet, nyitsz új fiókot.

De, ha erre is csak pityergésed a válasz - komolyan mondom - eret metszek magamon. :-(

2014. jan. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Sziasztok...nos már mindent megváltoztattam.Beláttam nem ér ennyit az egész.
2014. jan. 16. 17:28
 49/54 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy minek osztasz meg magadról továbbra is információkat.
2014. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Isten hozott az új életedben. :-)

2014. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!