Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklatnak facen (életveszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatnak facen (életveszélyes fenyegetésekről van szó, arrol h megkínoz engem és a 7 honapos lányom), tehetek valamit? (aki azt hiszi kamuzok, szivesen elküldöm a profilt és a beszélgetést, aki megtalálja fizetek neki!

Figyelt kérdés
A dolog igy indult:volt egy nő,felvett(svédnek irta magát),majd a férje is...nagyon nagy kamu az egész..irta h microbiologus mmeg h milliárdosok az AHG tagjai stb...egy ideig nevettem aztán eldurvult a dolog:fenyegetett h megöli a lányom,megkínozza,velem együtt.feljelentettem a rendőrség tehetetelen,mert a fb elvileg nem is foglalkozik ilyenekkel,csak pl ha emberölés történt a profil miatt,nemzetközi prostitucio stb..azota is zaklat,millo profilt készített.Tudja hol lakom,mert tudakozón lekérte a z adatokat.letiltottam rengetegszer,de mindig uj profilz csinál és az egyebekbe ir.kitette a számom,mint szextelefon hirdetést..Nem változtattam meg hátha felhív és a nyomára bukkanok,v hagy vmi nyomot...komolyan félek hisz tudja hol lakunk,kérlek segítsetek..nem ingyen kérem

2014. jan. 14. 00:26
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:

nem akarsz bujkálni? akkor jó nem szoltam...


akkor költözz el vagy mond az iamieidnek olyan dolgot ami nem igaz és várd hogy visszahallod e ettöl a zaklatótól és máriseg van hogy ki az

2014. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
ha gondolod irj privit,mert ahogy látom nincs kivel megbeszélned...
2014. jan. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket de biztos hogy nem ismer személyesen

Több okom van ezt hinni:

1.A férjem járt egy bizonyos egyetemre,de már dolgozik.a fb-ján csak az egyetem an kiirva,pedig a férjem már egy éve nem jár oda(ez a vki pedig azt irta nekem:hiába a kis p.cs egyetemista férjed ugyis megtalállak)szoval biztos h a facerol tájékozodik

2014. jan. 14. 00:47
 14/54 xtazin ***** válasza:
75%
Szerintem csak valami kis nyomorult gyerek szórakozik veled.Az meg baromság hogy a rendőrség nem tud semmit se tenni, de ha így volna felbérelsz valami magánnyomozót vagy akárkit. Azt meg simán meglehet nézni hogy milyen ipn jelentkezik be a fb felhasználójába meg hogy hol.
2014. jan. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
72%

"Köszönöm a tippeket de biztos hogy nem ismer személyesen

Több okom van ezt hinni:

1.A férjem járt egy bizonyos egyetemre,de már dolgozik.a fb-ján csak az egyetem an kiirva,pedig a férjem már egy éve nem jár oda(ez a vki pedig azt irta nekem:hiába a kis p.cs egyetemista férjed ugyis megtalállak)szoval biztos h a facerol tájékozodik"


Szabad tudnom, hogy ilyen információkat miért adsz ki? Pontosan ezért esel áldozatul ilyesminek. Ne adj ki ilyen információt. Azt se tedd fel Facebookra, hogy gyereked, férjed, stb. van, sőt, lehetőleg ne is használj Facebook-ot.


A rendőrségnek pedig igenis cselekednie kell, a halálos fenyegetés akkor is halálos fenyegetés, ha névtelenül vagy álnéven teszi valaki

2014. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

"Szerintem csak valami kis nyomorult gyerek szórakozik veled.Az meg baromság hogy a rendőrség nem tud semmit se tenni, de ha így volna felbérelsz valami magánnyomozót vagy akárkit. Azt meg simán meglehet nézni hogy milyen ipn jelentkezik be a fb felhasználójába meg hogy hol."


Ha a fenyegető okosabban használja a Facebookot, mint a kérdező, akkor sajnos nem lesz mégsem olyan egyszerű.

2014. jan. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
nem hülyeség,hidd el nincs kedvem viccelni.Ip hider prot használ elvileg,ami automatikusan változtatgatja magát.Még a dns címek is közvetettek.A rendorség sz.rik erre magasrol,azt mondták feljelenteni sem érdemes,mivel csak akkor találhatják meg ha a szolgáltato(esetunkben mark zukenberg)kiadja az adatokat...volt már ilyen jellegu megkeresés,de nem is reagát rá a fb washingtonbol
2014. jan. 14. 00:56
 18/54 xtazin ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok hülye a facebookhoz de meglehet oldani hogy csak az ismerőseid lássák a profilodat, vagyis egy idegen meg se tudna találni. Na akkor most miért nem csinálod ezt ? A telefonszámodat meg cseréld le. Az meg hogy fenyeget, ugyan már mit tudnak tenni ? Elárulom neked semmit.
2014. jan. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
azért tettem ki a lányomrol képet mert buszke vagyok rá...sose hittem h vki ártani akar majd neki,a férjemrol nem irtam neki semmit,egyszeruen megnézte az adatlapot.Ha lecserélem a számom,meg a facem is törlöm,lehet csak táptalajt adok neki s még inkább nyeregben érzi magát majd..és akár megkeres,hisz már tudja hol tegye.és a rendőrség igenis SEMMIT nem tud/akar tenni.Azért kéne nekem a nyomára akadni.nem vagyok paranoid de nem tudni ki ez,és milyen szándékai vannak.Az esetek 90%ban kamu az ilyen...de honnan tudjam h nem az én zakalatóm kivétel?
2014. jan. 14. 01:06
 20/54 anonim ***** válasza:

Feljelentést kell tenni, és egy ügyvéddel érdemes beszélned. Ha a rendőrség lebeszélt a feljelentésről, akkor nem fogják kivizsgálni az ügyet, és cseszheted.


A legvalószínűbb, hogy valaki nem kedvel, mert például a férjednek szeretője volt régen, stb. Ezért akarja megkeseríteni az életeteket. Tehát azt is érdemes megnézni, hogy ki lehet esetleg gyanús.


A telefonszámod, MÁS EMBEREK adatait ne tedd ki, még a saját lányod sem, ehhez nincs is jogod. Legyél büszke a lányodra, de vagy egyedül, vagy megbízható ismerősök körében, ne a Facebookon. Én azt javaslom, hogy semmilyen személyes információt ne ossz meg magadról, másról, közeli szeretteidről meg pláne ne!

2014. jan. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!