Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklatnak facen (életveszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatnak facen (életveszélyes fenyegetésekről van szó, arrol h megkínoz engem és a 7 honapos lányom), tehetek valamit? (aki azt hiszi kamuzok, szivesen elküldöm a profilt és a beszélgetést, aki megtalálja fizetek neki!

Figyelt kérdés
A dolog igy indult:volt egy nő,felvett(svédnek irta magát),majd a férje is...nagyon nagy kamu az egész..irta h microbiologus mmeg h milliárdosok az AHG tagjai stb...egy ideig nevettem aztán eldurvult a dolog:fenyegetett h megöli a lányom,megkínozza,velem együtt.feljelentettem a rendőrség tehetetelen,mert a fb elvileg nem is foglalkozik ilyenekkel,csak pl ha emberölés történt a profil miatt,nemzetközi prostitucio stb..azota is zaklat,millo profilt készített.Tudja hol lakom,mert tudakozón lekérte a z adatokat.letiltottam rengetegszer,de mindig uj profilz csinál és az egyebekbe ir.kitette a számom,mint szextelefon hirdetést..Nem változtattam meg hátha felhív és a nyomára bukkanok,v hagy vmi nyomot...komolyan félek hisz tudja hol lakunk,kérlek segítsetek..nem ingyen kérem

2014. jan. 14. 00:26
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

A tudakozó nem ad ki személyes információkat, egyébként se tudják azt megmondani, hogy Kis Joli, hol lakik, meg nem is adhatják ki.


Ha meg szexhirdetést adtak fel, ahol a számod megadták, már rég számot kellett volna cserélned a sok hívás miatt, mint ezt más is említette.


A rendőrség foglalkozik az ügyeddel, ha feljelentést teszel (minden esetet kötelesek kivizsgálni). Ha más nem keress fel egy ügyvédet és kérj tanácsot tőle, hogy milyen jogi lehetőségek vannak!


Addig is, fb profil adatvédelmi beállításoknál üzenet fogadása csak ismerőstől, és a kereshetőséget is átállítani, meg nem elfogadni mindenkinek a felkérését...


Azért arra kíváncsi lennék, hogy mit tennél, ha tudnád ki vagy kik ők?

Mit nyernél vele? Semmit... Mivel, ha az általad említett kivétel lenne, akkor csak a karmaiba futnál...

2014. jan. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
a tudakozó igenis kiad adatokat,hisz ez az ember nem tudja máshonnan a dolgaim,lakhelyem pláne nem.nem irtam ki nem is közöltem vele.a férjemnek nem volt előttem kapcsolata...ez biztos,gyermekkorom ota ismerem,mi 7 éve vagyunk együtt...ha megtalálnám mit tennék vele?én semmit,de vannak férfi rokonaim,akik segítetének,apa,nagybátyáim,bátyáim (van kettő),férjem.nem megveretni akarom v ilyesmi,de h a lányukra/huukra ilyet irjanak ok se türk el.Én csak annyit szeretnék h réijesszenek ugyy,h ilyet többet se velem se mással ne tegyen
2014. jan. 14. 01:26
 23/54 anonim ***** válasza:

Hívd fel a tudakozót és teszteld le: add meg a neved és kíváncsi vagyok, hogy mit fognak mondani...

Max, ha megadtad nyilvánosan az adataidat...

Ha ezek ilyen nagy gengszterek és valódi lenne a fenyegetés akkor az egész családot bedarálnák a shredderrel... Meg azok nem fenyegetnének, hanem cselekedtek volna már...

Ha meg ráijesztenek lehet az váltaná ki a bűncselekményt...

2014. jan. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Így van le lehet tesztelni...nem hiszem nagy gengszternek a zaklatót de ha ez a valaki egy magányos "kocka"akkor is inzultálhat hisz egyedül vagyok a kicsivel itthon míg a férjem dolgozik
2014. jan. 14. 01:48
 25/54 anonim ***** válasza:

Pont addig tartod fent az érdeklődését míg foglalkozol vele... már rég tiltanod kellett volna a fb-odon mindent...

A "kocka" pedig elevezett volna már a látóteredből...

2014. jan. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Azért foglalkozom vele mert tartok tőle...és azt akarom h ne ússa meg a dolgot...könyörgöm egy ártatlan gyermeket fenyeget halállal...most h az anyja(vagyis én)mennyire volt hülye nem lényeg mert a pici semmirol se tehet...nem érdekel kamuzik e v sem,azt akarom ilyen fenyegetés ne is orduljon meg többet a fejében...vagy kideriteni ki az és réijesteni v rendorkézre adni,most ha nem kap semmit akkor is legalabb látja,h nem eljesen teheti azt amit akar
2014. jan. 14. 02:15
 27/54 anonim ***** válasza:

Töröld a mostani profilod, és majd regisztrálsz újjal, ahol ilyen barmokat nem veszel fel.

Írtad még a múltkor, hogy egyszer azt mondták,hogy na majd holnap elmennek s.... te sem gondolhatod komolyan hogy egy komoly neadjisten gyilkos bejelentkezik az áldozatnál,hogy figyi holnap jövök, s....

Valaki,egy rosszakaród szórakozik de nagyon, ezért mondom cserélj telefonszámot és új profilt.

2014. jan. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%

Már pedig 100%, hogy ismer téged. Ha pedig szexhirdetést tett fel a nevedben, akkor fel lehet jelenteni.

El mégy szépen a rendőrségre, és elmondasz mindent. Ennyi máris bőven elég és meg is fogják neked. Vége a történetnek.

2014. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

Ha rendőrségen jártál volna nem ezt a választ kaptad volna, aki inkognitóban akar maradni, és veszélyben érzi a gyermekeit,és valóban fenyegették már vagy fenyegetik az nem teszi ki az FB-re, egyetlen fotót sem, főleg nem a gyermekéről.

Akit pedig valóban zaklatnak, az nem így ír ahogy te.


Szóval kamuzol.

2014. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim válasza:
Az Ügyészségnek írj. Írd meg a rendőrök azt mondták nem tudnak mit tenni.
2014. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!