Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki örülne annak, ha a feminizmus végre a múlt lenne és visszahoznák a jó öreg régi múltat, pl az 1800 as éveket, ahol a nőknek csitt volt egy kapcsolatban és szinte a pasi meg a szülők választottak, hogy ki-kivel házasodjon?

Figyelt kérdés
Mert én néha ezen agyalok. Főleg ha elmegyek randira, mikor 20 csajnál próbálkozok és kapok 19 ronda mód való elutasítást és végre egy hajlandó elmenni randira velem. Ott is csak én beszélek, mennek a viccek (nem rosszak, mert ismerősök is csípik) és már a végére kiszáradok, a nő meg szinte csak ül a vakolatában, mint egy múmia (10 ből 9 vakolatból áll, még a kedves, szolid lányok is)és csak nézelődik oldalra, másokat stíröl, meg egy-két szavas válaszokat ad mindenre, hogy aha...igen-nem...persze....dehogy....miért....hát, nem is tudom....Egy kicsit több odaadást lányok, ha kérhetném. Pedig nem cicababákkal randizok, azok rosszabbak szerintem.
2014. jan. 19. 19:22
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
77%

Nagy szamok torvenye, vagy szepen mondva statisztika:

Ha 10-bol 9 el se akar veled menni randizni, es az az 1 aki elment is lathatoan unatkozik, akkor valoszinuleg nem a vilag, a 9+1 no a selejt, hanem az aki 10 nobol egyet se tud kicsit erdekelni...


De a statisztikat hanyagolando, mar az irasod felettebb unszimpatikus. Mindenki hulye, csak en vagyok tokeletes, bennem nem lehet hiba - irritalo, egoista felfogas.

2014. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
4%

"Rendben! SZülök neked 5 gyereket, csak hogy ne fogyjon a magyar, de mindenem legyen meg nekem is és a gyerekeknek is. Hozd össze. Tarts el minket 1 fizetésből, nem érdekel, hogyan."


A mai társadalmi rendszerben ezt már nagyon nehéz összehozni és pontosan azért amiért a nők kikerültek a munkaerőpiacra és így elveszik a helyeket a férfiak elöl.


"Ha szerinted nőt csak pénzzel lehet megfogni, akkor takarodj a Gubacsira anyád mellé és kérd el a barátnői számát és tarifalistáját."


Ne legyél már ennyire analfabéta. A nők csak olyan férfiak közelébe mennek akik életük során sok pénzből gazdálkodhattak ezáltal jó életük van minden téren. Míg egy férfit egyáltalán nem érdekel a nő anyagi helyzete. Tehát egy férfinek nagyon sok pénz kell hogy normális életet élhessen és egy nő közelébe jusson de egy nőnek egyáltalán nem kell gondolnia a pénzre miközben nagyon könnyen tud pénzt keresni. Alacsonyak a kiadásai mert apuci, vagy a pasijuk mindig ad pénzt míg egy férfinek hatalmasak a kiadásai és nem számíthat senkitől se pénzre.


"Ja, mocskos nők hibája, hogy egy férfi eltartatná magát. Igazad van, pfejjj... "


Ki tartatná el magát te idióta? Nem veszed észre hogy pont téged tartanak el a férfiak? Férfiak által épített házban laksz, férfiak által betonozott úton jársz, férfiakhoz fordulsz ha baj van (rendőrség, tűzoltóság).


A nők nem veszik észre hogy minden a mi jóindulatunkon múlik. Az a szerencséjük hogy a legtöbb férfi még nem lát át rajtuk és a szende, ártatlan kislány meséjében hisz. Ez az oldal jó arra hogy a nők a névtelenségbe burkolózva felfedjék valódi énjüket. Szidják a férfiakat össze-vissza de a valóságban már nem állnának oda egy férfi elé. A r*bancság nem ott kezdődik hogy árulod a tested hanem ott hogy csak azért mert p*nád van azt hiszed neked minden jár.

2014. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 Költőnő? ***** válasza:
94%
bizonyára óvobácsid volt, bizonyára apád szoptatott, főzött rád, tett tisztába és még sorolhatnám
2014. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
81%
Úgy beszélsz a nőkről , mint a mexikóiakról az amerikaiak :D Ilyen hozzáállással persze , hogy egyedül döglesz meg. Nembaj legalább elősegíted a természetes szelekciót.
2014. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
82%

A mai társadalmi rendszerben ezt már nagyon nehéz összehozni és pontosan azért amiért a nők kikerültek a munkaerőpiacra és így elveszik a helyeket a férfiak elöl.


- KIFOGÁS!! Nyilván cselédnek, óvónőnek, titkárnnek, tanárnőnek és még sorolhatnám minek készültél és ezért nincs munkád. Ja, ha nem, akkor takarodj dolgozni és ne pofád jártasd, mert a kifogásaitokkal már tele van a padlás.



Ne legyél már ennyire analfabéta. A nők csak olyan férfiak közelébe mennek akik életük során sok pénzből gazdálkodhattak ezáltal jó életük van minden téren. Míg egy férfit egyáltalán nem érdekel a nő anyagi helyzete. Tehát egy férfinek nagyon sok pénz kell hogy normális életet élhessen és egy nő közelébe jusson de egy nőnek egyáltalán nem kell gondolnia a pénzre miközben nagyon könnyen tud pénzt keresni. Alacsonyak a kiadásai mert apuci, vagy a pasijuk mindig ad pénzt míg egy férfinek hatalmasak a kiadásai és nem számíthat senkitől se pénzre.


-Ne legyél már ennyire IQ-light. AZ előbb zavart, hogy a nők kikerültek a munkaerő piacra, ha egy nő eltartja magát nem is rosszul saját fizuból, ***rva és pénzéhes. AKkor szerinted mi a jó megoldás? VÁÁÁRJ!!! Meggondoltam magam, egy ennyire szánalmas és begyöpösödött elkorcsolsult elme képtelen jó megoldásokat találni, szóval hagyjuk is.



Ki tartatná el magát te idióta? Nem veszed észre hogy pont téged tartanak el a férfiak? Férfiak által épített házban laksz, férfiak által betonozott úton jársz, férfiakhoz fordulsz ha baj van (rendőrség, tűzoltóság).


-Én nem, nem is teszem, te még idiótább, akit valszeg még anyuci apuci pénzel. :-) Engem egy férfi sem tart el. :-) És az, hogy kiépítette a házat, amiben lakom irreleváns a témával kapcsolatban, de itt Költőnőt tudnám idézni, gondolom téged férfiak neveltek, akkor lehet továbbra is az ő ánuszukat majszolgatni. :-)


A nők nem veszik észre hogy minden a mi jóindulatunkon múlik. Az a szerencséjük hogy a legtöbb férfi még nem lát át rajtuk és a szende, ártatlan kislány meséjében hisz. Ez az oldal jó arra hogy a nők a névtelenségbe burkolózva felfedjék valódi énjüket. Szidják a férfiakat össze-vissza de a valóságban már nem állnának oda egy férfi elé. A r*bancság nem ott kezdődik hogy árulod a tested hanem ott hogy csak azért mert p*nád van azt hiszed neked minden jár.


- Ja, jár nekem a normális élet, amiért én megdolgozom, ahogy anyád is, csak ő a testével, semmi gond nincs ezzel. Milyen jóindulatról beszélsz te elmeháborodot, amikor ilyeneket írsz? Inkább ajd hálát az égnek, hogy még élsz és nem koncoltattalak fel a Deákon. Itt max a férfiak gyűlölködnek, miattuk vannak a háborúk is. De semmi gond, védd csak a selejtes fajtád. :-) Remélem fincsi a kérdező pénisze, ha már ilyen jóízűen szopcsizod te hímri**ngyó. :-)

2014. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
79%
Tudod mit? Igazad van, válogatós vagyok. De ilyen kínálat mellett jobban is teszem, szerencsére menyasszony vagyok így az ilyen selejteket már kikerültem, csak a többi csajt sajnálom, de reménykedem, hogy továbbra sem lesz senkitek, így a ti selejtes génállományotok már nem szaporodik tovább. Nyugodtan költözzetek egy szigetre, csak ti, mantrázzátok 0-24-ben, hogy minden nő k-rva és nyaljátok egymás s-ggét. Az való nektek.
2014. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Minden egyes kérdés után mindig az derül ki itt a válaszok többsége szerint, hogy a pasik a hülyék, a nők meg a szentek.
2014. jan. 22. 17:48
 28/46 anonim ***** válasza:
85%
Nem a pasik hülyék , hanem te. Ne vegyél már engem egy kalap alá magaddal légyszíves
2014. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk úgy, hogy a lányoknál sikertelen pasik a hülyék a lányok szerint.
2014. jan. 22. 18:29
 30/46 anonim ***** válasza:
Mindkét nemnek vannak hibái. Nincs értelme vitatkozni. 23/F
2014. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!