Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki örülne annak, ha a feminizmus végre a múlt lenne és visszahoznák a jó öreg régi múltat, pl az 1800 as éveket, ahol a nőknek csitt volt egy kapcsolatban és szinte a pasi meg a szülők választottak, hogy ki-kivel házasodjon?

Figyelt kérdés
Mert én néha ezen agyalok. Főleg ha elmegyek randira, mikor 20 csajnál próbálkozok és kapok 19 ronda mód való elutasítást és végre egy hajlandó elmenni randira velem. Ott is csak én beszélek, mennek a viccek (nem rosszak, mert ismerősök is csípik) és már a végére kiszáradok, a nő meg szinte csak ül a vakolatában, mint egy múmia (10 ből 9 vakolatból áll, még a kedves, szolid lányok is)és csak nézelődik oldalra, másokat stíröl, meg egy-két szavas válaszokat ad mindenre, hogy aha...igen-nem...persze....dehogy....miért....hát, nem is tudom....Egy kicsit több odaadást lányok, ha kérhetném. Pedig nem cicababákkal randizok, azok rosszabbak szerintem.
2014. jan. 19. 19:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
82%

Arab vilag eszmeje a magyar nokre?


Akkor holnaptol nem dolgozom, es kerlek tarts el, meg a 3-8 gyereket is akit neked szulok. xD Gondolom nagyon sikeres "arab" ferfinak szamitanal...

2014. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
82%

Hiába, az erős férfiak jól kijönnek az erős nőkkel, a gyengék meg duzzognak, hogy már nem lehet senkit melléjük kényszeríteni :D A világ meg nem fog visszafejlődni, csak hogy a ti kedvetekre tegyen, szóval ideje lenne alkalmazkodni :D Azoknak a lányoknak meg, akik megszántak és elmentek veled randizni, a szörnyű értékrended ellenére, minden elismerésem.

Ja és külön vicces, hogy milyen megvetéssel írsz a kisminkelt lányokról ("10 ből 9 vakolatból áll") de azért megnézném az arcodat, ha egy lány mondjuk nem borotválná a lábát két hétig, vagy csak mondjuk negyed annyi időt szánna elkészülésre, mint eddig. :D Ugyan olyan felszínes vagy te is, mint amilyen felszínesnek tartod a nőket.

2014. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel a "Segíts mama,szólj a lányoknak,mert nem járnak velem!" típusú hozzáállásoddal az életben nem lesz egy kapcsolatod sem. Szerintem faragj magadból férfit és tiszteld jobban a nőket.

És ezt egy férfi írta.

2014. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
91%
Arra még nem gondoltál, hogy azért kapsz egyszavas válaszokat, mert a kiszemelted nem érdeklődik irántad annyira, mint te vagy te nem vagy elég figyelmes? A nők szeretik, ha van humora egy pasinak, de voltam már olyan randin, ahol nem jutottam szóhoz és annál idegesítőbb nincs, mikor valaki végigdumálja az egész randit és közben kérdezget, de nem figyel a válaszaimra. Na, akkor én is nézegettem jobbra, balra, mert kerestem a kiutat. Semmi kedvem nem volt valaki élettörténetét végighallgatni, és ugyanazokra a kérdésekre többször is válaszolni. Tetejébe az egyik kérdésnél az egyik szülőmről volt szó, aki már nem él és azt a tényt, hogy nem él, legalább háromszor közölnöm kellett mire felfogta. Szóval sokat számít, hogy mennyire figyelünk a randipartnerünkre.
2014. jan. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
De ha a pasi tök szótlan? Ilyen is van, erről meg nem tehet.
2014. jan. 31. 09:03
 46/46 anonim ***** válasza:
77%
De én most neked válaszoltam! Te pedig azt írtad, hogy végig tudod beszélni a randit és a nők nem válaszolnak, csak egy-két szavas választ adnak. Egyébként próbáltam kedvesen tanácsot adni, de látom nem volt értelme. Amúgy pedig az alap kérdésedre a válaszom csak annyi, hogy jobb, ha ezt a feminizmus előtti időszak kérdést nem boncolgatod a leendő randi partnereid előtt, mert ott fognak hagyni, méghozzá joggal. Jó, hogy nem akarod már a kiszemeltjeidet bunkóval kupán vágni, mint az őskorban az ősemberek csak, mert éppen nem érdeklődik irántad.
2014. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!