Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki örülne annak, ha a feminizmus végre a múlt lenne és visszahoznák a jó öreg régi múltat, pl az 1800 as éveket, ahol a nőknek csitt volt egy kapcsolatban és szinte a pasi meg a szülők választottak, hogy ki-kivel házasodjon?

Figyelt kérdés
Mert én néha ezen agyalok. Főleg ha elmegyek randira, mikor 20 csajnál próbálkozok és kapok 19 ronda mód való elutasítást és végre egy hajlandó elmenni randira velem. Ott is csak én beszélek, mennek a viccek (nem rosszak, mert ismerősök is csípik) és már a végére kiszáradok, a nő meg szinte csak ül a vakolatában, mint egy múmia (10 ből 9 vakolatból áll, még a kedves, szolid lányok is)és csak nézelődik oldalra, másokat stíröl, meg egy-két szavas válaszokat ad mindenre, hogy aha...igen-nem...persze....dehogy....miért....hát, nem is tudom....Egy kicsit több odaadást lányok, ha kérhetném. Pedig nem cicababákkal randizok, azok rosszabbak szerintem.
2014. jan. 19. 19:22
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
74%
Mi nem kategorizáljuk a férfiakat,ahogy te a nőket. Szerintünk nincs olyan,hogy sikertelen vagy "esélytelen" kategória,és ha 10-ből 9 férfi szóba se áll velünk 10-ből 1 pedig unatkozik a társaságukban,akkor nem gondoljuk rögtön azt,hogy azzal a tíz emberrel van a baj,hanem elgondolkozunk azon,hogy mi mit csinálunk rosszul. Ideje lenne belátnod,hogy rákényszerítéssel semmire nem mennél és talán a nőgyűlölő gondolkodásmódod is szerepet játszhat abban,hogy nincsenek sikeres kapcsolataid. Ezen kívül tényleg ne vedd magadat egy kalap alá a többi férfival,mert össze se lehet hasonlítani titeket.
2014. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
81%

Rossz az ok-okozati kovetkeztetesed.


Azt irod:

A noknel a sikertelen pasik a hulyek.

Helyesen irva:

A noknel a hulye pasik sikertelenek.

2014. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
71%
Utolsónak igaza van, pláne hogy látom, csak ennyit tudtál leszűrni.
2014. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
59%
Egyébiránt senki sem tiltja, hogy elutazz pakisztánba vagy más keleti országba és onnan vegyél magadnak nőt, ha már ennyire kell.
2014. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
9%
Olyan mélyre süllyedt a társadalom a mocskos feminizmus miatt, hogy a csúnya/unalmas férfiaknak pont ugyanannyi esélyük van társat találni maguknak, mint a csúnya/unalmas nőknek. Hol itt az igazság?
2014. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
51%

Ugye,milyen borzasztó? :D

Egyet értek a előttem válaszolóval!

2014. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Szerintem a csúnya nők is találnak valakit, a ronda pasik ritkábban.
2014. jan. 23. 20:15
 38/46 anonim ***** válasza:
78%

Az még csak véletlenül se jutott eszedbe, hogy esetleg azokat a nőket azért nem érdekled a randin, mert esetleg veled van gond? :D

Tudod te miért nem kellesz a nőknek? Megsúgom és akár készpénznek is veheted: mert így gondolkodsz róluk...ahogy a kérdésedet is megfogalmaztad, és az alatta lévő magyarázatot. Lehet hogy nem így kezdesz minden beszélgetést ezzel a szöveggel, de ezt sugallod feléjük. Azt sugallod, hogy te úgy lennél a legboldogabb, ha a párod visszasüllyedne az 1800-as évek szintjére. És ezt egy normális nő megérzi...

Már ne is haragudj fiam, de megértem, hogy kerülnek a nők. Ilyen hozzáállással nekem se kellenél.

De ha ennyire nagyon kellene egy nő, aki úgy pattog, ahogy te fütyülsz, akkor az arab világ csak reád vár :)

2014. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Lehet jó lenne ha az arab világ eszméje a magyar nőkre, mindegyikre, is ráragadna.
2014. jan. 25. 14:37
 40/46 anonim ***** válasza:
Miért is?
2014. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!