Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki örülne annak, ha a feminizmus végre a múlt lenne és visszahoznák a jó öreg régi múltat, pl az 1800 as éveket, ahol a nőknek csitt volt egy kapcsolatban és szinte a pasi meg a szülők választottak, hogy ki-kivel házasodjon?

Figyelt kérdés
Mert én néha ezen agyalok. Főleg ha elmegyek randira, mikor 20 csajnál próbálkozok és kapok 19 ronda mód való elutasítást és végre egy hajlandó elmenni randira velem. Ott is csak én beszélek, mennek a viccek (nem rosszak, mert ismerősök is csípik) és már a végére kiszáradok, a nő meg szinte csak ül a vakolatában, mint egy múmia (10 ből 9 vakolatból áll, még a kedves, szolid lányok is)és csak nézelődik oldalra, másokat stíröl, meg egy-két szavas válaszokat ad mindenre, hogy aha...igen-nem...persze....dehogy....miért....hát, nem is tudom....Egy kicsit több odaadást lányok, ha kérhetném. Pedig nem cicababákkal randizok, azok rosszabbak szerintem.
2014. jan. 19. 19:22
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
92%

Ugye azt vágod, hogy ez nem csak a nőkre vonatkozna? :)

Mármint, ahol a szülők mondják meg, ki kivel házasodjon, ott ugyanezt a férfinak is elmondják. "Fiam, te a Kovács Pista idősebbik lányát veszed el!". És a Kovács Pista lánya egy nagydarab, mondhatni erősen telt testalkattal bíró lány, csupa anyajeggyel, amiből szőrök nőnek ki, és görbe orral. Emellett kancsal és sánta is,és jó, ha össze tud rakni egy többszörösen összetett mondatot belezavarodás nélkül. Igaz, hogy neki kuss van a kapcsolatban, csak sorra potyogtatja el a gyerekeket, de attól még nem lesz se szebb, se okosabb. Na de akkor mennyire örülnél ennek az ötletednek? Főleg, hogy szeretőt a nők továbbra is ugyanolyan önkényesen választanának, mint most párt. Szóval ha most nem találsz magadnak barátnőt, akkor abban a korban sem találnál magadnak egy csinos és szórakoztató lánykát a csunyácska feleség mellé, mert ahhoz neked is tetszened kell neki. Így marad a csunyácska és buta feleséged egész életedre, akit csa azért vettél el, mert az apja egy gazdag kereskedő, és jóban van a te apáddal. Na ez hogy tetszene? :) Gondolkodj, mielőtt kitalálsz egy ilyesmit.

2014. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem sírnám vissza. Alapból nem randiznék olyan csajjal akit nem érdeklek , akár minimálisan. A saját bénaságod ne másra vetítsd ki.

Én egyenrangú társat akarok és nem háziszolgát. Furamód rám mindig figyeltek a csajok a randin mégha nem is lett belőle utólag semmi.


Ha már 1800-as éveket akarsz és most Magyarországról beszélek : A szüleid kiválasztanak egy olyan lányt a számodra akitől a hányinger kerülgethet és veheted feleségül hatetszik ha nem és kötelességed lesz gyereket gyártani.

Vagy megfordítom te élnél úgy , hogy kötelességből kell dugatnod magad egy olyan emberrel akit nem szeretsz és egy életen át ki kell szolgálnod?


Aztán nehogy azt hidd , hogy akkor nem csalták egymást orrba-szájba az emberek. Annyi a különbség , hogy akkor csak pletykáltak róla most meg itt van a net. Ha meg kiderült élhettél szégyenben (amit az akkori erkölcs nagyon nem tűrt el) vagy öngyilkosság.

Akkor is tudtak ám a nők alkotni. Megunták a férjet és megmérgezték , aztán derítsd ki az akkori technológiával a falu szélén.

2014. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
50%
Ja és milyen vicces lenne, ha egy bányarémmel kellene leélned az életed, aki másképp gondolkozik, mint te (esetedben nem gondolkozik), esetleg úgy nevelték, hogy nem fontos a higiénia és nyugodtan sz--rjon a szoba közepére. :-) Tetszene a dolog, akkor nem rinyálnátok folyamatosan. :-)
2014. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként, én akkor szoktam ilyen válaszokat adni, ha nem érdekel egy srác, mondjuk azzal randira se megyek. Ha nem vagy érdekes, mit vársz? Gondolom most nagy csak az arcod, randin be van húzva füled farkad, mert várod, mikor kapod meg a lukat...
2014. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy a szövegedből lerí , hogy fingod sincs , hogy kéne a nőkkel bánni v. beszélni. Ez nem az ő hibájuk öreg. Ha te tojsz a véleményükre nem érdeklődsz irántuk csak tolod nonstop a rizsát mégis mit vársz?


Én bioszórán viselkedtem így , hogy mindent csináltam csak ne kelljen odafigyelnem , mert a tanár unalmas volt és meg is utáltam a tantárgyat rendesen egy életre.

2014. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
84%
Remélem tudod,hogy most csak a saját gyengeségedet próbálod kompenzálni azzal,hogy azt mondod,inkább a nőknek kéne alapból "behódolni" minden kis csökött ropinak,mint hogy vennéd a fáradtságot és a nyávogás helyett inkább férfit csinálnál magadból. Mert egy igazi férfi megérdemli a tiszteletüket. Te nem.
2014. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
82%

Igazából hiába mennénk vissza a múltba akkor se lenne jobb ott csak egy nőt dughatnánk egész életünkben. Ami ma van az már nem feminizmus hanem férfigyűlölet.


-Mondja egy olyan, aki gyűlöli a nőket. Nem para.


A megoldás a férfi poligámia elismerése és a nők nőiességének megőrzése lenne. Nagyjából ott lett elrontva a dolog amikor a nők kikerültek a munkaerőpiacra és választójogot kaptak.


-Rendben! SZülök neked 5 gyereket, csak hogy ne fogyjon a magyar, de mindenem legyen meg nekem is és a gyerekeknek is. Hozd össze. Tarts el minket 1 fizetésből, nem érdekel, hogyan.


Nézzünk körül egy átlagos férfi akinek nincs pénze az semmit sem ér ebben a világban vagy be kell csicskulnod a nők előtt vagy hatalomnak és pénznek kell a kezedben lennie.


-Tádámm. Gratulálok. Nekem ne pofázzon egy olyan a nők nőiességének megőrzéséről, aki azt sem tudja, mi fán terem igazából egy Nő. Ha szerinted nőt csak pénzzel lehet megfogni, akkor takarodj a Gubacsira anyád mellé és kérd el a barátnői számát és tarifalistáját. Érdekes módon, értelmesebb, nem így gondolkozó srácok mindig is találtak maguknak barátnőt, csak a magadfajtának nem megy. Vajon miért?


A hajléktalanok és a tudósok között nem véletlen a férfiak órási 90%-os többsége.


-Mind a kettő politikai kérdés, de remélem az alkesz apád anyádat is és téged is minden karácsonykor agyonver és eszetekbe sem jut kitenni.


A férfiak nem lusták csak egyszerűen akinek nincs elég pénze vagy bízik a nőkben azt előbb utóbb kisemmizik vagy tönkreteszik az életét.


-Ja, mocskos nők hibája, hogy egy férfi eltartatná magát. Igazad van, pfejjj...


És még nem is beszéltünk a családi háttérről. De ha nő vagy akkor neked alanyi jogon ki kell nyalni a p*csádat ezt neveli beléjük a média, a család, a társadalom. Apuci, bátyó vagy valaki mindig ott lesz de egy férfi legtöbbször csak magára számíthat.


-Egyik sem volt, még is ember lett belőlem. Miért? Mert normálisan gondolkozom. Sőt, egyáltalán gondolkozom, veletek ellentétben. Tedd meg azt a szívességet és ne válaszolj, mert nem érdekel a trollkodásod. Szánalmas vagy, egy kutyát nem bíznék rád.

2014. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
73%

Elég sok ilyen pasi van, aki azt hiszi, hogy a sikertelenségén ez segítene.

Aztán meg erősen legörbülne a szájuk, amikor mennek háztűznézőbe, és apuci azzal kezdene, hogy szervusz kedves udvarló, akkor most meséld el, miből fogod a lányomat az eddig megszokott életszínvonalon eltartani, mert nem fogom azért hozzád adni, hogy nyomorogjon melletted.


Bár én lányként vsz jobban jártam volna, mert a páromhoz biztos nem adott volna hozzá az apám, mivel se rendes munkája, se rendes fizetése nincs és hónapról hónapra élünk. De szerencsére már nincs ez a rendszer, így azzal lehetek együtt, akibe szerelmes vagyok :)


Na de hogy segítsek is, néhány tipp: nem biztos, hogy amelyik viccen a haverok nevetnek, az a csajnak is tetszik. Ha nem tetszik, ne erőltesd. Ne faggasd. Az általad írt válaszokat akkor adja valaki, ha eldöntendő kérdéseket kap. Meg kell találni, milyen téma érdekli és arról beszéltetni. Ehhez odafigyelés kell leginkább.

2014. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
70%
Testvér, a hiba benned van. Már maga a gondolat, hogy: "Nem akarnak velem randizni a nők... Kényszerítsük őket!!!!" elég sokat elárul rólad. :D
2014. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
5%

Látom megjöttek a nők,akikhez mindig odamentek és csak válogatniuk kellett,illetve a sikeres srácok is papolni. :)

Vicces olvasni,hogy mindig mindenért más a hibás,és még véletlenül sem a nők,akik meg sem akarják ismerni az illetőt csak elküldik 1 pillanat alatt a srácokat. :) Meg felszíneskednek orrba-szájba és csodálkoznak hogy ezek után ilyen felfogású emberek lesznek.Hát van egy rossz hírem,ezt ti csináltátok és nem is baj,hallgassátok csak ezeket.Ahogyan telik az idő,bizony egyre többet fogjátok hallani és látni ezt. :)

2014. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!