Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 25 éves koromig egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 éves koromig egyáltalán nem volt barátnőm, akkor ezután képtelen leszek egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen belegondolva, képtelen lennék valakihez tartozni. Ennyi idő alatt annyira megszoktam az egyedüllétet és azt, hogy nem függök senkitől, hogy hihetetlen. Bevallom őszintén, hogy kényelmes az életem.

És megvallva, nem is értek én egy párkapcsolathoz, nem tudom hogyan kell viselkedni, mik az ember feladatai és felelőssége.


2014. jan. 19. 20:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez így van! Tapasztalat!


25f

2014. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!