Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm túlságosan jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túlságosan jóban van egy haverjával és ez zavar. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok féltékeny típus és nem zavar, hogy vannak férfi barátai/haverja de a szóban forgó srácot ismerem és tudom mindent csak érdekből tesz. Régebben hajtott is a barátnőmre amikor még nem voltunk együtt de már ismerkedtünk. Próbáltam már utalni rá, hogy nem örülök annak ha ennyire jóban vannak, de nem változott semmi. Mit kéne tennem?
2014. jan. 21. 10:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, nem hisztizve, hanem nyugodtan, férfiasan, határozottan, hogy ez neked így nem bejövős és vagy történik változás, vagy akkor nagy változás történik :) (off)
2014. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
de, akkor ezt tartsd is be, mert különben semmit nem ér az egész, max bealázod magad.
2014. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ez nem működne mert nagyon önfejű és ha tiltanám tőle csak azért is vele akarna lenni. Most legalább elmondja, hogy kivel van de ha elmondanám, hogy ennyire zavar akkor félek tőle, hogy hazudozna.
2014. jan. 21. 11:39
 14/26 anonim ***** válasza:
Azt sem értem miért, hogy ha egy lány kapcsolatban van akkor mi szüksége van fiú barátra?
2014. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14, a kettő hogy függ össze? A legjobb barátom fiú. Olyan mint más lánynak a legjobb barátnője. Ezzel azt akarod mondani, hogy ha valakinek van kapcsolata, akkor mi szüksége van barátokra? Sokan le vannak ragadva egy szinten és nem értik meg, hogy igenis van barátság férfi és nő között. Csak ahhoz érettnek kell lenni mind racionálisan mind érzelmileg.
2014. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

#15

Egyet értek veled, barátnőm alapból fiúsabb beállítottságú, sokkal több fiú haverja van és a többi nem is zavarna csak az az egy... Én régebb óta ismerem a srácot és tudom milyen.

2014. jan. 21. 11:56
 17/26 anonim ***** válasza:

14, omg, mi az h mi szüksége van fiú barátra????? talán mert, ha összevesznek a párjával, akkor nem a barátnői fogják hülyeségekkel telebeszélni a fejét, hanem egy fiú fogja lenyugtatni, akinek rálátása van a dolgokra!!!!!! nekem 3-4 legjobb fiúbarátom is van, és soha, semmiért sem adnám őket!!!! és aki ezt nem képes elfogadni, annak fel is út, le is út!!!!! a pasimnak is vannak lánybarátani, és???? ahh, ennyire beszűkült senki se lehet....


kérdező, nincs itt ezen mit átélni, én bulizni is a haverjaimmal megye, a pasimnak sokszor nincs kedve. és emiatt soha de soha nem volt még vita!!!!! és nem is féltékeny, mert mi valóban csak barátok vagyunk!!!!

2014. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Értem a problémáda kérdező. De sajnos ebben a helyzetben nem tudsz mit tenni. :/ Ha tényleg olyan a srác aminek leírod, előbb utóbb csak rájön a barátnőd is.
2014. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#15

Mert csak az ellenkező nemből lehet barát?

A kérdező meg pontosan leírta, hogy nyomult a srác a barátnőjére, ergo nem a mesébe illő fiú-lány barátság van a két személy között. Egyértelműen a srác többet akar barátságnál.

Már csak a párom miatt sem barátkoznék túlságosan egy olyan fiúval aki hajtott, főleg nem ha még szólt is a barátom, hogy nem örül neki.

2014. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Azért azzal a csajjal sincs minden rendben, aki direkt akar egy olyan sráccal találkozni aki hajt rá miközben van mellette barátja...
2014. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!