Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm túlságosan jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túlságosan jóban van egy haverjával és ez zavar. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok féltékeny típus és nem zavar, hogy vannak férfi barátai/haverja de a szóban forgó srácot ismerem és tudom mindent csak érdekből tesz. Régebben hajtott is a barátnőmre amikor még nem voltunk együtt de már ismerkedtünk. Próbáltam már utalni rá, hogy nem örülök annak ha ennyire jóban vannak, de nem változott semmi. Mit kéne tennem?
2014. jan. 21. 10:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
a lány nagyon naiv és alapvetően jót feltételez mindenkiről pont ezért féltem a sráctól
2014. jan. 21. 12:11
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekem igen, csak az ellenkező nemből. Miért? Mert az eddigi barátnőim, havernőim szinte egytől egyig felpukkadtak valamiért, nem érnek rá, kitalálják, h olyan ruhákat hordok, mint ők(mintha a kinai cuccok esetében annyira lehetne törekedni az egyediségre :DDD), meg még sok-sok mondvacsinált baromság.... ezért én inkább pasikkal haverkodok, és rájuk mindenben számíthatok. Úgyh én igen, ellenkező neműekkel barátkozok. Van 1-2 barátnőm, de az egyik messze lakik, a másik meg rengeteget dolgozik, így nem érünk rá talizni. Ennyi.


Kérdező, te meg beszélj a pároddal. És a helyedben nem tűrném, h pocskondiázzák a barátnődet. Mert amíg nincs "bizonyíték", addig ez az egész csak sárdobálás. Mellesleg meg kettőn áll a vásár.

2014. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a barátnőd azért spanol vele mert tudja, hogy nyomul rá és ez önbizalmat ad, jól esik neki?
2014. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Noydra ***** válasza:

8as te kifogtál egy igazi nagybetűs r..bancot.


Kérdező, nem tudsz mit csinálni valóban. Bízz a barátnődben.

2014. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nőj fel és ne hisztizz.


Ha a barátnőd hűséges hozzád akkor tök mindegy hogy a pasi mit akar, a lány úgysem fog neki engedni.


Ha meg mégis enged, akkor jobb hogy előbb kiderül, hogy megcsalós típus.


27/N

2014. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ráadásul, haverról van szó!!!! Amikor én elmentem az unokatesómmal bulizni, akkor ránkhajtottak a pasik... de mondtuk h I have a bf, azt csá :D most érted.. hajthat rá aki csak akar, ő veled van!!!!
2014. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!