Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem stimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem stimmel valami azokkal a huszonéves "férfiakkal", akik tizenéves kis tinikre hajtanak?

Figyelt kérdés
Mostanában mintha divat lenne ez. És úgy vettem észre azért, mert egyre több az életképtelen pasi. Fiatalabb kislányok közül könnyen megkapnak egy szebbet, mert nekik már az is elég, hogy a fiú sokkal idősebb. Hogy felnőtt jó nőt megkapjanak, ahhoz már kezdeniük kellene magukkal valamit. Külsőleg is és belsőleg is. Egy normális, érett nőnek (de még a huszonévesekre gondolok) vannak azért jogos elvárásaik, de nem a ház meg az autó. Hanem, hogy egy férfi tudjon férfiként is viselkedni, legyenek céljai, amikért nap mint nap küzd, hogy tisztában legyen önmagával és legyen pár értelmes gondolata a világról. A tiniknek meg elég, ha a korukkal jönnek és megdugják őket, az már mindegy hogyan, a minőség az nem számít. Ezek a fiúk hihetetlen szerencsétlenek, egyszerűen képtelen mit kezdeni egy felnőtt nővel, és próbálják elhitetni mindenkivel, hogy hát a huszonéves nőkkel van a baj, mert ilyenek meg olyanok és sokkal jobbak a kicsik. Nevetséges.

2014. jan. 21. 17:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, mennyi a korkülönbség. Pl a húgom 17 éves, barátja 25, teljesen jól megvannak. Az tényleg nem normális, amikor 14-5 évesek 2x ennyi idősekkel kavarnak, de igazából az sem normális, amikor két 13-14 éves már ágyba bújik általában...

Amúgy van, hogy a pasik idősebbnek nézik a lányokat az első találkozáskor, pl velem előfordult többször is 16 évesen, hogy simán min. 20-nak néztek és igen akár 30-as pasik is érdeklődtek...Hogy a szemem mennyire volt gyerekes, azt nem tudom, de sokan elég hitetlenül néztek amikor bevallottam, hogy tizenéves vagyok...(ráadásul a mai tinik tényleg érettebbek fizikailag, én és a húgom sem változtunk sokat 15-16 éves korunk óta külsőleg.)

Azért az szerintem ritka (csak mivel kirívó eset, megjegyezzük), hogy elég lenne a korral szédíteni az adott tinilányt. Amúgy ítélkezni szerintem felesleges, persze nem ez a követendő példa, de minél inkább érzik úgy a kamaszok, hogy a világ ellenük van, annál jobban csinálnak ilyeneket.

2014. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Korkülönbség mindig is volt lesz párok között.Régi világban természetes volt hogy a süldölányt öreg gazdaghoz adták férjül.csak a mostani liberális nő-uralmista feminista dekadens világban ajvékolnak álszenten az örök igazságon:egy fiatl lány mindig is felnéz egy idösebb férfira,benne utmutatót lát.Elöbb ztónbb visszaáűlla régi világrend,ha másért nem,mert kifullad ez a mai szinglista-feminista nézet,kiszikkad,kifárad.

Ahogy aprostik nagy része sem "áldozat",jaj akiket "fel kell szabaditani",ugy a csitrik sem azok,kik saját elsö nöiességüket egy tapasztalt kiprobált hím büszke férfiasságán látják vissszaigazolni!

2014. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 WheneverYouWant ***** válasza:
18%
Ez nem neveséges... visszanyalt a fagy... volt már hasonló kérdés amire írtam most leírom neked is... Mi megy a lányoknál folyamatosan??? IDŐSEBB PASI KELL. Gondolj bele milyen gáz lett volna annak idején az iskolában mikor 18 lettél ... milyen gáz lett volna egy 16 éves gyerekkel járni... ugye.. de nemvolt elég a 18 sem... idősebb kell hogy legyen mint te. És mi van akkor mikor a srác eléri a 20-on éves kort.. Beugrik neki hogy annak idején mikor 18 éves volt akkor a lány ismerőseinek mind 20-on éves palijaik voltak. Na próbáljuk meg! éS válogathat! Mert a kis pi**ának elég hogy idősebb a pali jól néz ki lehet vele villogni a bnők előtt. A fiúnak megvan a szex minden happy. Aztán mikor megunja jöhet a következő.. mert lesz következő... Kiélheti magát a fiú... Minek menne bele egy komoly kapcsolatba ha dughat minden héten mással. Úgyhogy azt kell mondjam ez nem a mi hibánk. Ti basztátok el azzal hogy mindig idősebb pasi kellett.. mert gáz volt a saját korosztályod. Sokkal érettebbnek érezted magad annak idején. Amúgy ezek csak a meglátásaim. 24 vagyok és legutóbb egy nálam 1 évvel idősebb lánynál próbálkoztam komoly kapcsolat címszó alatt.
2014. jan. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

ma 04:35


24 vagy, de agyilag 16...

2014. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, szerintem is ez van. A legkirívóbb példa, amikor a 27 éves, eljegyzett fiú ismerősöm képes volt otthagyni a tanult, okos és szép angoltanárnó menyasszonyát egy ótvar kis színésznőnek készülő harmadikos gimnazistáért, aki akkor volt kerek 16 éves.

Nagyon kibhaztak a huszonéves korai harmincas nőgenerációval, nekik általában nem kellett a jóval öregebb pasi, most mégis őket öregezik le azok, akik hozzájuk illenének.

Nem értek egyet én sem azzal, hogy legyen nagy a korkülönbség, ez az ántivilág elavultsága, ami nem jött be, a cseppet sem sajnálandó arisztokrata sheggfejek szokása volt, akik a kislányaikat a nagy vagyon reményében vén pöxcsökhöz adták, ez persze a parasztoknál is megvolt. Nekem a legidősebb pasim négy évvel volt idősebb eddig. Unatkoztam mellette, nem tartoztunk egy generációba. A kis korkülönbség a jó, akkor tudnak együtt közösen valamit felépíteni, amikor a kispxcsa beleül a - készbe, ott bárhogy is, de előjön az alárendeltségi viszony, arról nem is beszélve, hogy egy tizessel idősebb pasi azért, hát, na, nem biztos hogy igénykielégítő hosszútávon.

2014. márc. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Költőnő? ***** válasza:

Amire van kereslet, arra van kínálat....

Mkét oldalon.

2014. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Na hát akkor ezellen kellene tenni valamit.
2014. ápr. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Olvasgattam a válaszok között és elgondolkodtam, hogy én ezzel egyetértek vagy sem. Is-is. 17 éves vagyok és nem a "tini*icsa" fajta. Tapasztalom én is hogy a 20-30 éveseknek nincs jobb szórakozásuk annál hogy kislányokat vigyenek ágyba viszont más esettel is találkoztam. A legutóbbi ember aki próbálkozott nálam 26 éves volt. A lényeg hogy az 1. találkozás alkalmával megcsókolt, ami szerintem nagyon nem oda való. Utána cseppet sem foglalkoztam az illetővel, átláttam utána a dolgon, de ami mégrosszabb hogy utána vagy 4 hónapig zaklatott hogy ő depressziós és én még bele is rúgok és ő pedig hogy szeret. Hogy neki azonnal és rögtön kell minden... Kérdem én az ilyen élettelenekkel mit lehet kezdeni ? A huszonévesek is tizenéves szinten vannak már külsőleg-belsőleg (nagyon ritka a kivétel). A másik véglet amivel nem értek egyet... 17 évesen egy kezemen meg tudom számolni hány pasiért tettem volna meg sok mindent, hogy együtt lehessünk. Mind 25 ,egyikből sem lett semmi. Illetve az egyik 40 körüli. Békén hagytuk egymást,eszünk ágában nm volt semmilyen kapcsolat de ha volt rá lehetőség a flörtöt nem hagytuk ki. Visszatérve a huszas pasikra,azért nem lett semmi mert vagy van normális huszas párjuk vagy még nincs de majd lesz. Tehát szerintem itt több jó megoldása is van ennek a kérdésnek: vannak élettelen pasik minden korosztályban, vannak értelmes pasik minden korosztályban,vannak buta és vannak érettebb lányok ill. azt is vegyük figyelembe hogy kor ide-oda de néha a szívnek nem lehet parancsolni. 17L
2014. ápr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

A 17-es, 23 éves lány válaszolónak teljesen igaza van, sokkal érettebb gondolkodású mint te.

Ne magadból indulj ki, a húszas férfiak nagy része nem életképtelen. Pont, hogy a húszas nők azok, akik csak pénzre, kocsira, lakásra, luxusra hajtanak. Mindezt úgy, hogy nem tesznek érte semmit. Egyértelműen Te is ebbe a kategóriába tartozol, úgyhogy ne a férfiakat gyalázd, saját fogyatékosságod miatt!


A huszonéves nők nagy része egyáltalán nem érett! Elvárásaik az egekben vannak, és hiába tagadod, a ház, meg az autó minimumnak számít náluk. A fiatalabb nőket meg nem biztos, hogy könnyebb megszerezni. Szeretik az idősebb palikat, mint minden nő. Ez biológia. A huszonévesek is a 30-40-ket szeretik, erről miért nem ugatsz?


"egy férfi tudjon férfiként is viselkedni, legyenek céljai, amikért nap mint nap küzd, hogy tisztában legyen önmagával és legyen pár értelmes gondolata a világról."


Aham.. És szerinted vajon ugyanezt hány fiatal nő tudja elmondani magáról? Amikor nagy részük ÉLETKÉPTELEN, csak a pénz, bulizás, bszás jár a fejükben.


"A tiniknek meg elég, ha a korukkal jönnek és megdugják őket, az már mindegy hogyan, a minőség az nem számít"


Itt se a hugaidból indul ki!


"Ezek a fiúk hihetetlen szerencsétlenek, egyszerűen képtelen mit kezdeni egy felnőtt nővel, és próbálják elhitetni mindenkivel, hogy hát a huszonéves nőkkel van a baj, mert ilyenek meg olyanok és sokkal jobbak a kicsik"


Ha a fiatal nők nagy része nem viselkedne kvaként, adna lehetőséget a normális férfiaknak, nem csak pénzre hajtana, és nem lennének hatalmas elvárásaik, akkor a fiatal férfiak igenis tudnának velük kezdeni valamit. Így maradnak a fiatalabb csajok, akik legalább -- talán őszintén -- rajonganak értük.

Szóval továbbra sem Ők, hanem Te és a hozzád hasonló balfék, anyagias, felszínes, életképtelen, férfigyűlölő kvák a szerencsétlenek.


"és próbálják elhitetni mindenkivel, hogy hát a huszonéves nőkkel van a baj"


Tudom, hogy fáj az igazság. Ezért tagadod.

2015. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Valamiért az a benyomás, hogy a kérdést egy későihuszas nő írta ki. Ha igen, akkor azt mondom, sajnos valami nagyon el lett rontva a korábbi generációknál, ugyanis régebben nem volt valóban divat, hogy valaki nem a korosztályában keresgélt. A szabadosság az oka ennek, ezért nem találják a helyüket. Egy tizenéves valóban ne akarjon egy huszonéves felnőtt férfitól semmit, egyszerűen nem való oda.

Amikor mi tizenévesek voltunk - harmincas vagyok - nekünk eszünkbe se jutott huszon felüliekkel mászkálni, megvoltunk a saját ki korosztályunkban, és nem gondoltuk menőnek magunat attól hogy öregekkel mászkálunk.

Régen is fontos volt a külső, de valahogy nem ennyire, mi még bő pólókban és sima farmergatyában, sminkeletlenül mentünk bulizni, és mégis mindenki megtalálta a párját, aki vele egykorú volt pluszminusz 1-2-3 év. Nem akartunk többek lenni a korunknál, nem akartunk az egyetemistákkal bulizni, megvolt a magunk bulija, és valóban, manapság a gimis kislányok az egyetemi bulikon nagy számban megtalálhatóak. Mert ők menők, felnőttesek, sok hülye férfi pedig kihasználja ezt. Ideje lenne megtanulni a férfiaknak felelősséget vállalni és nem csak szatírkodni.

2015. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!