Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem stimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem stimmel valami azokkal a huszonéves "férfiakkal", akik tizenéves kis tinikre hajtanak?

Figyelt kérdés
Mostanában mintha divat lenne ez. És úgy vettem észre azért, mert egyre több az életképtelen pasi. Fiatalabb kislányok közül könnyen megkapnak egy szebbet, mert nekik már az is elég, hogy a fiú sokkal idősebb. Hogy felnőtt jó nőt megkapjanak, ahhoz már kezdeniük kellene magukkal valamit. Külsőleg is és belsőleg is. Egy normális, érett nőnek (de még a huszonévesekre gondolok) vannak azért jogos elvárásaik, de nem a ház meg az autó. Hanem, hogy egy férfi tudjon férfiként is viselkedni, legyenek céljai, amikért nap mint nap küzd, hogy tisztában legyen önmagával és legyen pár értelmes gondolata a világról. A tiniknek meg elég, ha a korukkal jönnek és megdugják őket, az már mindegy hogyan, a minőség az nem számít. Ezek a fiúk hihetetlen szerencsétlenek, egyszerűen képtelen mit kezdeni egy felnőtt nővel, és próbálják elhitetni mindenkivel, hogy hát a huszonéves nőkkel van a baj, mert ilyenek meg olyanok és sokkal jobbak a kicsik. Nevetséges.

2014. jan. 21. 17:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

A nők mindig is az idősebb palikat keresték. Így van ez a fiatal csajoknál is. Ha egy 17 évesnek huszonéves palija van, az még nem akkora gáz.

Köztudott, hogy sok tini kuva van felnőtt bulikon, DE azt kéne felelőssé tenni, aki beengedi oda őket, valamint nem kellene a férfiakat szapulni akik kihasználják a kvákat kortól függetlenül. Sok esetben azt sem tudják, hány évesek a csajok, személyit meg nem fognak tőlük kérni, az a biztonsági őr dolga lenne ugye.. Az tanuljon meg felelősséget vállalni, aki provokálja a férfiakat, és ne csak tizenévesen, hanem felnőttkorban is. De a mai nőket elnézve, pont leszrnak ők mindent, már fiatal korukban elkezdik a felelősségmentes életmódot. Az is, mint minden kényes dolog, a férfiak dolga..

2015. márc. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Szerintem ez nem helyén való
2016. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

AZ elmúlt néhány évtized kivételével mindig is a tizenéves lányokhoz adták hozzá a 25-30 as embereket.


Szerintem semmi kivetnivaló nincs benne.

2018. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!