Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem stimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem stimmel valami azokkal a huszonéves "férfiakkal", akik tizenéves kis tinikre hajtanak?

Figyelt kérdés
Mostanában mintha divat lenne ez. És úgy vettem észre azért, mert egyre több az életképtelen pasi. Fiatalabb kislányok közül könnyen megkapnak egy szebbet, mert nekik már az is elég, hogy a fiú sokkal idősebb. Hogy felnőtt jó nőt megkapjanak, ahhoz már kezdeniük kellene magukkal valamit. Külsőleg is és belsőleg is. Egy normális, érett nőnek (de még a huszonévesekre gondolok) vannak azért jogos elvárásaik, de nem a ház meg az autó. Hanem, hogy egy férfi tudjon férfiként is viselkedni, legyenek céljai, amikért nap mint nap küzd, hogy tisztában legyen önmagával és legyen pár értelmes gondolata a világról. A tiniknek meg elég, ha a korukkal jönnek és megdugják őket, az már mindegy hogyan, a minőség az nem számít. Ezek a fiúk hihetetlen szerencsétlenek, egyszerűen képtelen mit kezdeni egy felnőtt nővel, és próbálják elhitetni mindenkivel, hogy hát a huszonéves nőkkel van a baj, mert ilyenek meg olyanok és sokkal jobbak a kicsik. Nevetséges.

2014. jan. 21. 17:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
54%

Pedig irdatlan különbségek vannak ám:


18 éves party rockra, dugatja magát


28 éves faithless-re


38 - kispálra


48 - demjén rózsira


58 - én is tudom, van egy határ, na ezt talán már ne firtassuk :D


Ennyi ez. Mennyi a közöd hozzá, ki kit dug? (költői kérdés).

2014. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

igen, van velük baj. valószínűleg még maguk is gyerekek. legalábbis amikor 14-15 éves voltam és 24-32 évesek akartak velem "járni" vagy akármi, akkor is ezt gondoltam róluk...

felesleges ekézni a kérdezőt, mert igaza van, de a kort egy kicsit jobban behatárolhatta volna, mert így tényleg félreérthető.

2014. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Egy fiatal tini lány nagyon szexi tud lenni. És főleg: könnyebben befolyásolható, és ágyba szédíthető.

Namost ha van egy 16 éves iszonyú csinos leányka aki még kapható is a szexre, akkor nem nevezném a pasast perverznek, akár 20 éves, akár 40.

2014. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nehogy ne legyen már durva, ha egy 40 éves pasi egy 16 évest dug. Nem egy 16 évest kell szexre használni. És nagyon el vagytok tévedve, mert bármennyire is szép meg szexis egy 16 éves, akkor is gyerek. Csak ezek a fiúk nem veszik észre, itt kezdődnek velük a problémák. És azért is tudom milyen egy 16 éves mert két fiatalabb húgom is van és testközelből láttam milyenek 16 évesen, úgy hogy én már felnőtt voltam akkor. És nem csak az a lényeg mekkora már a mellük és milyen csinosan öltöznek fel, egyszerűen belenézel a szemébe és látod, hogy gyerek. Kiakadtam volna, ha egy 40 éves vagy egy 30-as hozzájuk mer érni. De azt azért hozzá teszem, hogy azoknak a lányoknak az agyában sincs minden rendben akik ilyenbe belemennek. Engem 14 évesen egy 28 éves akart megfektetni és konkrétan én oktattam ki hogy tegye már helyre magát. Amúgy gondolj abba is bele, ha majd lesz egy lányod, nem tudom mit szólnál ha egy 40 közeli férfi kefélné 16 éves korában.
2014. jan. 21. 17:57
 15/33 anonim ***** válasza:

Ha a kérdést eldöntötted magadban, és nem vagy kiváncsi más véleményre, akkor minek raktad fel?


Az én lányom (ha lesz) remélhetőleg a nevelésnek hála nem fog elszédülni. Mert bármilyen hihetetlen apunak a dolga megtanitani neki, hogy egy hím egyed mikor, és mivel akarja hüyliteni :)

2014. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
50%

na akadj ki :) én megértelek


28/ megértő, nagyon rendes, meséből előlépett, fehér lovon érkező, asztra, asztronauta, tűzoltóegyenruhásos, lassítot felvételben és két gitárszóló közben érkezős, okostelefonosos, dzsipó herceg :D

2014. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
12%

Nem is értem mi közöd ahhoz hogy más mit kezd az életével?! Legyen az fiatal tini, vagy huszonéves pasas...Az Ő dolguk...Ha most lennél te a fiatal tini akire ráhajt egy huszonéves akkor oké h kiakadsz...De külső szemlélő vagy...!

Szóval: én 17 voltam amikor a párommal összejöttem, aki akkor 26. Nos, akkor én egy kis gyerekes idióta, f*a*szhajhász kis p**** voltam, aki csak kérkedett a pasi korával?! Hát rohadtul nem! És a párom akkor csak a lukra ment?! És azt fitogtatta hogy milyen fiatal pipit szedett össze magának s mindemellett egy szerencsétlen, életcél nélküli pasas lett volna?! Hát rohadtul nem! A mai napig együtt vagyunk, lassan 7 éve és még ennyi idő után is megvan a "rózsaszín felhő" meg a "pillangók a gyomorban"...Erről ennyit.

Szerintem keress gyorsan magadnak valakit, aki ad valamit...Vagy szedj valamit a menstruációs hisztid ellen és ne másokkal, idegenekkel foglalkozz és ítélj el. Mert nem hiszem hogy te apácaként élted le addigi életed! Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.


L23

2014. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Nekem is 39.évesen 19. barátnőm volt és nagyon jól megvoltunk. Hozzá teszem ő kezdeményezte az ismerkedést. Elég fiatalos vagyok én is és a társaság akikkel együtt szórakoztunk. Beszélgetünk nevetgéltünk, és egyszer csak a csaj rám nézett oda fordult és lesmárolt. Még az nap este szeretkeztünk agy reggelig. sokáig együtt voltunk.
2014. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
91%

A tinikhez, serdülőkhöz való vonzódást efebofíliának hívják...


Sok esetben én ezt látom a 30 éves pasikon.. Amikor egy 28-35 éves hapsi 16 évessel kezd, akkor sztem efebofília áll fenn...mert nem a

Is a korkülönbség a problémás, ha em a teljesen más agyi érettség, és más megélt tapasztalatok... Egyszerűen teljesen más benyomások érik, egészséges ember pedig nem vonzódik egy "gyerekhez".. De ez csqk az én véleményem...

2014. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
efebofilia az baromság...akkor lehetne ezt a diagnózist felállítani valakinél, ha rendszeresen ezt csinálná...pl. összejön egy 15-16 évessel és ha az 20 lesz, lecseréli megint egy ennyi idősre vagy éppenséggel nem is kezed vele komoly kapcsolatot, csak szex és csak ezzel a korosztállyal...mert most azért, mert valakik közt 9-10 év van és évek óta együtt vannak nem nevezhető a pasas ilyen fóbnak....
2014. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!