Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm akivel már kb.1 éve nem vagyunk együtt mindig került a szakítás utána, nem akart velem beszélni letiltott Facebookról, most mégis feloldott, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden a kérdésben már leírtam a lényeget. Komoly kapcsolat volt, és nagyon szerelmesek voltunk, de vége lett, az ok: Én voltam.. Most viszont pár napja feloldott Facen, miért tehette ezt? Az ember csak úgy nem old fel senkit véletlen.



2014. febr. 2. 19:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsi volt rá, mi lehet veled, aztán kész, ennyi elég is volt neki belőled. Vagy csak a biztonsági beállításokkal szórakozott, és valahol mellényúlt, aztán észrevette a hibát. Ezt nem mostanában fogod megtudni.
2014. febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát, egy év hosszú idő. Szerintem túl van rajtad.
2014. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Kedves Kérdező

Az én volt csajommal 1 éve nem beszéltünk le vagyok nála tiltva és nyáron feloldotta a tiltást írt egy smile-t és mikor írtam neki azt írta "nincs miről beszélnünk nem nekem akart írni " de azért a tiltást feloldotta és még is vissza tette azóta nem beszéltünk. Vannak érdekes dolgok de ezeket a dolgokat csak a csajok értik...

2014. febr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
le akar fekdni veled!! ne hagyd ha ronda !! XDDD
2014. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van...


ma 00:49


Jó neked, nekem még ennyit sem írt.. :D Így legalább tudhatod, hogy nem felejtett még mindig el. És Én is tudom, hogy még mindig eszébe szoktam jutni, érzem is. :) Remélem majd az évek során újra találkozhatunk, és rendbe tehetünk mindent..

2014. febr. 8. 17:54
 16/18 anonim válasza:
Igen majd rájönnek úgy is csak időkérdése:)
2014. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Így van, mindenki a hibátlant várja, de olyan nem létezik, és erre majd ahogy mondtad ráfognak jönni.. Csak lehet akkor már túl késő lesz neki, vagy nekem... Lehet 1,5 év nem olyan sok idő, de ha szerelmesek vagytok azért az más, és Ő is az volt belém(Sőt, ahogy elmondta az első vagyok neki akibe igazán az, pedig már volt barátja előttem), ezt persze viszonoztam is. :) Amikor szétmentünk akkor nehéz volt neki, és nekem is, de Ő így látta jobbnak.. Majd az idő eldönti, hogy mit akar, mert Én tudom. :)
2014. febr. 9. 20:18
 18/18 anonim válasza:
100%
Én is az első voltam és szerettük egymást nagyon .De most mással van és boldognak tetti magát pedig nem az én tudom és ezt ö is tudja :) Amúgy meg ha igaz szerelem akkor úgy is visszajön ha meg nem akkor kit érdekel :D
2014. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!