Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös kassza? Joggal várja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös kassza? Joggal várja el, hogy minden egyéb költségnek is álljam a felét? ( gáz, víz, stb. )

Figyelt kérdés
1,5 hónapja költöztem a pasimhoz,kaját leginkább én vásárolok, 2-3 naponta úgy 2000-2500 Ft. értékben ,csak a kaja felemészti a fél fizetésemet.Ő heti 1x ha vásárol,akkor is olyant,amiből én nem eszem vagy max.megkóstolom.Ő egyelőre szoc.segélyt kap,ninc munkája.
2014. febr. 4. 10:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És ha már ilyen kérdést teszel fel, és ezt leírtad, akkor Te is tudod, hogy ez így nagyon nincs rendben. Ha olyan dolgokra akar költeni a fizetésedből, ami nem szükséges...
2014. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez így nem közös kassza..

Ha van én fizetem te fizeted, addig nem..

Ha mindent összedobu k ami bejön, és függetlenül ki mennyit tett bele abból fizetünk kinden költséget (én hobbimat ő hobbiját is, én és q ő szükségleteit.. Az a közös kassza...

Tehát enm értem a kérdest..

Az is érthető, hogy a szoc segélyből nem tud ugrálni... Aza. Kérdés, hgy lesz-e válozás...

Élősködik, vagy csak ilyen helyzetbe kényszerül.. Nagyon nem mindegy..

2014. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A pasid anyucipótléknak használ sajnos. :(
2014. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Engem tartana el így a nőm... :D
2014. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Költözz el tőle, úgy még a kapcsolat talán megmenthető.

De talán jobb lenne hagyni a p..sába, ha ilyen anyagias, és ki akar használni.


MInek vág bele felújításba, ha nincs munkája?

2014. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Közös kassza, csak ha van két kereset akkor létezik.

Szerintem.....

Egy tudatlan 41/F parasztgyerek :-)

2014. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak nekem evidens, hogy összeköltözéskor megbeszéljük a "játékszabályokat"? Miért nem lehet úgy indítani a dolgot, hogy akkor ezentúl így és így lesz (persze közös megegyezéssel)?
2014. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!