Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkreteheti a kapcsolatomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteheti a kapcsolatomat hogy párom barátnői állandóan rajtam vihognak és utálnak? Állítólag kevésnek tartanak a barátnőmhöz, az előző pasija egy nagymenő férfi volt. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, barátnőm 27 éves. Októberben ismerkedtem meg a barátnőmmel. Sok ideig sikertelen voltam a nőknél, egy csajom volt előtte még 19 évesen. Már lemondtam a nőkről teljesen, csak éltem az életemet, dolgoztam, szórakoztam. Munkaügyben jártam az egyik nagykerben, ahol a barátnőm volt az új kapcsolattartó. Megismerkedtünk, mindig beszélgettünk egy-két mondatot, de én ezt formális alap jófejségnek kezeltem, eszembe se jutott hogy egy ilyen szép, csinos (tényleg az!) okos csaj engem akarna. Talán ez is volt a szerencsém, mert egyáltalán nem feszültem rá a dologra, elkönyveltem hogy ha flörtölök is vele az plátói marad és semmi tétje az egésznek.


Aztán visszahallottam az ott dolgozó egyik sráctól hogy miért töketlenkedem, már rég el kellett volna hívnom arra vár! Szóval így ismerkedtünk meg és jöttünk össze.


A kezdetek óta kinevetnek a barátnői. Először azt hittem hogy csak zavarban vannak valamiért és azért viselkednek így. De általánossá vált hogy levegőnek néznek, nevetnek a kinézetemen. Barátnőmmel nem szoktunk a régi kapcsolatunkról beszélni, ezt tisztáztuk az elején, jobb így. Legutóbb már rászóltam az egyik barátnőre hogy ő se egy topmodell és foglalkozzon inkább a belső értékeivel, mert rothadt mint egy félig megevett alma. Erre nekem esett hogy a Hannának eddig normális pasijai voltak, nem olyan korcsok mint én és nem fogják hagyni hogy tönkretegye az életét egy "Quasimodo"-val! Meg hogy az előző pasija a volt főnöke volt (34 éves) aki tehetős ember és vele esélye lett volna egy jó életre és ebbe rondítottam én bele (kiderült hogy azon voltak a barátnők hogy kibékítsék őket). Erre nem tudtam mit mondani, felkavaró volt, elmentem.


Barátnőmmel beszélünk erről, azt mondta hogy szeret engem és azért nem hozta fel az exét mert nem érdekli és különben sem akarta hogy emiatt most én kevésnek érezzem magam, mert őt nem érdekli a pénz. A pasi úgy beszélt vele többször is mint a rabszolgájával, nyilvánosan megalázta és kinevette a többi menő haverjai előtt, csak otthon kettesben volt vele normális.

A barátnőkre azt mondja, hogy sznobok és megkeseredettek amiért nekik soha nem jött össze egy gazdag pasi (pedig arra vágynak a mai napig csak már "kiöregedtek", 27-30 évesek). Nem tudják elfogadni hogy az én barátnőm is egy "átlagos senki" mellett kössön ki mint ők.


Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Szakítani nem akar a barátnőkkel mert már középiskola óta velük van (nem is várnám el), de rájuk nem tud hatni. Már beszélt velük, de hiába. Félek hogy előbb-utóbb bekavarnak vagy szervezkednek már most is az exével valamit.


2014. febr. 4. 13:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem a barátnőmmel komolyabban a dologról. Igazából neki is rosszul esik és azért nem véd meg mert nem akarja azt hogy úgy jöjjön ki a dolog, mintha én nyuszi lennék és nem tudnék kiállni magamért. Plusz már próbált velük beszélni, de nem hajlandóak elfogadni, a gazdag idősebb pasi teljesen levette őket a lábukról. Szerintem bejött mindegyiknek és titkon ők akarták megszerezni. Amúgy a barátnőmnek nincsenek más haverjai, iskolában végig csúfolták és kiközösítették mert szebb volt a többieknél és emelett visszahúzó típus. Máig ilyen.
2014. febr. 6. 20:15
 12/15 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg a barátnődnek, hogy ha veled találkozik akkor a barátnőit hagyja otthon , mert nem vagy rájuk kiváncsi. Nem akarsz velük találkozni, mert nem velük akarsz randevúzni ha nem vele. Ha nem vesi figyelembe akkor páááá. neki.
2014. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a barátnőd szégyelheti magát hogy nem védett meg téged ott mindjárt és nem állt ki melletted. Milyen társ az ilyen? Biztos lehetsz benne hogy máskor sem fog megvédeni senkivel szemben , mert 1 nyuszi .
2014. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy ha elfajul a helyzet és a barátnőd arra se méltat,hogy kiálljon érted,hagyd a francba,jobbat érdemelsz! Egy 27 éves nő nem lehet ennyire nyunya. -.-
2014. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mizu mizu mizu? Gyerek, család? Minden fain?
2021. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!