Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki egy szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy szar kapcsolatból mielőtt végleg tönkreteszem az életem?

Figyelt kérdés

A barátnőm családjának is segíteni akartam, neki is. Felemeltem, ehelyett jól lehúztak a saját szintjükre. Odaköltöztem hozzájuk, hogy ne kelljen albérletre költeni, úgy volt, hogy a ház nem lakott részeit felújítjuk saját lakrésznek.


Nem az ő pénze lesz benne (egy munkanélküli senkiházi) de elkezdett dirigálni, zsarol, fenyeget, az ő kénye, kedve igénye (ami nincs) szerint akarja megcsinálni a putriját.


Ok. Nekem mindenem itt van most, a barátnőm érzelmileg zsarol, nem lehet vele megbeszélni, hogy vége, pedig fél éve magyarázom. Nem lehet az anyjánál építkezni.


Albérletbe meg nem megyek bele így, max egyedül. Ennyire nehéz ezt megérteni?


Egyébként is, mint nő is lejáratta magát. Igénytelen, nem festi magát, nem mos fogat, ráadásul belehúzott a szarba.


Én egyetemista !!VOLTAM!!! ő dolgozni akar. Úgy volt halasztok egy évet és bejuttatom én is az egyetemre, felkészítem. Elkezdte rágni a fülem, hogy inkább mindketten dolgozzunk. Kezdem úgy érezni, hogy sosem fogom folytatni ő meg nem akar egyetemista lenni, csak csali volt az egész.


Ráadásul a helyzetemmel visszaélve, amit én nem tettem meg vele soha amikor az albérletemben lakott veszi a bátorságot és úgy beszél velem mint egy rossz feleség az 50 éves papucs férjével, csak mert a nyomorult anyja miatt nem tudok kibontakozni. Ő persze nem érti meg, védi az anyját, akitől egyébként csak óvni próbáltam, mert teljesen tönkretette eddig, erre ugyanabba a lagymatag szarba húz vissza és magát is.


2014. febr. 11. 18:16
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ráadásul még egy k..szott hónap mire megjön a fizum.
2014. febr. 11. 18:21
 12/27 anonim ***** válasza:
Úr isten menekülj ahogy csak tudsz. Keress magadnak egy albérletet és csináld meg az egyetemet. Keress egy normális barátnőt aki nem tönkretesz hanem támogat.
2014. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

"ha engem lehisztispitsazna a csajom, akkor nagy hirtelen, fejjel beleszaladna a tenyerembe :P"


Valahogy nekem is, csak tudod itt van az anyja is és így nem lehet. ha a kicsike meg elkezd hisztizni nyilván megy kifelé az összes cuccom a kukába. Nájsz ugye? Szétrúgnám verném az egész rohadt putrit ha lehetne. Hálátlan szar emberek.

2014. febr. 11. 18:22
 14/27 anonim ***** válasza:
Amint találsz albérletet amikor nincs otthon a csaj pakold össze az összes cuccod és húzz el onnan...
2014. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szerintem atmenetileg huzd meg magad egy haverodnal (biztos talalsz olyat, aki segitene) es lepj le azonnal. Ne huzd az idot ... megbeszelni a dolgokat, bekulni vagy veszekedni akkor is lehet, ha kulon vagytok. Ha ott maradsz, amugy is alkalmazkodnod kell, a kedves anyuka lesz a fonok, a csajod meg egyre bunkobb lesz a hazai palya elonyeitol.


Lepj le azonnal, ne a nehezsegeken sopankodj ... minel hamarabb kezdesz hozza, annal hamarabb fogsz ketlabra allni.

2014. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Zakathol ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy életképességben egy aranyhal simán odaveri a kérdezőt.
2014. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
elköltözöl egy haverodhoz, vagy vissza a szüleidhez(bár ez nem ajánlatos)... fb-d töröld végleg, csinálj egy újat, tiltsd le, a közös ismerőseitekkel beszélj, hogy szóljanak rá, telefonszám csrere, aztán keress albérletet, vagy menj valamelyik haveroddal közös albérletbe... csak lépj le a haszontalan bigétől, amíg nemkéső
2014. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Valahogy nekem is, csak tudod itt van az anyja is és így nem lehet"


:))) Hol itt a gond :))) Egybol a Toldi jutott az eszembe, amikor a farkasokkal verekedett a nadasban :) Ott az anyaallattal verte agyon a masikat :D

2014. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kinizsi Pal is a kezeben es a szajaban tartott torokokkel jarta a tancot :)


Huzd el a notajukat! :)

2014. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Vallasos ember vagyok.... es csak az jut eszembe, hogy a bibliaban is megirtak, hogy ne vessem a gyongyeimet disznok koze. Sajnos megtettem.


A könyv jót írt.

2014. febr. 11. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!