Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszik a férfiak készpén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik a férfiak készpénznek egy idő után, hogy az övéké vagyunk?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam, és sajnos most tapasztalom is, hogy hosszú évek után már egyértelművé válik, hogy vagyunk a másiknak. Az, hogy vége lehet a kapcsolatnak eszébe sem jut senkinek... Régóta vagyunk egy pár, és azt gondolom, hogy megfelelek teljes mértékben a páromnak minden téren. Azt gondolnám, ahogy én is teszek érte, ő is tesz a kapcsolatunkért, de nem mindig érzem ezt. Ő egy nagyon jó ember,mindent megtenne értem, de valahogy nem tudom megértetni vele, hogy nekem a pénznél külsőségeknél(lakás), fontosabb az, hogy együtt töltsünk időt, mert sokszor úgy érzem társas magányban élek (még nem vele), mert ő megakarja csinálni a lakást, hogy szép legyen, pénzt akar keresni, hogy még jobban éljünk, de közben a kapcsolatunk rá megy, mert egyedül érzem magam. Bosszant, hogy tudom másoktól megkapnám azt a figyelmet, törődést amire szükségem van, nap mint nap találkozom olyanokkal, akik ennél jóval többet megtennének értem, de nekem csak egy ember figyelme, törődése kell,aki valahogy átsiklik afelett, hogy később nem ezekből lesznek a szép élmények, hanem abból ha együtt vagyunk. Ha elmondom neki, megbántom, mert ő úgy gondolja ezt értünk teszi..ha nem mondom belülről felőröl... egyik nap még a házasságon gondolkodunk, meg a gyerekeken, másik nap meg ott hagynám, hogy lássa mije volt, mert enélkül nem veszi észre. Mert jöhetnek a nagy szavak, hogy nélkülem semmit nem ér, soha nem kellene más neki, meg hogy jobban szeret, mint én őt, ha meg a tények nem ezt mutatják.

Mit tehetnék?


2014. febr. 19. 22:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem kérem, hogy egész nap velem vesztegesse az idejét, támogatom , segítek amiben tudok. ..és ha szükség lenne rá megérteném, hogy ennyit dolgozik,de nem erről van szó, túlzásba viszi, és a kapcsolatunkat is, de őt féltem a legjobban. Megvan mindenünk, amire szükség van egy boldog élethez,csak időnk nincs élvezni.
2014. febr. 19. 23:47
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne bántó, ha elmondanád neki, hogy több időt szeretnél vele kettesben tölteni - akár annak árán is, hogy alacsonyabb életszínvonalat biztosít.
2014. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.

Ez egy komoly dolog, foglalkozni kell vele. Beszéld meg, és addig beszélj, míg megérti.

Konkrétan, és nem célozgatásokkal. Ne csak azt mondd, hogy "több időt" - mert ez neki azt jelenti, hogy több időt, de közben mindent csináljon meg, amit most is.

Beszéld meg, hogy konkrétan miről mondasz le, amit most megcsinál.

2014. febr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, de ő csak azt hajtogatja, hogy muszáj neki csinálnia,mert sosem lesz készen, ha egy napot kihagy megint csúszik a munka, meg hogy értünk csinálja. Csak most már egy éve ez megy, és akármennyire is türelmes vagyok ez már nekem is sok, de reménykedem, mert ha meg együtt vagyunk jó minden. Biztos nem esett jól neki, hogy elmondtam, de olyan nagy vágyaim lennének? Mindig ott vagyok vele, ha valamit segíteni kell, az utóbbi fél évbe sehol sem voltunk, mert annyira sürgős most minden, de ezt még tolerálom is, ha otthon egy kicsit többet lennénk együtt, mert reggel dolgozik, délután van hogy este 10ig, utána fáradt, mert 5kor meg megint kel,hétvégén szintén munka, de még a hétvégi munka után is dolgozik otthon...
2014. febr. 20. 09:31
 15/24 anonim válasza:

Lehet, hogy tényleg megkapnád mástól azt a bizonyos figyelmet, amit annyira akarsz, de csak ideig-óráig, amíg el nem múlik a rózsaszín köd.

A te párod tényleg mindent értetek tesz, és ezért megbecsülést érdemel. Ha egy ilyen embert elhagy a párja, akkor ott áll majd értetlenül, mert nem tudja, hogy mit rontott el, miért nem kellett annak, akiért annyit dolgozott. Teljesen belebetegedne a helyzetbe.

Viszont kettőn áll a vásár, és ha te így nem érzed jól magad, akkor beszélj vele! Egészen biztosan szeret, és ezt is megtenné érted!

2014. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igazad van, már most sem érti, miért "szekálom", amikor értünk dolgozik, és én megértem, hálás is vagyok, meg büszke rá, hogy ilyen szorgalmas, de ez neki sem jó így, túlhajtja magát. Összetörne, ha elhagynám, de erről szó sincs. Csak dühös vagyok, de megoldjuk majd.
2014. febr. 20. 09:40
 17/24 anonim válasza:

Az előző vagyok.

Én irigyellek titeket, főleg a párodat. Képes mindenre, hogy jó körülményeket teremtsen nektek, és van egy nő, aki szereti, és fontos számára ez a kapcsolat. Le a kalappal előttetek! Hangoztasd sokszor, hogy mennyire büszke vagy rá, és vess be minden női praktikát, hogy rád figyeljen! Ha kell, akkor szedd le a létráról, vedd ki a kezéből a munkaeszközt! Akkor már nem menekülhet.

Szeretném, ha valakinek én is ennyire számítanék!

2014. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod :) Sokat jelent,hogy így gondolod, kicsit fel is nyitottátok a szemem, türelmesebb leszek, na meg lehet tényleg másfelől kell megközelítenem a dolgot, nem kérni fogom, hanem elcsábítani a munkától :) Biztos te is megfogod találni azt aki boldoggá tesz, de sok munka,míg az ember összecsiszolódik,aztán megtartani meg még több. Örülnöm kellene, hogy 8 év utána is ennyire szeret, és nem a negatív dolgokat szem előtt tartani, igyekezni fogok. köszi még egyszer
2014. febr. 20. 10:14
 19/24 anonim válasza:

Hajrá!

És én is köszönöm a biztatást.

2014. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Végülis azt varod, hogy mondjuk hogy csald meg akkor.

Ezek szerint volna kivel es ezt forgatod a fejedben, lehet mar meg is tetted.

Teli volt a Monika show annak idejen az ilyenekkel: " há megcsaltalak mert mind dógozo, mondtam mar hogy élvezni is kell hé.

Ha mind dógoztá , en a vegen megcsaltalak "

Gratulalok

2014. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!