Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszik a férfiak készpén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik a férfiak készpénznek egy idő után, hogy az övéké vagyunk?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam, és sajnos most tapasztalom is, hogy hosszú évek után már egyértelművé válik, hogy vagyunk a másiknak. Az, hogy vége lehet a kapcsolatnak eszébe sem jut senkinek... Régóta vagyunk egy pár, és azt gondolom, hogy megfelelek teljes mértékben a páromnak minden téren. Azt gondolnám, ahogy én is teszek érte, ő is tesz a kapcsolatunkért, de nem mindig érzem ezt. Ő egy nagyon jó ember,mindent megtenne értem, de valahogy nem tudom megértetni vele, hogy nekem a pénznél külsőségeknél(lakás), fontosabb az, hogy együtt töltsünk időt, mert sokszor úgy érzem társas magányban élek (még nem vele), mert ő megakarja csinálni a lakást, hogy szép legyen, pénzt akar keresni, hogy még jobban éljünk, de közben a kapcsolatunk rá megy, mert egyedül érzem magam. Bosszant, hogy tudom másoktól megkapnám azt a figyelmet, törődést amire szükségem van, nap mint nap találkozom olyanokkal, akik ennél jóval többet megtennének értem, de nekem csak egy ember figyelme, törődése kell,aki valahogy átsiklik afelett, hogy később nem ezekből lesznek a szép élmények, hanem abból ha együtt vagyunk. Ha elmondom neki, megbántom, mert ő úgy gondolja ezt értünk teszi..ha nem mondom belülről felőröl... egyik nap még a házasságon gondolkodunk, meg a gyerekeken, másik nap meg ott hagynám, hogy lássa mije volt, mert enélkül nem veszi észre. Mert jöhetnek a nagy szavak, hogy nélkülem semmit nem ér, soha nem kellene más neki, meg hogy jobban szeret, mint én őt, ha meg a tények nem ezt mutatják.

Mit tehetnék?


2014. febr. 19. 22:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem is értem, hogy jön ide a megcsalás, én nem a szexet hiányolom, hanem az együtt töltött időt, egy ölelést, egy közös programot, még ha az csak egy séta is.

Egyébként nem tudom, hogy nálatok így szokták, vagy a mónika show-ban mi a szokás, de én gerinccel születtem.

2014. febr. 20. 12:42
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell letámadni a kérdezőt. Ő nem akarja megcsalni a párját, csak túlzásnak tartja, hogy ennyit dolgozzon, a kapcsolatuk rovására... ha jól gondolom:)


Viszont szerintem az van, hogy az ilyen típusú pasi sem feltétlen rossz ember, azt sem mondanám, hogy nem szeret, vagy hogy keress mást... de tényleg oda kéne egyszer tenni magad, és nem félénken kérni, meg ilyenek, hanem egyszerűen megmondani neki hogy boldogtalan vagy mellette, mert nem tölt veled elég időt! Nem szabad mézesmázosnak lenni mert nem veszi a lapot....


Ha viszont ezek után sem törődik veled többet - tudván - hogy boldogtalannak érzed magad, az ő érzései irányodban kérdésessé válnak...remélem nem fogalmaztam rosszul...mármint hogy érthető voltam:)

2014. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, az rendben van, hogy több időt kérsz tőle.

De megmondtam: beszéld meg vele, hogy *konkrétan* milyen munkájáról mondjon le, ahonnan ezt az időt elveszi, és ez pénzben mit fog jelenteni.


Nem kérhetsz csak úgy több időt, mert akkor ezt csak az alvásidőből tudja elvenni.

2014. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

A délutáni munkájával nem keres pénzt, ha nem dolgozik(annyit) maximum később lesz kész egy szoba. Én csak annyit kértem tőle, hogy ne este 10ig dolgozzon,ha egy kicsivel hamarabb abbahagyja az már nekem megfelel.

Egyébként sikerült megbeszélni vele, bár egy jó nagy vita kerekedett, mert ahogy gondoltam is, azt hitte nem értékelem, amit értünk tesz, de aztán megbeszéltük, elnézést kért, és ami a legfontosabb megígérte, hogy odafigyel jobban, arra, hogy tudjunk minőségben is időt együtt tölteni.

2014. febr. 21. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!