Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lett dühös a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lett dühös a párom?

Figyelt kérdés
4 éve van egy fiú lakótársam, akiről párom is tud, és egész jól kijöttek egymással eddig. Két napja ott aludt nálunk, ás mikor én reggel zuhanyoztam, a lakótársam véletlenül rám nyitott, de azonnal be is zárta az ajtót. Párom neki rontott, és veszekedni kezdtek, mire lakótársam azt mondta neki, hogy úgysem látott olyat amit eddig nem. Erre párom rákérdezett, hogy ezt hogy értette, és ő elmondta neki, hogy kb. 6 éve együtt voltunk egy pár hónapig, de rájöttünk, hogy köztünk nem megy és maradtunk barátok. Párom megsértődött elrohant, azóta is mérges, folyton azt hangoztatja, hogy biztos van köztünk valami, stb. Pedig lakótársamnak menyasszonya van, szinte minden nap nálunk is van, és ő egyszer sem volt kiakadva a múltunk miatt, sőt jókat röhög rajta, hogy így nem kell féltenie, mert tudja, hogy mi már kipróbáltuk együtt, szar volt, és kész. Nem értem, hogy párom jogosan dühös még?
2014. márc. 4. 11:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
63%

"4 éve van egy fiú lakótársam

, és ő elmondta neki, hogy kb. 6 éve együtt voltunk egy pár hónapig"


Tehát hónapok, vagy évek óta titkolod te is, meg az expasid is a jelenlegi párod előtt, hogy megvoltatok egymásnak és ezek után, hogy ketten együtt titkolóztatok előtte, neked még kérdéses, hogy jogosan lett-e dühös? Nem elmondani valamit hazugság!

2014. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Meg tudom érteni, miért nem örült, amikor a lakótársad dicsekedett neki a múltatokról, de egyet én sem értek vele.
2014. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!