Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom soha sem visz étterembe és nyaralni sem. Mást legalább wellness hétvégére elviszik. Kellemetlen nekem mert nagyon szeretem. Szerintetek ő szeret engem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 14:07
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen jogos a kérdésed, nem ez a fiú való neked.


Javasold neki, hogy menjetek étterembe, meg wellness hétvégére. Ha neki van pénze, neked meg nincs, akkor sem vagy anyagias liba, hanem a srác kötsög h ennyit nem képes a párjára szánni. Ahogyan egy kollégám szokta mondani: a punci pénzbe kerül. Ez van.

2014. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
71%
Méghogy a pénz nem számít... Nemcsak felszínesek, de hazugok is vagytok.
2014. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
jaj te szegény, biztosan nem szeret...
2014. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

Én nem azt írtam, hogy mindig vigyen, hanem azt, hogy sose visz el.

Értitek a különbséget?

Bezzeg a drága energiaitalt mindig megveszi.

2014. márc. 12. 14:19
 15/57 anonim ***** válasza:
#9: lehet, hogy igazad van, de én nem feltételeztem kapásból a kérdezőről, hogy pénzéhes luvnya lenne. Programokat szervezni egy kapcsolatban viszont kellene, ha valamelyikőjük azt szeretné, és azok pénzbe kerülnek. Legalább egy étterem vagy valami...
2014. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

de hülyék vagytok,olyat nem lehet,h megemlíti,aztán pl felesbe kifizetni?nem hinném, h mindent a pasinak kell állni,kérdező te meg mond neki mit szeretnél.

nekem már olyan is volt,egy több éves kapcsolatba,h wellness hétvégét én álltam,és nő vagyok.de nekem volt pénzem és szerettem volna menni vele.

2014. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:

A legdrágább energiaital is max 600 Ft,míg egy Wellnessközpontba a belépő ezres nagyságrendű, és ezért max az uszodát használhatod. HA többet akarsz megy fel az ár. Egy helyi fürdőben amiben 4-5 dolog van 6000/fő a beugró. A masszázs feláras, a bár rohadt drága.


Ő mennyit keres? Hát te?

Hadd lássuk, mennyire engedhetitek meg magatoknak.

2014. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

De minden nap vesz több energiaitalt és nem a gagyit. Szorosra be napokkal és kijön egy szép összeg.

Én nem keresek sokat kb 100 havonta nettó.

A párom kb 160-at.

Nem sok, de ez van.

2014. márc. 12. 14:24
 19/57 anonim ***** válasza:

te vitted valaha őt nyaralni, vagy étterembe?

mi együtt szoktunk menni, és nem visznek...


jelezted hogy te szívesen mennél?

Pl a szüleim sosem mennének wellness-ezni, ha anyukám nem szervezi meg, ugyanez van a baráti pároknál...


A szeretetet nem ebben mérik, ha ezt nem tudod akkor tényleg anyagias vagy...

a közös programok fontosak, de a szösszenetedből nem az jön le, hogy ez hiányzik.

2014. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Én régimódi vagyok. A férfi udvaroljon.
2014. márc. 12. 14:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!