Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom soha sem visz étterembe és nyaralni sem. Mást legalább wellness hétvégére elviszik. Kellemetlen nekem mert nagyon szeretem. Szerintetek ő szeret engem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 14:07
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
udvarolni dugás előtt szoktak. pénzetek meg nincs. wellness hétvége 30-60 ezer
2014. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

az udvarlás azt jelenti hogy meghív fagyizni, vesz 1 szál virágot...és még nem szexeltek.. persze utána is lehet udaroli...de egy nyaralás az már túlmutat az udvarláson

a "régimódi" lányok pedig előbb férjhez mennek, aztán mennek közös nyaralásra..:D

2014. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
Ha olyan régimódi vagy akkor szülj neki gyereket.
2014. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
Mii, még az udvarlós fázisban vagytok? Nem hinném. Szerintem már egy pár. Vagy úgy gondolod, hogy mindig mindent akkor a pasinak kell fizetni? Ahhoz meg mi a franc közöd van, hogy energiaitalt vesz? Kell is neki, hogy Téged el tudjoin viselni. Brrr...
2014. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ez nem anyagiasság, azt gondolom , hogy egy férfi részéről hozzá tartozik (tartozna....!), hogy néha magától kitalál olyat, hogy menjetek el vacsizni vagy nyaralás stb. Itt nem a pénz a lényeg, hanem az ötlet!!!

Azért sejtem miről beszélsz, mert a legutóbbi exemnél ugyanez volt a gáz.

Eszébe sem jutott, hogy elmehetnénk valahova költségfelezéssel vagy bárhogy.

Az előző kapcsolatából persze a kislányát elvitte egy rakás pénzért nyaralni, gondolta ezzel majd kompenzál...

Ez nekem nagyon rosszul esett, éreztem, hogy nem szeret annyira mint én őt közel sem.

Persze amikor utólag ezt említettem még neki állt feljebb. Szánalom!

Igenis, egy nő érezze magát nőnek egy férfi mellett, ehhez hozzá tartozik, hogy a férfinak vannak önálló ötletei és itt nem az a lényeg, hogy egy rakás pénzt elköltsön vagy ajándékokkal halmozzon el.


28N

2014. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

az igen.:D egy kapcsolat két emberen múlik,nem csak egyiknek kell tenni érte.különben is ha nem mondod mit szeretnél honnan tudja?

udvaroljon a férfi,ja, de az én értelmezésemben lehet ez mást jelent mint nálad.:D ha már kapcsolatban vagyunk basszus...akkor nem az van,hogy ő elhalmoz én meg nagy kegyesen elfogadom,úgy,h előtte a számat nem nyitom ki,h mire lenne szükségem,hanem mindent csak elvárok.és én nem teszek semmit.érdekes vagy kérdező.

2014. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%
Udvaroljon... ja, hogy manapság az udvarlás wellness-hétvégét, meg nyaralást takar? Pár éve még elég volt egy szál gaz, meg egy csoki, és már annak is örültek a lányok
2014. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
neked esetleg nem jutott még eszedbe, hogy megleped a barátod és mondjuk veszel neki egy karórát kb 60 ezerért? csak azért, hogy tudja, hogy szereted :)
2014. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
19%
na látom, megint itt vannak a nőkhöz nem értő, sekélyes, felszínes, minden nőt kur-vának néző suhancok! csak megsúgom, nem csak a nőknek, de a férfiaknak is vannak ilyen igényeik!!! ezt nevezik kikapcsolódásnak, feltöltődésnek. és nem kell hozzá sok pénz sem! ha valaki szeretne a párjával lenni a négy falon kívül is, természetes, ha elmennek, pl. kirándulni, étterembe, wellnesezni, színházba, borkóstolóra stb... de ehhez is egyfajta érzelmi intelligenciára lenne szükség. akinek az meg van, önmagától is felajánlja a párjának, általában a férfinak. de mint nő, meg is lehet mondani, hogy mennyire vágysz arra, hogy különleges helyen vacsorázz pl. vagy szeretnéd a testedet pihentetni, kényeztetni, de nem a kozmetikusnál, vagy egyszerűen vágd a pasi fejéhez, hogy oda el akarsz menni és kész, különben szex nem lesz. vmit vmiért....
2014. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
0%
wellness hétvége után lehet nézni a neten, vannak szuper jó helyek, éjszaka 1 fő 6000,-, nem olyan horribilis
2014. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!