Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom soha sem visz étterembe és nyaralni sem. Mást legalább wellness hétvégére elviszik. Kellemetlen nekem mert nagyon szeretem. Szerintetek ő szeret engem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 14:07
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
de a nők szentek :O ugye?
2014. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
#40: a nők meg pénzéhes k***vák
2014. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Ja, a nők meg pénzéhes követelőző ribik lettek. Régen örültek, ha együtt lehettek azzal, akit szerettek, mindegy, hogy hol. Most meg, háá wellness hétvége, mert mások is mennek, mi mééé neeem? Háát ez kellemetleeen.
2014. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
van ez is az is.. ne általánosítsunk ;-)
2014. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 kolosszus22 ***** válasza:

39,

Az általam kritizált válaszodat úgy fogalmaztad meg, mintha ez lenne a lényeg, nem is az, hogy szereti a barátját (ha ő nem visz menjél másikkal, vicces), magyarán arra biztatod olyannal legyen aki majd viszi mindenhova, mintha csak ez lenne a lényeg 2 ember közötti kapcsolatban. Nyilván egy kapcsolat nem csak otthoni tv nézésből áll, de nem mindenkinek feltétlen igénye (vagy a hozzám hasonlóknak ideje sincs rá nagyon) a nagy nyaralások, wellnessezések. Időnként be lehet ülni ide-oda vagy el lehet menni egy programra, vacsorázni egyet, moziba menni, stb., de nem szeretem ha egy nő követelőzik, hogy mert "bezzeg mások mennek"! Erről mindig eszembe jut egy nőcsábász haverom, aki mindig valami nagy programmal (wellness, kirándulás, stb.) lepte meg a barátnőjét miután megcsalta (így nyugtatva a saját lelkiismeretét). Egy kapcsolatnak ez már nagyon a felszíne csak, egyik nő ezt látja, hogy a másik mit csinál, de nem látja, hogy közben mi van belülről abban a kapcsolatban, lehet rothad az egész, de wellness az van, semmi más nincs.

2014. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
#45: Én szép időben mindig sétálni, vagy fagyizni mentem eddigi barátnőimmel. Volt, hogy elmentünk egy virágbolt mellett, olyankor beugrottam egy szál rózsáért. Egyik se nyikkant meg, hogy wellness-ezni, vagy nyaralni akarna menni. Bár én csak normális lányokkal álltam össze :)
2014. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 kolosszus22 ***** válasza:

Utolsó, szerencsés vagy, nekem valahogy mindig sikerült kifognom olyanokat akiknek a "kicsi" nem volt elég, mindig többet akartak, nagy kalandokat, stb. persze a sok munkám mellett még ezek kiagyalásával is én foglalkozzam ugye, mert én vagyok a férfi nekem kell "kreatívnak" lenni.

Volt egyszer egy csaj aki már az első randin felsorolt 4-5 helyet ahova elmehetnénk együtt legközelebb, 60km-en belül egyik sem volt fellelhető! :D Agyam eldobtam, nem tudom hol él manapság némelyik nő. :D

26F

2014. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Amint ilyet hallasz, dobd a csába. Általában az első 3 randi közül valamelyiknek beterveztem egy ilyet. Amelyik csaj nem örült neki, azt többet nem kerestem.
2014. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 kolosszus22 ***** válasza:
Dobtam is, 2. randira már nem került sor. :D
2014. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon be vagytok lendülve srácok, de nem csak csóringerekből áll a világ.
2014. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!