Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom soha sem visz étterembe és nyaralni sem. Mást legalább wellness hétvégére elviszik. Kellemetlen nekem mert nagyon szeretem. Szerintetek ő szeret engem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 14:07
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Barátod tudja, hogy mit szeretnél?

Volt már erről szó?

Most akkor együtt vagytok, v agy még udvarol?

Akinek én udvarolok az nem a párom, azt még meg kell hódítani. Aki a párom annak a szívét elnyertem így nem kell udvarolni tovább, hanem elkezdődik egy közös lét, ami annál jobb és több.

Mióta vagytok együtt? Együtt éltek? Közös kassza? Akármi?

És még egyszer. Tudja hogy szeretnél vele elmenni nyaralni? egyik exemmel egy 4 napos belföldi kis kiruccanás (és nem wellness központba) fájt 60 ropiba nekem.Neki további 60-ba. Közlekedés, szálláskaja, stb.

az majd egy havi fizum volt akkor. Persze elmentünk,meg megfeleztük az összeget, és jól éreztük magunkat, egymást.:)

2014. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénze, akkor nem meglepő, hogy nem visz el ilyen helyekre. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret.

Valami közös program viszont akkor is kéne, nem kell, hogy drága legyen. Kirándulás, séta?

2014. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

#29: feltöltődést akarsz? Betolom a laptopom töltőjét a popsidba, aztán hajrá.


Érzelmi intelligenciáról beszélsz? Talán megérthetnéd akkor, hogy az ilyesmi szervezése időbe, és energiába tellik. Nem gondoltál még arra, hogy talán fáradt, és a töke tele van mindennel?

2014. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 kolosszus22 ***** válasza:
Soha ne azt nézd mások mit csinálnak, mert nem látsz bele az életükbe, ez csak a felszín, belül meg sokkal nagyobb gondjaik lehetnek mint nektek. Szervezz akkor egy utat, ha ennyire szeretnél, lehet a barátod is benne lenne a dologban, gondolom már jó ideje együtt vagytok, akkor te is hozzátehetsz valamit a dolgokhoz, ne csak elégedetlenkedj.
2014. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nyugodtan menj el wellnessezni barátnővel vagy másik pasival, ha a sajátod nem visz -- azé a nő, aki megműveli. ;)
2014. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
35-ös. Jó nagy paréj vagy...
2014. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 kolosszus22 ***** válasza:
35-ös ezzel csak pont a pénzéhes sztereotípiát bizonyítaná.
2014. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 kolosszus22 ***** válasza:

Ide juttatott minket a média, a reklámok. Kőkeményen nő központú társadalomban élünk, minden a nőkről szól és az igényeikről "mert megérdemled" alapon. A ma férfiainak hihetetlen sok elvárásnak kell megfelelnie és egy sincs aki mindnek megfelelne, de erre a legtöbb nő későn fog ráébredni. Cudar világ elé nézünk.

26F

2014. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
54%

Hagyjuk már ezt a pénzéhséget... Vannak emberek, akiknek az a párkapcsolat, hogy otthon tévét néznek. Van akinek meg az, hogy wellness hétvégére mennek, ott jókat sportolnak, esznek, kirándulnak és közben nagyokat szeretkeznek. Persze ehhez pénz kell, ahhoz meg dolgozni és/vagy spórolni kell. Aki nagyon akarja, meg tudja oldani.


A Kérdező szeretne olyan kapcsolatban élni, ahol "viszik őt" (és megértem, hogy ez csak egy fordulat, nem arra gondolt, hogy fizessen is mindent a pasi) étterembe, színházba, wellness hétvégére stb. Teljesen jogos igény. Ha a párjától nem kapja meg, miért ne kaphatná meg mástól? Vagy szenvedjen otthon?

2014. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
persze 33-as! érdekes, hogy a férfiak mennyire hisztis lények lettek...
2014. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!