Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom soha sem visz étterembe és nyaralni sem. Mást legalább wellness hétvégére elviszik. Kellemetlen nekem mert nagyon szeretem. Szerintetek ő szeret engem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 14:07
1 2 3 4 5 6
 51/57 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsó, nem vagyok csóringer, sőt ki merem jelenteni, hogy a Mo-i átlag feletti életszínvonalon élek. Ez nem ezen múlik.
2014. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Akkor miért fáj neked az, hogy elviszed a szerelmedet valahová vacsorázni vagy hétvégére?
2014. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 kolosszus22 ***** válasza:
Nem fáj, olvasd vissza amiket írtam. Egyszerűen nem szeretem ha egy nő követelőzik, tartom magam ahhoz, hogy nálam egy nőnek is le kell tennie ahhoz valamit az asztalra, hogy megtegyek ilyet. Itt elsősorban a távoli utakra gondolok, emellett időm és kedvem sincs annyit utazgatni, mint amennyit sok nő elvárna.
2014. márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
A kérdező nem követelőzött, csak méltatlankodott, hogy nem mennek sehová a párjával.
2014. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

#50: szerintem örülnél, ha ilyen "csóringer" lennél. Azt viszont mindig utálom, ha valaki a másik pénzére megy.


Ha nem elég neki a csoki, és a gaz, akkor anyagias kis qrva. Ha tudja értékelni a kisebb dolgokat is, akkor van rá esély, hogy nem a pénzre megy, és működhet a kapcsolat.


Persze előfordul, hogy egy régi, távoli nő ismerőst elhívok egy hétvégére valamerre. Na, az alatt a hétvége alatt nincs alvás...

2014. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Na akkor elárultad magad, tipikusan olyan pasi vagy, aki "régi, távoli nőismerőseit" elviszi ide-oda és ott megdugja (használja) őket, azaz pénzért szexet veszel. Normális párkapcsolatot nem tudsz kialakítani (különben nem vinnél régi távoli nőismerősöket semmilyen hétvégére), de ítélkezni azt tudsz olyan nők felett, akik csak egy normális párkapcsolatot szeretnének. És megalázóan bánsz a nőkkel, tele vagy zsetonnal, de "vizsgáztatod" őket, hogy mennyire pénzéhesek.


Nagyon szimpatikus pasi lehetsz, ha nő lennék, tuttira veled kezdenék. :P

2014. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Én 100 alatt keresek párom 150-200 at keres, de pl ragaszkodtam hogy a szállásunk felét én fizessem! Mert kellemetlenül érint hogy mindent ő fizet!
2014. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!