Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az atom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az atom helyes pasiknak csúnya csajuk van?

Figyelt kérdés
Én szép vagyok, de mindig olyan srácok nyomulnak rám, akik külsőre nem tetszenek, aztán megismerem őket és emberileg értékesnek tartom, de ugyanúgy nem vonzódom hozzájuk.Hogy lehet elcsábítani egy helyes fiú? Valahogy úgy érzem sosem elég ha csak magamat adom :/
2014. márc. 26. 00:06
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok felszínes és nem tehetek róla, ha egy srác nem jön be, valaki iránt érzek valamit más iránt meg semmit, de nektek úgyis mindegy csak legyen nuncija nem de, akkor ki is a felszínes drágáim?
2014. márc. 26. 00:13
 12/49 anonim ***** válasza:
Lilla,fogadok hogy az én jó ízlésemnek nem tetszenél. A szépség is relatív,illetve van olyan hogy valaki gyönyörű,tökéletes, de nem tetszik,nem vonzódom hozzá,nem kéne.
2014. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Gondolom ha ennyire biztos vagy abban, hogy annyira szép vagy, akkor gondolom valami másod nem szép. -csak feltételezés de az ember megérzi és látja ha túlságosan szereted magad, önző vagy, egoista.. Régen az általános sulis tanárom azt mondta, hogy egy lány addig szép amíg azt nem mondja magáról. . Magad kell adnod, mi lesz hónapok múlva amikor már mellette vagy és mered magad adni mert már biztonságban érzed magad h megfogtad magadnak. kiábrándul és elhagy mert nem úgy ismert meg?!
2014. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egyértelműen egy itteni síró lúzer által lett feltéve, nem pedig egy lány által.
2014. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

mert egy idő után a belső fontosabb lesz.ÉS mivel szutyok retek rib*ancot bárhol talál az ember nálatok meg főleg.Így áthajlunk a rendesebb, de nem olyan feltűnő felé.Egy új dimenziót nyitva.szóval neked csak a fateré marad :D


64% nem csodálom :D nyilván elbújnak te hegyi lány :DDD

2014. márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 Noydra ***** válasza:

Említettem már, hogy a nők 99%a k.u.rva?

Akkor most említem.

Az 1% védőszentje vagyok.:D

2014. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
A Lilla nem talált,amúgy egyesek logikáját nem értem, azért mert azt írtam magamról, hogy szép vagyok már elvagyok ítélve sz*rnak??Ezek szerint azt kellett volna írnom, hogy csúnya vagyok, mert akkor biztos szépnek tituláltok...
2014. márc. 26. 00:19
 18/49 anonim ***** válasza:
Belső romlottság a legszebb külsőt is elrondítja. Ha nem a külsőddel lennél elfoglalva, inkább a belsődre koncentrálnál, értékes ember is lehetne belőled.
2014. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Na végre Noydra, hogy elismered! Lassan csak-csak közös nevezőre jutunk...

Nem hittem volna hogy ez megtörténik egyszer...ez már hanyadik ilyen kérdés is? :)

2014. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
A szėpsėg relativ,te lehet szėpnek hiszed magad más rondának lát.
2014. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!