Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az atom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az atom helyes pasiknak csúnya csajuk van?

Figyelt kérdés
Én szép vagyok, de mindig olyan srácok nyomulnak rám, akik külsőre nem tetszenek, aztán megismerem őket és emberileg értékesnek tartom, de ugyanúgy nem vonzódom hozzájuk.Hogy lehet elcsábítani egy helyes fiú? Valahogy úgy érzem sosem elég ha csak magamat adom :/
2014. márc. 26. 00:06
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:

Ha orok eletedre helyes pasiravagysz majd szerintem kezd el gyujtogetni a macskaidat

Nem minden a kulso


Meg h szep vagy.. Hat tenyleg igy van legalbb ne vidd el magad en agyon taposom az oszes egos csajszit . Ne vidd el magad....

2014. márc. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

ha nem kellesz a helyes fiúknak akkor vagy nem is vagy olyan szép és azok a csúnya lányok nem is olyan csúnyák, vagy a személyiségeddel van valami probléma.


Az apám azt mondta, ha valaki lónak nevez, vágd jól orrba. Ha másodszor is lónak nevez, mondd neki, hogy bunkó. De ha harmadszor is lónak nevez, lehet, hogy ideje venni egy nyerget. - Alvilági játékok

2014. márc. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 papalotifos válasza:

Tudod talán ha IGAZÁN megismeréd a fiúkat akik "nem helyesek" akkor rájönnél arra hogy hacsak nem egy magára semmit sem adó srác akkor őt is lehet szeretni igazán!

a humora a személyisége és az értelmisége miatt! ;)

2014. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem, hogy miért hordják le a kérdezőt a sárga földig.


El kell fogadni, hogy a külső számít. Senki nem állítja, hogy nem, vagy aki azt mondja, hogy nem számít az hazudik. Nemtől függetlenül!


Számít a külső! Ha nincs fizikai vonzalom, akkor veszett fejsze nyele. A kérdező tudja, hogy értékes emberek, de hiába ha külsőre nem fogja meg őt semmit. Nem értem, hogy ettől miért lenne felszínes.


Volt kevésbé helyes barátom, aki először nem tetszett igazán, aztán megismertem és előjöttek olyan dolgok, amik megfogtak.. a mosolya, a ráncok a szeme körül.. van ilyen, de ritka. Olyan is volt, hogy először nem tetszett, megismertem, imádnivaló ember, de továbbra se tetszett. Van ilyen.


Az pedig, hogy szépnek tartja magát. Egy ember egészséges önkritikával rendelkezik. Én is szép vagyok, ezt látom. Sokaknak tetszem, nem fogok elbújni a sarokba sírva, mert akkor meg az lesz a gáz, hogy mennyire gyönyörű vagyok és minek vagy önbizalomhiányos...mert az a helyzet meg gáz.

Egészséges önkritika!! Mindenkinek kéne..


Szóval a lány szép, szerintem az értékei is rendben vannak, legalábbis ebből a 3 sorból nekem az jött le. Észreveszi az embereket, látja bennük a jót, egyszerűen csak vannak akikhez nem vonzódik. Ennyi. Mit kell ezt túlkomplikálnotok?!


Idióták vagytok mind..komolyan. Megkeseredett hülyék, akik nem látják a fától az erdőt.

2014. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 Noydra ***** válasza:
100%

Azért felszínes, mert nem bírja elfogadni, hogy egy nála csúnyább lány többet tud nyújtani egy fiúnak, mint Ő.

Pedig simán előfordulhat. Senki nem mondta, hogy nem számít a külső.

2014. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
DDesmons: miért bújnak el? én nem tartom magam különösen szépnek. és miért vagyok hegyi lány?
2014. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor szégyelljem magam vagy legyen bűntudatom? Atom helyes a barátom és én nem vagyok egy szépségkirálynő (kivéve neki). Miért van velem? Mert tökéletesen passzolunk, mert én vagyok az egyetlen aki így felvidítja, megnyugtatja, mert imádja a humorom, az intelligenciám, a személyiségem. És igen neki gyönyörű vagyok smink nélkül, kócos hajjal is mert szeret.

Nem minden a külső, de te ilyen lélekkel ne is remélj normális pasit szerintem.

20/L

2014. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

37. te szépnek látod őt, ő szépnek lát téged, nem látom a problémát


lehet, hogy a kérdezőnek nem tetszenél, de emiatt nem kellene bűntudatot érezned

2014. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Kizárólag a külső miatt senki sem fog többet nyújtani. Nőként gondolom így.
2014. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Most speciel Noydrával értek egyet. Az ilyen és ehhez hasonló kérdések miatt születnek az általánosítások, nem szórakozásból. Aztán meg ki vannak akadva a nők, hogy höbölö-böbölö, fújáltalánosítás, nemszabad. Csak hát felszínesnek lenni rohadt kényelmes álláspont, a höbölö-böbölö az sokkal egyszerűbb, mint tenni is valamit ellene. Ezúttal már tudtam zöld kezet adni neki mert igazat szólt :)


8:59 meg csak simán trollkodik, ő pont az ellenkezőjét kapta.

2014. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!