Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az atom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az atom helyes pasiknak csúnya csajuk van?

Figyelt kérdés
Én szép vagyok, de mindig olyan srácok nyomulnak rám, akik külsőre nem tetszenek, aztán megismerem őket és emberileg értékesnek tartom, de ugyanúgy nem vonzódom hozzájuk.Hogy lehet elcsábítani egy helyes fiú? Valahogy úgy érzem sosem elég ha csak magamat adom :/
2014. márc. 26. 00:06
1 2 3 4 5
 21/49 Noydra ***** válasza:
75%

Azért visszakereshetnéd, hogy hol írtam olyat, hogy minden nő jótét lélek, hűséges, szent satöbbi.

Mindig is ez volt a véleményem, mert így van. Én még mindig a kivételeket védem.

2014. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Na, akkor értsd jól az olyan jellegű kérdéseket...amikor a nőkre panaszkodnak, nem arra az 1%-ra gondolnak (na jó legyen 10%). Még 80-20 aránynál is lenne alapja az általánosításnak...
2014. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Azért, mert 1-2 szép lányról azt tapasztaltad, hogy egoista stb, még nem kéne általánosítani és mennyi mindennel meg lettem vádolva annak ellenére, hogy egy cseppet sem ismertek. Szóval még egyszer megkérdem ki is a felszínes?
2014. márc. 26. 00:41
 24/49 Noydra ***** válasza:
100%
Nem mi tettünk fel egy 100%osan felszínes kérdést.:D
2014. márc. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

"Én szép vagyok, de mindig olyan srácok nyomulnak rám, akik külsőre nem tetszenek, aztán megismerem őket és emberileg értékesnek tartom, de ugyanúgy nem vonzódom hozzájuk.Hogy lehet elcsábítani egy helyes fiú? Valahogy úgy érzem sosem elég ha csak magamat adom :/"


1. Nem lehet ez a kérdés felszínes csak azért mert azt írtam szép vagyok( mert az előző pasim teletömte vele az agyam)


2.Mint írtam a csúnya pasik közül több is volt, akiknek adtam esélyt, megkedveltem őket, ugyanakkor testileg továbbra sem vonzódtam hozzájuk, amiről nem tehetek.


3.Valamint feltettem azt a kérdést, hogy hogyan lehet elcsábítani egy helyes fiút, ez nyilván relatív kinek mi tetszik, így inkább úgy fogalmaznék, számítsátok ide azokat a fiúkat, akik ugyan jól néznek ki, rendesek( így már alapvetően különlegesek, tehát már ezért sem lehet felszínes), de nem a népszerű seg*fejek közé tartoznak.


4. Jó lenne ha nem rajtam töltenétek ki a haragotokat, azért mert egy szép csaj egyszer átvert titeket, ezért az én írásomba látjátok bele az illetőt.

2014. márc. 26. 01:00
 26/49 anonim ***** válasza:
Hogy ki a felszínes? Például aki olyan kérdéseket tesz fel, hogy "Miért van az, hogy az atom helyes pasiknak csúnya csajuk van?"
2014. márc. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 Noydra ***** válasza:

1. A kérdés felszínes.

2. Valóban nem tehetsz róla.

3. Toronyórát lánccal? :D

4. Nem történt ilyesmi.

2014. márc. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek a jó édes anyukáját.
2014. márc. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

Hogy ki a felszínes? Például aki olyan kérdéseket tesz fel, hogy "Miért van az, hogy az atom helyes pasiknak csúnya csajuk van?"


Igen, mert én is ugyanúgy tudok szeretni, tudok főzni, jó tanuló vagyok, van munkám, kedves vagyok mindenkivel, szeretnek is és imádok szórakozni, ezen kivül lennék kíváncsi arra, hogy egy csúnya lánynak mért van nagyobb esélye a helyes fiunál mint egy szépnek, hogy ennyi talán nem elég ?Nem egyszer láttam csúnya,kövér, bunkó csajt egy szerény helyes fiuval, amit nem nagyon értek. Ennyi és ezt ne értsétek félre, nem fellengző akartam lenni.

2014. márc. 26. 01:18
 30/49 anonim ***** válasza:

Engem helyesnek tartanak általában, és a barátnőimet nézve nem egyszer mondták már, hogy magamhoz képest jobb csajom is lehetne. De én nem akarok túl szép csajt, mert őket nehezebb megkapni és megtartani is, amelyiket megismertem az mind fent hordta az orrát, holott nem hiszem, hogy többet tudott volna nyújtani.


Az átlagos, csinos, de nem kirívó csajszik meg olyan kis kedvesek, jólelkűek és önzetlenek tudnak lenni, mert kaptak már annyi pofont az élettől, hogy helyén legyen az egójuk, és becsüljék a férfiembert.


Szóval átlagos csajok 4ever! :)


32F

2014. márc. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!