Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az atom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az atom helyes pasiknak csúnya csajuk van?

Figyelt kérdés
Én szép vagyok, de mindig olyan srácok nyomulnak rám, akik külsőre nem tetszenek, aztán megismerem őket és emberileg értékesnek tartom, de ugyanúgy nem vonzódom hozzájuk.Hogy lehet elcsábítani egy helyes fiú? Valahogy úgy érzem sosem elég ha csak magamat adom :/
2014. márc. 26. 00:06
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

# 40


Nő létemre adok igazat Noydrának. Megértem, hogy sokan mérgesek/elkeseredettek, mert nehéz normális nőt találni (normális fiút/férfit is, de mind1, most nem ez a téma), sok a f.éreg.


Csak azt utálom konkrétan ezen az oldalon, amikor csak azért vádolnak engem is ezekkel, mert nőnek születtem, ha pedig kikérem magamnak, akkor meg jön az, hogy biztos hazug vagyok. Ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben. Épp ezért vagyok én is az ~1-10% védőszentje. :D

2014. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

"Azért felszínes, mert nem bírja elfogadni, hogy egy nála csúnyább lány többet tud nyújtani egy fiúnak, mint Ő. "


Látom neked nagyon megy, hogy kiforgasd a szavaim, egyszerűen csak annyit írtam, hogy én is esélyt szeretnék kapni a helyes fiuknál és nem szeretném, ha bekategorizálnának csak azért mert szép vagyok. Azért felszínes, mert nem bírja elfogadni, hogy egy nála csúnyább lány többet tud nyújtani egy fiúnak, mint Ő. Várom a következő válaszod, vajon most mibe fogsz belekötni, mert ahogy elnézlek Te csak ezért írsz...

2014. márc. 26. 23:53
 43/49 A kérdező kommentje:
Az ismétlés véletlen volt. Egyébként a 34-esnek köszönöm, jó látni, hogy értelmes emberek is vannak ezen az oldalon.
2014. márc. 26. 23:56
 44/49 Noydra ***** válasza:
60%

Figyelj kislány: Sok helyen k.r.vára semmit nem számít a külső, megismerkednek, egymásba szeretnek, szerelem satöbbi...

Ezzel elvileg a külsejükbe is beleszeretnek, mégha te esetleg csúnyának látod őket, akkor is.

Nem kategorizálok senkit, tőlem az nagyon távol áll. Csak fogadd el, hogy nem minden a külsőd, mert hiába állítod magadról, hogy ilyen olyan jó belső tulajdonságaid vannak, nekem az, hogy feltettél ide egy siránkozó kérdést, és azon sírsz, hogy miért jár egy jó pasi egy csúnyább lánnyal... hát eleve kiszelektálódnál.:D


Aki ezt nem érti meg, nem tudok vele mit kezdeni..

2014. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Te engem ne kislányozz, nem tudom kinek hiszed magad. Egyébként megkérdezném, hogy szerinted ki itt a célközönség, kiknek a válaszaira vagyok kíváncsi?Elárulom, hogy nem tartozol közéjük, már csak azért sem, mert semmibe veszed a válaszaimat és mindenképpen egy szemét, felszínes valakinek akarsz beállítani.Ha ennyire értetlen vagy hát legyen, én nem fogom minden egyes válaszod után elmagyarázni a nézőpontom, amit Te képtelen vagy megérteni, mert számodra csak a sajátod létezik.
2014. márc. 27. 01:49
 46/49 A kérdező kommentje:
A 34-es válaszoló gyönyörűen leírta a lényegét a mondandómnak és "Aki ezt nem érti meg, nem tudok vele mit kezdeni"...
2014. márc. 27. 02:11
 47/49 A kérdező kommentje:

„Senki nem mondta, hogy nem számít a külső. „

” k.r.vára semmit nem számít a külső”

Jah... szóval Te ennyire vagy hiteles?

2014. márc. 27. 02:23
 48/49 Noydra ***** válasza:

"Sok helyen"

Ezt úgy értettem, sok esetben.

Sokszor hallani itt is, illetve olvasni, hogy annyira szerelmesek lesznek egymásba, hogy "megszépül" a külsejük a másik szemében.

2014. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Az lehet, de mint írta a 34-es válaszoló is ez elég ritka.
2014. márc. 27. 22:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!