Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki már egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már egyáltalán nem bízik a férfiakban?

Figyelt kérdés

És ha igen miért nem?


Voltak hosszú kapcsolataim, jól indultak, szinte még veszekedések sem voltak. De mindig volt valami. Az egyik szó nélkül lépett le, hónapokig tartott, mire össze szedtek, úgy megviselt a dolog, a másik az exével járt össze kavarni, folyamatosan hazudott, utólag tudtam meg. Ma már ismerkedni se merek, mikor randira mentem, nem igazán érdekeltek, mert csak azon járt az eszem, hogy vajon ő igazat mond? Vagy valamivel próbál átverni? Nem is akarok közel engedni magamhoz senkit, nem 20 éves vagyok már, de bele untam abba, hogy akikkel ismerkedtem, mind normálisak voltak az elején, és utólag derült ki, hogy mekkora férgek... És bocsánat a kifejezésért... Sokan azt mondják, bevonzom az ilyeneket, próbálkozzak tovább. De már kedvem sincs hozzá, pedig lenne egy "normális" férfi...


2014. márc. 26. 13:35
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Vannak mesteri hazudozók ez is igaz.


de szinte mindenki többre becsüli azt a nőt aki tud főzni meg "szeretgetni" :D Normális férfi nem bolondul meg.Tudja mit akar.Meg hogy kit.

2014. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem bízok bennük, megbízhatatlanságra vannak kódolva. A férfiak sosem szerelmesek, csak azért van nekik nő az életükben, hogy legyen.
2014. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Én úgy mondanám, hogy bármit kinézek belőlük. Folyamatosan fel vagyok készülve arra, hogy lesz egy-két gátlástalan húzásuk és sajnos még a normális pasiknál is azt tapasztalom, hogy nekik elég ha egy csaj jól néz ki, hogy agy vagy tökleves van a fejében az tök mindegy.


Ettől üggetlenül van pár férfi kollégám/ismerősöm akikre fel tudok nézni és aikiet sokra tartok. Párkapcsolati szempontból viszont...nekem nincs most senkim, de nem is keresek, befásultam nem látok bennük lehetőséget.

2014. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Azon kívül pszichológiai könyvekben olvastam, hogy a férfiaknak a csak a szaporodás a lényeg, ettől érzik magukat egy domináns hímnek, csak az élvezeti cikk az ami érdekli őket, olyan, hogy erős, szerelmi szálak fűzzék őket valakihez, melegség szeretet meg ilyenek, na hát ezeket leszarják nagy ívből! Magyarul az izélés és a gyerekcsinálás ami a lényeg! Míg a nők azért elmélyültebb érzelmeket is képesek táplálni, a férfiak meg csak úgy vannak...
2014. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 LeftBehind ***** válasza:
Ugyanmár, szóba se állnátok olyannal aki nem tud színészkedni. Akkor meg mind csodálkoztok. Azt várjátok, hogy belsőre és észre is válogassunk a partnereink között, de ha valakinek nem jön össze és szűz marad 20 felett akkor már inkább maradtok a tapló parasztoknál, mert az legalább jól megdönget.
2014. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
én maradok a milliomosoknál :D
2014. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 LeftBehind ***** válasza:
14. Lehet ott cseszed el, hogy pszichológiai könyvekből akarod elemezni az embereket. Ha most azt mondom neked, hogy beleszerettem egy lányba és már lassan fél éve nem tudok se aludni, se tisztán gondolkodni a tudattól hogy nem viszonozza? De persze a végén erről is az fog kiderülni, hogy az én ***** anyámat.
2014. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Én nem csak könyvekből elemzek, csak nyitott szemmel járok. Tapasztalat is mondatja velem. ez az igazság. a fő gondolataid neked is az izélésem járnak, mikor arra a lányra gondolsz, kizárt hogy nem.
2014. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Egyébként meg kűr ezeken a dolgokon filozofálni, mert szemét ösztönlények vagyunk! A nők is, férfiak is! Az a szerencsétlen Freud is megmondta, pedig az az ember tiszta bolond lehetett.
2014. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
kűr helyett kár
2014. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!