Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki már egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már egyáltalán nem bízik a férfiakban?

Figyelt kérdés

És ha igen miért nem?


Voltak hosszú kapcsolataim, jól indultak, szinte még veszekedések sem voltak. De mindig volt valami. Az egyik szó nélkül lépett le, hónapokig tartott, mire össze szedtek, úgy megviselt a dolog, a másik az exével járt össze kavarni, folyamatosan hazudott, utólag tudtam meg. Ma már ismerkedni se merek, mikor randira mentem, nem igazán érdekeltek, mert csak azon járt az eszem, hogy vajon ő igazat mond? Vagy valamivel próbál átverni? Nem is akarok közel engedni magamhoz senkit, nem 20 éves vagyok már, de bele untam abba, hogy akikkel ismerkedtem, mind normálisak voltak az elején, és utólag derült ki, hogy mekkora férgek... És bocsánat a kifejezésért... Sokan azt mondják, bevonzom az ilyeneket, próbálkozzak tovább. De már kedvem sincs hozzá, pedig lenne egy "normális" férfi...


2014. márc. 26. 13:35
1 2 3 4 5
 21/43 LeftBehind ***** válasza:
A fél életem adnám, ha csak hozzám bújna és kimondaná, hogy szeret. Gondolom téged úgyis hiába győzködlek, eldöntötted hogy minden férfi egy utolsó patkány és kész. Nincs mit bizonyítanom neked.
2014. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Engem nem kell győzködnöd, győzködjed azt a lányt, nekem édes mindegy!

Nem mondtam, hogy minden férfi utolsó patkány, csak a legtöbb!

2014. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondtam, hogy ösztönlényeg vagyunk! A férfiaknak meg nem szabad azt mondani, hogy szeretlek, ha ő még nem mondta, mert hajlamoska elszállni maguktól! Nem én találtam ki amiket írtam, ezek bizonyított biológiai és pszichológiai tények!
2014. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Vagyis hajlamosak.

De jó, hogy írni sem tudom már!

2014. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 LeftBehind ***** válasza:

Már győzködtem eleget. Ha eddig nem érzett semmit, akkor én már tehetetlen vagyok.


"A férfiaknak meg nem szabad azt mondani, hogy szeretlek, ha ő még nem mondta, mert hajlamoska elszállni maguktól!" - ez mekkora baromság már? Elegem van ezekből az idióta "szabályokból". Talán túl egyszerű lenne az élet ezek nélkül a baromságok nélkül?

2014. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
akkor az hogy lehet, hogy a kapcsolataimban mindig a férfi mondta ki először hogy szeretlek??? És volt olyan, melyben a szexig sem jutottunk el... mert azon a téren nem vonzott az illető, de mégis folyton mondta hogy szeret. akkor túl jó hazudozók és színészek a férfiak, vagy simán ösztönlények? nem kérnek a bújásból, ölelgetésből, cirógatásból? de ha egy bújós alkalmat kihagyok, mert fáradt vagyok és figyelmetlen, akkor már úgy érzem hogy fojtogatnak az ölelésükkel!!! és még sorolhatnám...
2014. márc. 26. 15:56
 27/43 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, nem vagyok férfi. Nem tudom mi zajlik bennük de őszintén szólva nem is érdekel!
2014. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Van kivétel, de a nagy részük csak nyavalyogni tud!
2014. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 LeftBehind ***** válasza:

Tudjátok 21 év alatt ezt az egy lányt találtam akiben értéket láttam szóval ne beszéljetek annyira a magas lóról. A ti 80%-tok is röhögve mehetne a darálóba. Egyikőtök nem képes összerakni 2 épkézláb mondatot, a másik mindenkivel vádaskodik, a harmadik legnagyobb dilemmája hogy mire költse el mások pénzét, a negyedik meg akkor forgatja meg a tőrt az ember hátában mikor a legkevésbé számítana rá.

Még csodálkoztok, hogy legtöbb férfinak nem vagytok más, mint egy két lábon járó lyuk? Ilyen felhozatallal mégis mit lehet kezdeni?

2014. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Mát megbocsáss, én vagyok selejt!
2014. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!