Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki már egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már egyáltalán nem bízik a férfiakban?

Figyelt kérdés

És ha igen miért nem?


Voltak hosszú kapcsolataim, jól indultak, szinte még veszekedések sem voltak. De mindig volt valami. Az egyik szó nélkül lépett le, hónapokig tartott, mire össze szedtek, úgy megviselt a dolog, a másik az exével járt össze kavarni, folyamatosan hazudott, utólag tudtam meg. Ma már ismerkedni se merek, mikor randira mentem, nem igazán érdekeltek, mert csak azon járt az eszem, hogy vajon ő igazat mond? Vagy valamivel próbál átverni? Nem is akarok közel engedni magamhoz senkit, nem 20 éves vagyok már, de bele untam abba, hogy akikkel ismerkedtem, mind normálisak voltak az elején, és utólag derült ki, hogy mekkora férgek... És bocsánat a kifejezésért... Sokan azt mondják, bevonzom az ilyeneket, próbálkozzak tovább. De már kedvem sincs hozzá, pedig lenne egy "normális" férfi...


2014. márc. 26. 13:35
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
tudod utolsó, senki sem tökéletes. majdnem esküvő is lett az első kapcsolatomból, de inkább nem írom le, hogy mi lett a vége... de akkor megváltozott bennem valami. sőt, ahányan átvertek, annyiszor kiöltek belőlem egy pici érzést... és haladok afelé, hogy bele.sza.rósan nem érdekel az egész. azóta mindenki azt kérdezi, hova tűnt a mosolygós, aranyos, jószívű ... hát hova?
2014. márc. 26. 16:09
 32/43 A kérdező kommentje:
29-esnek szólt
2014. márc. 26. 16:10
 33/43 anonim ***** válasza:
Az Istenit, hogy mindig elírok egy betűt! :D Oké, én is egy selejt vagyok, egy szellemileg visszamaradott retardált rövidnadrág :) Itt van , lehet szapulni, a hülye, írás tudatlan tyúkot! :)
2014. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
az írástudatlan meg egy szó, és én meg külön írtam, és utálok helyesírási hibát véteni
2014. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Téged meg LeftBehind, nem akartalak én bántani, én csak általánosságban írtam a dolgokat, meg kicsit méregből is, de lehet te normális vagy!
2014. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 LeftBehind ***** válasza:
Sajnálom, csak elegem van már belőle hogy mindig én húzom a rövidebbet. Az egyéjszakások nálam nem játszanak, egyáltalán nem tudok csajozni. Annyi év után végre találok valakit aki tényleg megfogott, akivel meg akarom osztani az életem és még tőle is visszakézből kosarat kaptam. Sokszor elkap, hogy gyűlölök mindent és mindenkit, de magamat állandóan. Tudom, nem a témához tartozik és valószínűleg mindenki szarik bele magasról, de már nem bírtam tovább.
2014. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
:D :D
2014. márc. 26. 19:12
 38/43 LeftBehind ***** válasza:
Na most mi olyan marha vicces ezen?
2014. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
De akkor is bocsánatot kérek, mert ok nélkül támadtalak le!
2014. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
azon semmi, eltűntem a net elől, és most olvastam végig mennyi komment jött ebben a témában
2014. márc. 26. 19:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!