Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szabadulni a páromtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szabadulni a páromtól. Betegesen féltékeny, emiatt elhagytam, de továbbra sem hagy békén. Más hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Elköltöztem tőle, nem is kerestem. 1-2 dolog nála maradt ami az enyém (telefon), de már az se kell, veszek másikat. Mert hogy nem adja oda. Kölcsön kapta, mert az övé elromlott. Persze nem adja vissza, mert neki csak olyan régi telefonja van tartaléknak, amivel nem tud netezni.

A barátaim többsége szóba se áll velem, nem is köszönnek nekem miatta. Meguntam, hogyha nem vagyok szem előtt, azt kapom, hogy biztosan másik férfival vagyok.

Folyamatosan ír a facebookon, ha letiltom csinál új fiókot és ír azon. Sms-eket írkál, a házunk előtt sétálgat. (szüleimhez jöttem)

Először könyörög, hogy beszéljük meg, majd vádaskodik, majdnem hogy elhord minden K-nak... És ha nem válaszolok neki 3 mp-en belül, akkor biztosan pasi van a dologban.. Az eszébe se jut, hogy esetleg wc-re mentem, vagy iszok egy pohár teát vagy ilyesmi.

Nem tudok tőle szabadulni!!! :'(


2014. márc. 29. 14:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Állítsd be facebookon, hogy ismeretlenek ne küldhessenek üzenetet.
2014. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%

Hagyjátok már a rendőrséget, semmit nem tehetnek.

Nekem e-mailek, SMS-ek, hangfelvételek voltak, mindben életveszélyesen megfenyegetett. Azt mondták, amíg VÉR NEM FOLYIK, nem tudnak érdemben intézkedni!!!!


Kérdező!

Tel.szám csere, SEMMIRE, egyszer SEM reagálni, facebook-ról ne őt tiltsd, kis időre függeszd fel a fiókodat.

Költözz el, ha van lehetőséged valamennyi ideig, barátnőhöz, albérletbe, bárhova, amit ő nem tud!

Meg fogja unni! Azért csinálja, mert azt hiszi visszamész hozzá, ha más miatt nem is, azért mert félsz!

2014. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A rendőrségre ügyvéddel kell bemenni, akkor rögtön elkezdenek sürgölődni. Nekem az autómat sikkasztották el, és a rendőrség fél évig nem csinált semmit - aztán bementem az ügyvédemmel, és ott helyben kiadták a kocsira a körözést, ahogy meglátták az ügyvédet.
2014. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen, egy autónál lehet ez a megoldás. De a zaklatásnál bíróságra kell rohangálni, ahol is valószínűleg az ÚRI ember nem jelenik meg majd egyszer sem, különböző indokokkal esetlegesen.

Távol tartási semmit nem ér, ha helyszínre hívják ki őket, figyelmeztetik a férfit. ENNYI!

2014. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 kolosszus22 ***** válasza:
44%

Szerintem mihamarabb pasizz be, persze ne valami kis zsúrb*zival gyere össze, hanem valami strammabb legénnyel, hátha inába száll a bátorsága.

26F

2014. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!